Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Zbraslavec DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Kunštát BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům ZbraslavecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:32 Zbraslavec D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Odehnal Vladimír
Křepela Zdeněk
 
 
Štaud Miloš
Sojka Petr ml.
 
 
     3110
2.Charvát Rudolf
Křepela Martin
 
 
Polák Martin
Záboj Miloš
 
 
     2311
3.Odehnal VladimírZáboj Miloš     2312
4.Křepela ZdeněkSojka Petr ml.     3022
5.Charvát RudolfŠtaud Miloš     0323
6.Křepela MartinPolák Martin     1324
7.Křepela ZdeněkZáboj Miloš     3034
8.Charvát RudolfSojka Petr ml.     1335
9.Křepela MartinŠtaud Miloš     3245
10.Odehnal VladimírPolák Martin     3255
11.Charvát RudolfZáboj Miloš     3265
12.Křepela MartinSojka Petr ml.     1366
13.Odehnal VladimírŠtaud Miloš     3176
14.Křepela ZdeněkPolák Martin     3186
15.Křepela MartinZáboj Miloš     3196
16.Odehnal VladimírSojka Petr ml.     30106
17.Křepela ZdeněkŠtaud Miloš     31116
18.Charvát RudolfPolák Martin     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Odehnal Vladimír31Záboj Miloš13
Křepela Zdeněk40Sojka Petr ml.22
Charvát Rudolf13Štaud Miloš13
Křepela Martin22Polák Martin22



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:V. Opatovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Vanovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična učiliště, MládežnickáRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:25 V. Opatovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buryška Bohuslav
Veselý Ivo
 
 
Tajovský Zbyněk
Gonšor Michal
 
 
     3210
2.Vacula Aleš
Čermák Miloš
 
 
Kubín František
Dokoupil Jiří
 
 
     2311
3.Buryška BohuslavTajovský Zbyněk     3121
4.Veselý IvoGonšor Michal     3131
5.Vacula AlešKubín František     3041
6.Čermák MilošDokoupil Jiří     1342
7.Veselý IvoTajovský Zbyněk     3052
8.Vacula AlešGonšor Michal     3262
9.Čermák MilošKubín František     3072
10.Buryška BohuslavDokoupil Jiří     3282
11.Vacula AlešTajovský Zbyněk     3092
12.Čermák MilošGonšor Michal     2393
13.Buryška BohuslavKubín František     32103
14.Veselý IvoDokoupil Jiří     30113
15.Čermák MilošTajovský Zbyněk     30123
16.Buryška OndřejGonšor Michal     03124
17.Veselý IvoKubín František     30134
18.Türk Petr ml.Dokoupil Jiří     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buryška Bohuslav30Tajovský Zbyněk04
Veselý Ivo40Gonšor Michal22
Vacula Aleš30Kubín František04
Čermák Miloš22Dokoupil Jiří22
Buryška Ondřej01   
Türk Petr ml.01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Rájec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Křetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična gymnázia RájecRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1519:48 Křetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šmerda Dominik
Šmeral Ondřej
 
 
Maresch Robert
Bačovský Filip
 
 
     1301
2.Bartoš Rostislav
Falta Jiří
 
 
Šos Vít
Šustr Patrik
 
 
     1302
3.Falta JiříMaresch Robert     1303
4.Šmeral OndřejBačovský Filip     0304
5.Šmerda DominikŠos Vít     3114
6.Bartoš RostislavŠustr Patrik     2315
7.Šmeral OndřejMaresch Robert     0316
8.Šmerda DominikBačovský Filip     1317
9.Bartoš RostislavŠos Vít     0318
10.Falta JiříŠustr Patrik     3128
11.Šmerda DominikMaresch Robert     1329
12.Bartoš RostislavBačovský Filip     13210
13.Falta JiříŠos Vít     13211
14.Dovrtěl RadekŠustr Patrik     13212
15.Bartoš RostislavMaresch Robert     03213
16.Falta JiříBačovský Filip     03214
17.Dovrtěl RadekŠos Vít     03215
18.Šmerda DominikŠustr Patrik     31315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Falta Jiří13Maresch Robert40
Šmeral Ondřej02Bačovský Filip40
Šmerda Dominik22Šos Vít31
Bartoš Rostislav04Šustr Patrik22
Dovrtěl Radek02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Voděrady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům VysočanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:21 Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zouhar Miloslav
Zouhar Daniel
 
 
Opluštil Tomáš
Pavel František
 
 
     3010
2.Flek Roman
Čermáková Lenka
 
 
Prokop Lubomír
Švancara Radim
 
 
     1311
3.Zouhar DanielOpluštil Tomáš     3021
4.Zouhar MiloslavŠvancara Radim     1322
5.Čermáková LenkaProkop Lubomír     3132
6.Flek RomanPavel František     2333
7.Zouhar MiloslavOpluštil Tomáš     3043
8.Čermáková LenkaŠvancara Radim     3053
9.Flek RomanProkop Lubomír     1354
10.Zouhar DanielPavel František     3064
11.Čermáková LenkaOpluštil Tomáš     3074
12.Flek RomanŠvancara Radim     1375
13.Zouhar DanielProkop Lubomír     3085
14.Zouhar MiloslavPavel František     3095
15.Flek RomanOpluštil Tomáš     32105
16.Zouhar DanielŠvancara Radim     03106
17.Zouhar MiloslavProkop Lubomír     30116
18.Čermáková LenkaPavel František     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zouhar Daniel31Opluštil Tomáš04
Zouhar Miloslav31Švancara Radim31
Čermáková Lenka40Prokop Lubomír13
Flek Roman13Pavel František13



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Okrouhlá AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Petrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům OkrouhláRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:28 Okrouhlá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přikryl Petr
Čapka Petr
 
 
Vintr Pavel
Dvořáček Libor
 
 
     3210
2.Vlach Marek
Tichý Radek
 
 
Kalod Jiří
Pernica Jiří
 
 
     0311
3.Nahálka VladimírPernica Jiří     3221
4.Vlach MarekDvořáček Libor     2322
5.Tichý RadekVintr Pavel     3232
6.Přikryl PetrKalod Jiří     3242
7.Vlach MarekPernica Jiří     3152
8.Tichý RadekDvořáček Libor     3062
9.Přikryl PetrVintr Pavel     3172
10.Nahálka VladimírKalod Jiří     1373
11.Tichý RadekPernica Jiří     1374
12.Přikryl PetrDvořáček Libor     3184
13.Nahálka VladimírVintr Pavel     3094
14.Vlach MarekKalod Jiří     31104
15.Přikryl PetrPernica JiříWO    30114
16.Nahálka VladimírDvořáček Libor     31124
17.Vlach MarekVintr PavelWO    30134
18.Tichý RadekKalod Jiří     03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nahálka Vladimír31Pernica Jiří12
Vlach Marek21Dvořáček Libor13
Tichý Radek22Vintr Pavel03
Přikryl Petr30Kalod Jiří22
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Reg. přebor III. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Petrovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Svitávka BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům PetroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:19 Petrovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jandus Petr
Skácel Karel
 
 
Šmerda Borek
Zoubek Jaroslav
 
 
     3010
2.Novohradský Pavel
Hruška Luboš
 
 
Tušla Jakub
Hanák Miloš
 
 
     3120
3.Foit MiroslavZoubek Jaroslav     0321
4.Hruška LubošŠmerda Borek     3031
5.Skácel KarelTušla Jakub     3241
6.Jandus PetrHanák Miloš     3051
7.Hruška LubošZoubek Jaroslav     3061
8.Skácel KarelŠmerda Borek     3271
9.Jandus PetrTušla Jakub     3181
10.Foit MiroslavHanák Miloš     3091
11.Skácel KarelZoubek Jaroslav     0392
12.Jandus PetrŠmerda Borek     30102
13.Musil JosefTušla Jakub     30112
14.Hruška LubošHanák Miloš     30122
15.Jandus PetrZoubek Jaroslav     03123
16.Musil JosefŠmerda Borek     32133
17.Hruška LubošTušla Jakub     30143
18.Skácel KarelHanák Miloš     32153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Foit Miroslav11Zoubek Jaroslav31
Hruška Luboš40Šmerda Borek04
Skácel Karel31Tušla Jakub04
Jandus Petr31Hanák Miloš04
Musil Josef20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS