Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala KunštátRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Martin
Michele David
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
     1301
2.Unčovský Josef
Štaud Miloš
 
 
Ševčík Pavel st.
Zukal Josef
 
 
     3011
3.Unčovský JosefZouhar Daniel     3121
4.Polák MartinZouhar Miloslav     3031
5.Michele DavidŠevčík Pavel st.     0332
6.Štaud MilošZukal Josef     3242
7.Polák MartinZouhar Daniel     3152
8.Michele DavidZouhar Miloslav     1353
9.Štaud MilošŠevčík Pavel st.     3063
10.Unčovský JosefZukal Josef     3173
11.Michele DavidZouhar Daniel     1374
12.Štaud MilošZouhar Miloslav     2375
13.Unčovský JosefŠevčík Pavel st.     3185
14.Polák MartinZukal Aleš     3095
15.Štaud MilošZouhar Daniel     30105
16.Unčovský JosefZouhar Miloslav     13106
17.Polák MartinŠevčík Pavel st.     30116
18.Michele DavidZukal Aleš     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Unčovský Josef31Zouhar Daniel13
Polák Martin40Zouhar Miloslav31
Michele David13Ševčík Pavel st.13
Štaud Miloš31Zukal Josef02
   Zukal Aleš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rájec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:445:20 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Petr
Čapka Petr
 
 
Bartoš Rostislav
Málek Jaroslav st.
 
 
     1301
2.Vlach Marek
Tichý Radek
 
 
Falta Jiří
Kopecký Jaroslav
 
 
WO    3011
3.Vlach MarekBartoš Rostislav     3021
4.Přikryl PetrMálek Jaroslav st.     3131
5.Tichý RadekKopecký Jaroslav     3241
6.Čapka PetrFalta JiříWO    3051
7.Přikryl PetrBartoš Rostislav     2352
8.Tichý RadekMálek Jaroslav st.     3162
9.Čapka PetrKopecký Jaroslav     3272
10.Vlach MarekFalta JiříWO    3082
11.Tichý RadekBartoš Rostislav     3092
12.Čapka PetrMálek Jaroslav st.     31102
13.Vlach MarekKopecký Jaroslav     31112
14.Přikryl PetrFalta JiříWO    30122
15.Čapka PetrBartoš Rostislav     30132
16.Vlach MarekMálek Jaroslav st.     03133
17.Přikryl PetrKopecký Jaroslav     03134
18.Tichý RadekFalta JiříWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vlach Marek21Bartoš Rostislav13
Přikryl Petr12Málek Jaroslav st.13
Tichý Radek30Kopecký Jaroslav13
Čapka Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:38 V. Opatovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandus Petr
Skácel Karel
 
 
Buryška Bohuslav
Türk Petr st.
 
 
     2301
2.Foit Miroslav
Musil Josef
 
 
Čermák Miloš
Vacula Aleš
 
 
     1302
3.Foit MiroslavBuryška Bohuslav     2303
4.Musil JosefTürk Petr st.     0304
5.Skácel KarelČermák Miloš     1305
6.Jandus PetrVacula Aleš     3115
7.Musil JosefBuryška Bohuslav     1316
8.Skácel KarelTürk Petr st.     3026
9.Jandus PetrČermák Miloš     3036
10.Foit MiroslavVacula Aleš     2337
11.Skácel KarelBuryška Bohuslav     1338
12.Jandus PetrTürk Petr st.     3048
13.Foit MiroslavČermák Miloš     0349
14.Musil JosefVacula Aleš     03410
15.Jandus PetrBuryška Bohuslav     31510
16.Foit MiroslavTürk Petr st.     13511
17.Musil JosefČermák Miloš     13512
18.Skácel KarelTürk Petr ml.     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Foit Miroslav04Buryška Bohuslav31
Musil Josef04Türk Petr st.22
Skácel Karel22Čermák Miloš31
Jandus Petr40Vacula Aleš21
   Türk Petr ml.01



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1219:41 Zbraslavec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zoubek Jaroslav
Tušla Jakub
 
 
Odehnal Vladimír
Křepela Zdeněk
 
 
     1301
2.Dušil Zdeněk
Šmerda Borek
 
 
Křepela Martin
Křepela Pavel ml.
 
 
     3111
3.Zoubek JaroslavOdehnal Vladimír     0312
4.Šmerda BorekKřepela Zdeněk     0313
5.Dušil ZdeněkKřepela Martin     3123
6.Tušla JakubKřepela Pavel ml.     0324
7.Šmerda BorekOdehnal Vladimír     0325
8.Dušil ZdeněkKřepela Zdeněk     0326
9.Tušla JakubKřepela Martin     0327
10.Zoubek JaroslavKřepela Pavel ml.     3137
11.Dušil ZdeněkOdehnal Vladimír     3147
12.Tušla JakubKřepela Zdeněk     0348
13.Zoubek JaroslavKřepela Martin     3058
14.Šmerda BorekKřepela Pavel ml.     0359
15.Tušla JakubOdehnal Vladimír     03510
16.Zoubek JaroslavKřepela Zdeněk     03511
17.Šmerda BorekKřepela Martin     03512
18.Dušil ZdeněkKřepela Pavel ml.     31612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zoubek Jaroslav22Odehnal Vladimír31
Šmerda Borek04Křepela Zdeněk40
Dušil Zdeněk31Křepela Martin22
Tušla Jakub04Křepela Pavel ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vanovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25 Petrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
Gonšor Michal
Kubín František
 
 
     1301
2.Kalod Jiří
Pernica Jiří
 
 
Lebiš Pavel
Kubín František
 
 
     3111
3.Pernica JiříKubín František     2312
4.Dvořáček LiborGonšor Michal     1313
5.Vintr PavelLebiš Pavel     3023
6.Kalod JiříChlup Radek     3033
7.Dvořáček LiborKubín František     2334
8.Vintr PavelGonšor Michal     3244
9.Kalod JiříLebiš Pavel     3154
10.Pernica JiříChlup Radek     3064
11.Vintr PavelKubín František     1365
12.Kalod JiříGonšor Michal     3075
13.Pernica JiříLebiš Pavel     3085
14.Dvořáček LiborChlup Radek     3095
15.Kalod JiříKubín František     30105
16.Pernica JiříGonšor Michal     13106
17.Dvořáček LiborLebiš Pavel     03107
18.Vintr PavelChlup Radek     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pernica Jiří22Kubín František31
Dvořáček Libor13Gonšor Michal22
Vintr Pavel31Lebiš Pavel13
Kalod Jiří40Chlup Radek04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům VoděradyRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 10. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:736:30 Voděrady B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opluštil Tomáš
Prokop Lubomír
 
 
Šustr Patrik
Halva Martin
 
 
     3010
2.Švancara Radim
Klečka Aleš
 
 
Maresch Robert
Šos Vít
 
 
     3220
3.Opluštil Tomᚊustr Patrik     0321
4.Prokop LubomírŠos Vít     3231
5.Švancara RadimMaresch Robert     3141
6.Klečka AlešHalva Martin     3051
7.Prokop LubomírŠustr Patrik     0352
8.Švancara RadimŠos Vít     3162
9.Klečka AlešMaresch Robert     3272
10.Opluštil TomášHalva Martin     2373
11.Švancara RadimŠustr Patrik     3183
12.Klečka AlešŠos Vít     3093
13.Opluštil TomášMaresch Robert     0394
14.Prokop LubomírHalva Martin     30104
15.Klečka AlešŠustr Patrik     30114
16.Opluštil Tomᚊos Vít     03115
17.Prokop LubomírMaresch Robert     13116
18.Švancara RadimHalva MartinWO    03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Opluštil Tomáš04Šustr Patrik22
Prokop Lubomír22Šos Vít13
Švancara Radim30Maresch Robert22
Klečka Aleš40Halva Martin12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS