Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:12 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
     1301
2.Verner Pavel
Ščuka Martin
 
 
Klindera Antonín
Erben Michal
 
 
     3211
3.Ščuka MartinPešek Miroslav     3221
4.Verner PavelČerný Ondřej     3031
5.Šírek EvženKlindera Antonín     0332
6.Tuška JanErben Michal     3042
7.Verner PavelPešek Miroslav     3152
8.Šírek EvženČerný Ondřej     3062
9.Tuška JanKlindera Antonín     3172
10.Ščuka MartinErben Michal     3082
11.Šírek EvženPešek Miroslav     3092
12.Tuška JanČerný Ondřej     30102
13.Ščuka MartinKlindera Antonín         
14.Verner PavelErben Michal         
15.Tuška JanPešek Miroslav         
16.Ščuka MartinČerný Ondřej         
17.Verner PavelKlindera Antonín         
18.Šírek EvženErben Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ščuka Martin20Pešek Miroslav03
Verner Pavel20Černý Ondřej03
Šírek Evžen21Klindera Antonín11
Tuška Jan30Erben Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 - Karlín. Metro Křižíkova ,cca 200 m směrem na Vysočany v proluce po pravé straně, Od 21.1.2015 změna hracích časů a hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24566:503TTC Praha - klub stolního tenisu C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejks Michal
Zahradník Václav
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
-3-6-9  0301
2.Pouč Roman
Houček Jaroslav
 
 
Záhorský Vladislav
Jirásek Pavel
 
 
675  3011
3.Pouč RomanTáborský Michal-1012-7-9 1312
4.Fejks MichalSkála Patrik432  3022
5.Zahradník VáclavZáhorský Vladislav-97-9-5 1323
6.Houček JaroslavJirásek Pavel698  3033
7.Fejks MichalTáborský Michal-3-59-8 1334
8.Zahradník VáclavSkála Patrik7-9-10-6 1335
9.Houček JaroslavZáhorský Vladislav-3-97883245
10.Pouč RomanJirásek Pavel1295  3055
11.Zahradník VáclavTáborský Michal9-987 3165
12.Houček JaroslavSkála Patrik-6-13-13  0366
13.Pouč RomanZáhorský Vladislav275  3076
14.Fejks MichalJirásek Pavel4-10511 3186
15.Houček JaroslavTáborský Michal6-699 3196
16.Pouč RomanSkála Patrik45-73 31106
17.Fejks MichalZáhorský Vladislav         
18.Zahradník VáclavJirásek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pouč Roman31Táborský Michal22
Fejks Michal21Skála Patrik22
Zahradník Václav12Záhorský Vladislav12
Houček Jaroslav31Jirásek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:41 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
     2301
2.Samohejl Erich
Lhoták Petr
 
 
Kachlík Jan
Jantač Petr
 
 
     3111
3.Pavlíček LadislavJantač Petr     3121
4.Samohejl ErichDvořák Jiří st.     0322
5.Lhoták PetrDvořák Jiří ml.     3232
6.Hajný JosefKachlík Jan     2333
7.Samohejl ErichJantač Petr     3243
8.Lhoták PetrDvořák Jiří st.     3153
9.Hajný JosefDvořák Jiří ml.     3263
10.Pavlíček LadislavKachlík Jan     1364
11.Lhoták PetrJantač Petr     2365
12.Hajný JosefDvořák Jiří st.     3175
13.Pavlíček LadislavDvořák Jiří ml.     3285
14.Samohejl ErichKachlík Jan     0386
15.Hajný JosefJantač Petr     2387
16.Pavlíček LadislavDvořák Jiří st.     1388
17.Samohejl ErichDvořák Jiří ml.     3298
18.Lhoták PetrKachlík Jan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav22Jantač Petr22
Samohejl Erich22Dvořák Jiří st.22
Lhoták Petr22Dvořák Jiří ml.04
Hajný Josef22Kachlík Jan40



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:31671:619AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Honč Ondřej
 
 
Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
-78-68-92301
2.Hubač Martin
Kubišta Jan
 
 
Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
6-9-9-9 1302
3.Kroupa RudolfProcházka Ivan ml.-1-7-9  0303
4.Kubišta JanNagy Ondrej7-89-893213
5.Hubač MartinVeselý Vladimír787  3023
6.Honč OndřejProcházka Ivan st.1-6214 3133
7.Kubišta JanProcházka Ivan ml.687  3043
8.Hubač MartinNagy Ondrej77-59 3153
9.Honč OndřejVeselý Vladimír7-9-6-8 1354
10.Kroupa RudolfProcházka Ivan st.-3887 3164
11.Hubač MartinProcházka Ivan ml.6-10-7-11 1365
12.Honč OndřejNagy Ondrej8-4911 3175
13.Kroupa RudolfVeselý Vladimír83-79 3185
14.Kubišta JanProcházka Ivan st.6-554 3195
15.Honč OndřejProcházka Ivan ml.-107-95-152396
16.Kroupa RudolfNagy Ondrej-975-5-72397
17.Kubišta JanVeselý Vladimír-43-136232107
18.Hubač MartinProcházka Ivan st.9-98-9732  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kroupa Rudolf22Procházka Ivan ml.31
Kubišta Jan40Nagy Ondrej13
Hubač Martin21Veselý Vladimír13
Honč Ondřej22Procházka Ivan st.03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník,. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:11430:338TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Milan
Král Ludvík st.
 
 
Dalešický Tomáš
Libič Ladislav
 
 
456  3010
2.Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
Krieger Jan
Vokál Roman
 
 
-11-10104103220
3.Zimmel VáclavVokál Roman11-1010-8113230
4.Šimon MilanDalešický Tomáš87-63 3140
5.Král Ludvík st.Krieger Jan-78-9973250
6.Diblík RadekLibič Ladislav466  3060
7.Šimon MilanVokál Roman8-6-8993270
8.Král Ludvík st.Dalešický Tomáš0-869 3180
9.Diblík RadekKrieger Jan76-108 3190
10.Zimmel VáclavLibič Ladislav948  30100
11.Král Ludvík st.Vokál Roman84-88 31  
12.Diblík RadekDalešický Tomáš         
13.Zimmel VáclavKrieger Jan         
14.Šimon MilanLibič Ladislav         
15.Diblík RadekVokál Roman         
16.Zimmel VáclavDalešický Tomáš         
17.Šimon MilanKrieger Jan         
18.Král Ludvík st.Libič Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimmel Václav20Vokál Roman02
Šimon Milan20Dalešický Tomáš02
Král Ludvík st.20Krieger Jan02
Diblík Radek20Libič Ladislav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:39 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
     1301
2.Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
Patho Róbert
Winter Daniel
 
 
     3211
3.Jůzek KarelHelisová Kateřina     3121
4.Hartmann MiroslavPatho Róbert     3131
5.Přeučil JiříPatho Gabriel     1332
6.Beneš MilanWinter Daniel     3142
7.Hartmann MiroslavHelisová Kateřina     1343
8.Přeučil JiříPatho Róbert     1344
9.Beneš MilanPatho Gabriel     2345
10.Jůzek KarelWinter Daniel     2346
11.Přeučil JiříHelisová Kateřina     1347
12.Beneš MilanPatho Róbert     3257
13.Jůzek KarelPatho Gabriel     1358
14.Hartmann MiroslavWinter Daniel     3268
15.Beneš MilanHelisová Kateřina     0369
16.Jůzek KarelPatho Róbert     3079
17.Hartmann MiroslavPatho Gabriel     3089
18.Přeučil JiříWinter Daniel     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jůzek Karel22Helisová Kateřina31
Hartmann Miroslav31Patho Róbert13
Přeučil Jiří04Patho Gabriel31
Beneš Milan22Winter Daniel22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS