Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:36 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habera Michal
Beňovič Marek
 
 
Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
     0301
2.Patho Gabriel
Patho Róbert
 
 
Erben Michal
Jonák Přemysl
 
 
     1302
3.Habera MichalPešek Miroslav     0303
4.Patho GabrielČerný Ondřej     2304
5.Beňovič MarekErben Michal     3114
6.Patho RóbertJonák Přemysl     3124
7.Patho GabrielPešek Miroslav     0325
8.Beňovič MarekČerný Ondřej     1326
9.Patho RóbertErben Michal     3236
10.Habera MichalJonák Přemysl     0337
11.Beňovič MarekPešek Miroslav     2338
12.Patho RóbertČerný Ondřej     3048
13.Helisová KateřinaErben Michal     3258
14.Patho GabrielJonák Přemysl     0359
15.Patho RóbertPešek Miroslav     03510
16.Helisová KateřinaČerný Ondřej     30  
17.Patho GabrielErben Michal         
18.Beňovič MarekJonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habera Michal02Pešek Miroslav40
Patho Gabriel03Černý Ondřej21
Beňovič Marek12Erben Michal03
Patho Róbert31Jonák Přemysl21
Helisová Kateřina10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1022:35524:555SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejdělek Karel
Dalešický Tomáš
 
 
Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
5-64-853210
2.Najbertová Lucie
Sochor Adam
 
 
Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
6-56-893220
3.Vejdělek KarelJůzek Karel8-9-78-62321
4.Najbertová LucieBeneš Milan-7-8-9  0322
5.Vokál RomanHartmann Miroslav96-9-8-92323
6.Dalešický TomášPřeučil Jiří88-118 3133
7.Najbertová LucieJůzek Karel8-8-7-8 1334
8.Vokál RomanBeneš Milan-88-78-122335
9.Dalešický TomášHartmann Miroslav-7-127-2 1336
10.Vejdělek KarelPřeučil Jiří-8-9511-132337
11.Vokál RomanJůzek Karel3-710-9-52338
12.Dalešický TomášBeneš Milan-9-5-9  0339
13.Vejdělek KarelHartmann Miroslav-7-88-9 13310
14.Najbertová LuciePřeučil Jiří         
15.Dalešický TomášJůzek Karel         
16.Vejdělek KarelBeneš Milan         
17.Najbertová LucieHartmann Miroslav         
18.Vokál RomanPřeučil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vejdělek Karel03Jůzek Karel30
Najbertová Lucie02Beneš Milan30
Vokál Roman03Hartmann Miroslav30
Dalešický Tomáš12Přeučil Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:38469:589TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Vladimír
Tučková Eliška
 
 
Diblík Radek
David Jan
 
 
WO    0301
2.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Šimon Milan
Král Ludvík st.
 
 
8-87-9113211
3.Procházka Ivan st.Diblík Radek-8-10-9  0312
4.Procházka Ivan ml.David Jan86-6-923222
5.Tučková EliškaŠimon MilanWO    0323
6.Veselý VladimírKrál Ludvík st.84-117 3133
7.Procházka Ivan ml.Diblík Radek-5-8-5  0334
8.Tučková EliškaDavid JanWO    0335
9.Veselý VladimírŠimon Milan-7117-11-92336
10.Procházka Ivan st.Král Ludvík st.9-5-93-72337
11.Tučková EliškaDiblík RadekWO    0338
12.Veselý VladimírDavid Jan27-58 3148
13.Procházka Ivan st.Šimon Milan-6118-9103258
14.Procházka Ivan ml.Král Ludvík st.472  3068
15.Veselý VladimírDiblík Radek-69-9-6 1369
16.Procházka Ivan st.David Jan-97-6-6 13610
17.Procházka Ivan ml.Šimon Milan999  30  
18.Tučková EliškaKrál Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Procházka Ivan st.13Diblík Radek30
Procházka Ivan ml.21David Jan12
Veselý Vladimír22Šimon Milan11
   Král Ludvík st.12
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29613:569SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Kachlík Jan
 
 
Kroupa Rudolf
Honč Ondřej
 
 
-6-6-6  0301
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Shrbený Josef
Skopec Daniel
 
 
85-9-9123211
3.Dvořák Jiří st.Honč Ondřej-4-5-5  0312
4.Dvořák Jiří ml.Kroupa Rudolf10-107-8-52313
5.Kachlík JanShrbený Josef363  3023
6.Dunder JiříSkopec Daniel-669-773233
7.Dvořák Jiří ml.Honč Ondřej-710-813-112334
8.Kachlík JanKroupa Rudolf-6569 3144
9.Dunder JiříShrbený Josef254  3054
10.Jantač PetrSkopec Daniel-35-10-6 1355
11.Kachlík JanHonč Ondřej-6-367-72356
12.Dunder JiříKroupa Rudolf-9-4-6  0357
13.Jantač PetrShrbený Josef625  3067
14.Dvořák Jiří ml.Skopec Daniel10911  3077
15.Dunder JiříHonč Ondřej4-958 3187
16.Jantač PetrKroupa Rudolf-595-883297
17.Dvořák Jiří ml.Shrbený Josef565  30107
18.Kachlík JanSkopec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří st.01Honč Ondřej31
Dvořák Jiří ml.22Kroupa Rudolf22
Kachlík Jan21Shrbený Josef04
Dunder Jiří31Skopec Daniel12
Jantač Petr21   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12440:351TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Hajný Josef
Samohejl Erich
 
 
8-8-8-7 1301
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Lhoták Petr
Brožek Jan
 
 
8-7-6-9 1302
3.Táborský MichalLhoták Petr848  3012
4.Skála PatrikHajný Josef-8-97953222
5.Záhorský VladislavSamohejl Erich-3679 3132
6.Kolařík IvanBrožek Jan657  3042
7.Skála PatrikLhoták Petr539  3052
8.Záhorský VladislavHajný Josef854  3062
9.Kolařík IvanSamohejl Erich864  3072
10.Táborský MichalBrožek Jan699  3082
11.Záhorský VladislavLhoták Petr88-6-983292
12.Kolařík IvanHajný Josef9-876 31102
13.Táborský MichalSamohejl Erich         
14.Skála PatrikBrožek Jan         
15.Kolařík IvanLhoták Petr         
16.Táborský MichalHajný Josef         
17.Skála PatrikSamohejl Erich         
18.Záhorský VladislavBrožek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Michal20Lhoták Petr03
Skála Patrik20Hajný Josef03
Záhorský Vladislav30Samohejl Erich02
Kolařík Ivan30Brožek Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Houček Jaroslav
Szilágyi Tomáš
 
 
     1301
2.Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
Jansa Jiří
Fejks Michal
 
 
     3111
3.Kratochvíl KarelHouček Jaroslav     3021
4.Šírek EvženSzilágyi Tomáš     3131
5.Tuška JanJansa Jiří     3141
6.Verner PavelFejks Michal     2342
7.Šírek EvženHouček Jaroslav     1343
8.Tuška JanSzilágyi Tomáš     3053
9.Verner PavelJansa Jiří     3263
10.Kratochvíl KarelFejks Michal     3173
11.Tuška JanHouček Jaroslav     2374
12.Verner PavelSzilágyi Tomáš     3084
13.Kratochvíl KarelJansa Jiří     0385
14.Šírek EvženFejks Michal     3195
15.Verner PavelHouček Jaroslav     1396
16.Kratochvíl KarelSzilágyi Tomáš     32106
17.Šírek EvženJansa Jiří         
18.Tuška JanFejks Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Karel31Houček Jaroslav31
Šírek Evžen21Szilágyi Tomáš04
Tuška Jan21Jansa Jiří12
Verner Pavel22Fejks Michal12

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS