Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1029:34 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
     3110
2.Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
Beneš Milan
Jůzek Karel
 
 
     3120
3.Klindera AntonínHartmann Miroslav     3030
4.Erben MichalBeneš Milan     0331
5.Adámek JiříPřeučil Jiří     1332
6.Černý OndřejJůzek Karel     1333
7.Erben MichalHartmann Miroslav     3043
8.Adámek JiříBeneš Milan     1344
9.Černý OndřejPřeučil Jiří     3054
10.Klindera AntonínJůzek Karel     0355
11.Adámek JiříHartmann Miroslav     1356
12.Černý OndřejBeneš Milan     2357
13.Klindera AntonínPřeučil Jiří     2358
14.Erben MichalJůzek Karel     1359
15.Černý OndřejHartmann Miroslav     3269
16.Klindera AntonínBeneš Milan     23610
17.Erben MichalPřeučil Jiří         
18.Adámek JiříJůzek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klindera Antonín13Hartmann Miroslav13
Erben Michal12Beneš Milan40
Adámek Jiří03Přeučil Jiří21
Černý Ondřej22Jůzek Karel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37 TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Winter Daniel
Milota Martin
 
 
Diblík Radek
Král Ludvík st.
 
 
     0301
2.Housar Ondřej
Patho Gabriel
 
 
Hlaváček Petr
Šimon Milan
 
 
     2302
3.Patho GabrielDiblík Radek     2303
4.Winter DanielŠimon Milan     0304
5.Housar OndřejKrál Ludvík st.     2305
6.Milota MartinHlaváček Petr     1306
7.Winter DanielDiblík Radek     0307
8.Housar OndřejŠimon Milan     0308
9.Habera MichalKrál Ludvík st.     3118
10.Patho GabrielHlaváček Petr     3028
11.Housar OndřejDiblík Radek     3138
12.Habera MichalŠimon Milan     3148
13.Patho GabrielKrál Ludvík st.     2349
14.Winter DanielHlaváček Petr     3259
15.Habera MichalDiblík Radek     3269
16.Patho GabrielŠimon Milan     03610
17.Winter DanielKrál Ludvík st.         
18.Housar OndřejHlaváček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Patho Gabriel13Diblík Radek22
Winter Daniel12Šimon Milan31
Housar Ondřej12Král Ludvík st.21
Milota Martin01Hlaváček Petr12
Habera Michal30   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:741:31 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
Hubač Martin
Skopec Daniel
 
 
     3210
2.Sochor Adam
Libič Ladislav
 
 
Honč Ondřej
Kubišta Jan
 
 
     3020
3.Vokál RomanHonč Ondřej     3130
4.Vokál JanHubač Martin     2331
5.Krieger JanSkopec Daniel     2332
6.Sochor AdamKubišta Jan     2333
7.Vokál JanHonč Ondřej     3243
8.Krieger JanHubač Martin     3153
9.Sochor AdamSkopec Daniel     1354
10.Vokál RomanKubišta Jan     1355
11.Krieger JanHonč Ondřej     1356
12.Sochor AdamHubač Martin     3166
13.Vokál RomanSkopec Daniel     3076
14.Vokál JanKubišta Jan     3286
15.Sochor AdamHonč Ondřej     2387
16.Vokál RomanHubač Martin     3097
17.Vokál JanSkopec Daniel     31107
18.Krieger JanKubišta Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vokál Roman31Honč Ondřej22
Vokál Jan31Hubač Martin13
Krieger Jan12Skopec Daniel22
Sochor Adam13Kubišta Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:9428:231TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 

 
 
WO    3010
2.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Pavlíček Ladislav
Lhoták Petr
 
 
-10887 3120
3.Nagy OndrejLhoták Petr-13-78-7 1321
4.Procházka Ivan st.WO    3031
5.Procházka Ivan ml.Pavlíček Ladislav-8-74893241
6.Veselý VladimírBrožek Jan576  3051
7.Procházka Ivan st.Lhoták Petr-7-74-10 1352
8.Procházka Ivan ml.WO    3062
9.Veselý VladimírPavlíček Ladislav767  3072
10.Nagy OndrejBrožek Jan756  3082
11.Procházka Ivan ml.Lhoták Petr464  3092
12.Veselý VladimírWO    30102
13.Nagy OndrejPavlíček Ladislav         
14.Procházka Ivan st.Brožek Jan         
15.Veselý VladimírLhoták Petr         
16.Nagy Ondrej         
17.Procházka Ivan st.Pavlíček Ladislav         
18.Procházka Ivan ml.Brožek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Nagy Ondrej11Lhoták Petr21
Procházka Ivan st.01Pavlíček Ladislav02
Procházka Ivan ml.20Brožek Jan02
Veselý Vladimír20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:25510:496SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Pouč Roman
Mutl David
 
 
-96-10-8 1301
2.Dunder Jiří
Kachlík Jan
 
 
Jansa Jiří
Fejks Michal
 
 
-2578 3111
3.Dvořák Jiří st.Pouč Roman9-256 3121
4.Dvořák Jiří ml.Fejks Michal4-79-863231
5.Kachlík JanJansa JiříWO    0332
6.Dunder JiříMutl David1076  3042
7.Dvořák Jiří ml.Pouč Roman5-4310 3152
8.Klabeček DominikFejks Michal-10-12-6  0353
9.Dunder JiříJansa Jiří-677-873263
10.Dvořák Jiří st.Mutl David92-6-733273
11.Klabeček DominikPouč Roman-9-3-3  0374
12.Dunder JiříFejks Michal746  3084
13.Dvořák Jiří st.Jansa Jiří115-4-5-52385
14.Dvořák Jiří ml.Mutl David11-765 3195
15.Dunder JiříPouč Roman479  30105
16.Dvořák Jiří st.Fejks Michal         
17.Dvořák Jiří ml.Jansa Jiří         
18.Klabeček DominikMutl David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří st.21Pouč Roman13
Dvořák Jiří ml.30Fejks Michal12
Dunder Jiří40Jansa Jiří11
Klabeček Dominik02Mutl David03
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1024:34538:564TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
-78-81-82301
2.Záhorský Vladislav
Jirásek Pavel
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
8-8-7-6 1302
3.Táborský MichalTuška Jan85-89 3112
4.Skála PatrikKratochvíl Karel-1010-89-92313
5.Záhorský VladislavVerner Pavel39-98 3123
6.Jirásek PavelŠírek Evžen-776-5-82324
7.Skála PatrikTuška Jan-89-78-92325
8.Záhorský VladislavKratochvíl Karel-97-710123235
9.Jirásek PavelVerner Pavel-9-10-3  0336
10.Táborský MichalŠírek Evžen887  3046
11.Záhorský VladislavTuška Jan14-8-9-7 1347
12.Jirásek PavelKratochvíl Karel-8-9-5  0348
13.Táborský MichalVerner Pavel-87-8-9 1349
14.Skála PatrikŠírek Evžen-87-6-9 13410
15.Jirásek PavelTuška Jan         
16.Táborský MichalKratochvíl Karel         
17.Skála PatrikVerner Pavel         
18.Záhorský VladislavŠírek Evžen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Michal21Tuška Jan21
Skála Patrik03Kratochvíl Karel21
Záhorský Vladislav21Verner Pavel21
Jirásek Pavel03Šírek Evžen21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS