Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Kunštát BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Petrovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala KunštátRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:28 Kunštát B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polák Martin
Sojka Petr ml.
 
 
Jandus Petr
Skácel Karel
 
 
     1301
2.Štaud Miloš
Unčovský Josef
 
 
Novohradský Pavel
Hruška Luboš
 
 
     2302
3.Sojka Petr ml.Novohradský Pavel     3112
4.Polák MartinSkácel Karel     3122
5.Štaud MilošHruška Luboš     3232
6.Unčovský JosefJandus Petr     0333
7.Polák MartinNovohradský Pavel     3043
8.Štaud MilošSkácel Karel     3253
9.Unčovský JosefHruška Luboš     3063
10.Sojka Petr ml.Jandus Petr     3273
11.Štaud MilošNovohradský Pavel     3283
12.Unčovský JosefSkácel Karel     3293
13.Sojka Petr ml.Hruška Luboš     30103
14.Polák MartinJandus Petr     23104
15.Unčovský JosefNovohradský Pavel     30114
16.Sojka Petr ml.Skácel Karel     31124
17.Polák MartinHruška Luboš     30134
18.Štaud MilošJandus Petr     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Sojka Petr ml.40Novohradský Pavel04
Polák Martin31Skácel Karel04
Štaud Miloš31Hruška Luboš04
Unčovský Josef31Jandus Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Svitávka BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Okrouhlá ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna SvitávkaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:52 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušil Zdeněk
Zoubek Jaroslav
 
 
Přikryl Petr
Čapka Petr
 
 
     2301
2.Šmerda Borek
Tušla Jakub
 
 
Tichý Radek
Vlach Marek
 
 
     1302
3.Dušil ZdeněkVlach Marek     0303
4.Zoubek JaroslavPřikryl Petr     1304
5.Šmerda BorekTichý Radek     1305
6.Tušla JakubČapka Petr     0306
7.Zoubek JaroslavVlach Marek     0307
8.Šmerda BorekPřikryl Petr     3217
9.Tušla JakubTichý Radek     1318
10.Dušil ZdeněkČapka Petr     3228
11.Šmerda BorekVlach Marek     0329
12.Tušla JakubPřikryl Petr     03210
13.Dušil ZdeněkTichý Radek     13211
14.Zoubek JaroslavČapka Petr     13212
15.Tušla JakubVlach Marek     03213
16.Dušil ZdeněkPřikryl Petr     13214
17.Zoubek JaroslavTichý Radek     03215
18.Šmerda BorekČapka Petr     23216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dušil Zdeněk13Vlach Marek40
Zoubek Jaroslav04Přikryl Petr31
Šmerda Borek13Tichý Radek40
Tušla Jakub04Čapka Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:29 Petrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
Zukal Josef
Zukal Aleš
 
 
     1301
2.Kalod Jiří
Pernica Jiří
 
 
Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
     0302
3.Pernica JiříZouhar Daniel     2303
4.Dvořáček LiborZukal Aleš     3113
5.Vintr PavelZouhar Miloslav     1314
6.Kalod JiříZukal Josef     3024
7.Dvořáček LiborZouhar Daniel     1325
8.Vintr PavelZukal Aleš     3235
9.Kalod JiříZouhar Miloslav     2336
10.Pernica JiříZukal Josef     3046
11.Vintr PavelZouhar Daniel     3156
12.Kalod JiříZukal Aleš     3066
13.Pernica JiříZouhar Miloslav     3076
14.Dvořáček LiborZukal Josef     3186
15.Kalod JiříZouhar Daniel     3196
16.Pernica JiříZukal Aleš     31106
17.Dvořáček LiborZouhar Miloslav     03107
18.Vintr PavelZukal Josef     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pernica Jiří31Zouhar Daniel22
Dvořáček Libor22Zukal Aleš04
Vintr Pavel31Zouhar Miloslav31
Kalod Jiří31Zukal Josef04



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Voděrady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Rájec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům VoděradyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Opluštil Tomáš
Pavel František
 
 
Bartoš Rostislav
Málek Jaroslav st.
 
 
     1301
2.Švancara Radim
Prokop Lubomír
 
 
Falta Jiří
Šmerda Dominik
 
 
     3111
3.Pavel FrantišekFalta Jiří     2312
4.Opluštil Tomᚊmerda Dominik     0313
5.Švancara RadimMálek Jaroslav st.     3023
6.Prokop LubomírŠmeral Ondřej     3233
7.Opluštil TomášFalta Jiří     3043
8.Švancara RadimŠmerda Dominik     2344
9.Prokop LubomírMálek Jaroslav st.     3154
10.Pavel FrantišekŠmeral Ondřej     2355
11.Švancara RadimBartoš Rostislav     3065
12.Prokop LubomírŠmerda Dominik     3175
13.Pavel FrantišekMálek Jaroslav st.     2376
14.Opluštil Tomᚊmeral Ondřej     3086
15.Prokop LubomírBartoš Rostislav     2387
16.Pavel FrantišekŠmerda Dominik     1388
17.Opluštil TomášMálek Jaroslav st.     1389
18.Švancara RadimŠmeral Ondřej     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel František04Falta Jiří11
Opluštil Tomáš22Šmerda Dominik31
Švancara Radim31Málek Jaroslav st.22
Prokop Lubomír31Šmeral Ondřej13
   Bartoš Rostislav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Křetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:V. Opatovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům KřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:45 V. Opatovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bačovský Filip
Maresch Robert
 
 
Buryška Bohuslav
Türk Petr st.
 
 
     1301
2.Šos Vít
Šustr Patrik
 
 
Veselý Ivo
Vacula Aleš
 
 
     2302
3.Šustr PatrikBuryška Bohuslav     2303
4.Šos VítTürk Petr st.     3113
5.Maresch RobertVeselý Ivo     0314
6.Bačovský FilipVacula Aleš     3024
7.Šos VítBuryška Bohuslav     3134
8.Maresch RobertTürk Petr st.     0335
9.Bačovský FilipVeselý Ivo     1336
10.Šustr PatrikVacula Aleš     0337
11.Maresch RobertBuryška Bohuslav     2338
12.Bačovský FilipTürk Petr st.     2339
13.Šustr PatrikVeselý Ivo     03310
14.Šos VítVacula Aleš     32410
15.Bačovský FilipBuryška Bohuslav     03411
16.Šustr PatrikTürk Petr st.     13412
17.Šos VítVeselý Ivo     32512
18.Maresch RobertVacula Aleš     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šustr Patrik04Buryška Bohuslav31
Šos Vít40Türk Petr st.31
Maresch Robert04Veselý Ivo31
Bačovský Filip13Vacula Aleš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vanovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Zbraslavec DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům VanoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:26 Vanovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubín František
Gonšor Michal
 
 
Křepela Vladimír
Křepela Pavel ml.
 
 
     3110
2.Dokoupil Jiří
Kalas Michal
 
 
Just Jaroslav
Petr Zdeněk
 
 
     0311
3.Kubín FrantišekKřepela Vladimír     1312
4.Gonšor MichalKřepela Pavel ml.     3022
5.Dokoupil JiříJust Jaroslav     3132
6.Kalas MichalPetr Zdeněk     0333
7.Gonšor MichalKřepela Vladimír     3043
8.Dokoupil JiříKřepela Pavel ml.     3153
9.Kalas MichalJust Jaroslav     0354
10.Kubín FrantišekPetr Zdeněk     3064
11.Dokoupil JiříKřepela Vladimír     1365
12.Kalas MichalKřepela Pavel ml.     0366
13.Kubín FrantišekJust Jaroslav     3076
14.Gonšor MichalPetr Zdeněk     3086
15.Kalas MichalKřepela Vladimír     0387
16.Kubín FrantišekKřepela Pavel ml.     3097
17.Gonšor MichalJust Jaroslav     31107
18.Dokoupil JiříPetr Zdeněk     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kubín František31Křepela Vladimír31
Gonšor Michal40Křepela Pavel ml.13
Dokoupil Jiří31Just Jaroslav13
Kalas Michal04Petr Zdeněk13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS