Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 - Karlín. Metro Křižíkova ,cca 200 m směrem na Vysočany v proluce po pravé straně, Od 21.1.2015 změna hracích časů a hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1028:39597:656TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Miroslav
Houček Jaroslav
 
 
Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
-8-51110-92301
2.Jansa Jiří
Fejks Michal
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
-65-3-7 1302
3.Filip MiroslavČerný Ondřej-67510 3112
4.Fejks MichalKlindera Antonín-1-98-10 1313
5.Jansa JiříPešek Miroslav-5-4-10  0314
6.Houček JaroslavAdámek Jiří-8-67263224
7.Fejks MichalČerný Ondřej7811  3034
8.Jansa JiříKlindera Antonín-48311 3144
9.Houček JaroslavPešek Miroslav-8-98-9 1345
10.Filip MiroslavAdámek Jiří-3-85793255
11.Jansa JiříČerný Ondřej7-11-5-10 1356
12.Houček JaroslavKlindera Antonín-8988 3166
13.Filip MiroslavPešek Miroslav-6-3-8  0367
14.Fejks MichalAdámek Jiří9-710-893277
15.Houček JaroslavČerný Ondřej-11-99-11 1378
16.Filip MiroslavKlindera Antonín-3-7-8  0379
17.Fejks MichalPešek Miroslav-8-10-9  03710
18.Jansa JiříAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Filip Miroslav22Černý Ondřej22
Fejks Michal22Klindera Antonín22
Jansa Jiří12Pešek Miroslav40
Houček Jaroslav22Adámek Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 

 
 
WO    3010
2.Šírek Evžen
Tuška Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Verner PavelWO    3030
4.Kratochvíl KarelWO    3040
5.Šírek EvženWO    3050
6.Tuška JanWO    3060
7.Kratochvíl KarelWO    3070
8.Šírek EvženWO    3080
9.Tuška JanWO    3090
10.Verner PavelWO    30100
11.Šírek Evžen         
12.Tuška Jan         
13.Verner Pavel         
14.Kratochvíl Karel         
15.Tuška Jan         
16.Verner Pavel         
17.Kratochvíl Karel         
18.Šírek Evžen         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8384:303TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Cerman Jakub
Bartoň Aleš
 
 
76-88 3110
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Fales Matyáš
Krejčíř Antonín
 
 
-7886 3120
3.Táborský MichalFales Matyáš84-78 3130
4.Skála PatrikCerman Jakub-7759 3140
5.Záhorský VladislavBartoň Aleš867  3050
6.Kolařík IvanKrejčíř Antonín-5879 3160
7.Skála PatrikFales Matyáš778  3070
8.Záhorský VladislavCerman Jakub-99-7863280
9.Kolařík IvanBartoň Aleš79-46 3190
10.Táborský MichalKrejčíř Antonín847  30100
11.Záhorský VladislavFales Matyáš         
12.Kolařík IvanCerman Jakub         
13.Táborský MichalBartoň Aleš         
14.Skála PatrikKrejčíř Antonín         
15.Kolařík IvanFales Matyáš         
16.Táborský MichalCerman Jakub         
17.Skála PatrikBartoň Aleš         
18.Záhorský VladislavKrejčíř Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal20Fales Matyáš02
Skála Patrik20Cerman Jakub02
Záhorský Vladislav20Bartoň Aleš02
Kolařík Ivan20Krejčíř Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15505:405SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
Skopal Tadeáš
Hlaváček Petr
 
 
3-896 3110
2.Dunder Jiří
Dvořák Jiří ml.
 
 
Zimmel Václav
Král Jakub
 
 
10-578 3120
3.Klabeček DominikZimmel Václav-9-5-8  0321
4.Dunder JiříSkopal Tadeáš752  3031
5.Dvořák Jiří ml.Hlaváček Petr545  3041
6.Jantač PetrKrál Ludvík st.-9911-9-82342
7.Dunder JiříZimmel Václav-10967 3152
8.Dvořák Jiří ml.Skopal Tadeáš6-78-8-92353
9.Jantač PetrHlaváček Petr469  3063
10.Klabeček DominikKrál Ludvík st.978  3073
11.Dvořák Jiří ml.Zimmel Václav-96-3-8 1374
12.Jantač PetrSkopal Tadeáš1064  3084
13.Klabeček DominikHlaváček Petr835  3094
14.Dunder JiříKrál Ludvík st.9108  30104
15.Jantač PetrZimmel Václav         
16.Klabeček DominikSkopal Tadeáš         
17.Dunder JiříHlaváček Petr         
18.Dvořák Jiří ml.Král Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klabeček Dominik21Zimmel Václav21
Dunder Jiří30Skopal Tadeáš12
Dvořák Jiří ml.12Hlaváček Petr03
Jantač Petr21Král Ludvík st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:24546:526TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
7-698 3110
2.Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
8-889 3120
3.Procházka Ivan ml.Hartmann Miroslav555  3030
4.Nagy OndrejBeneš Milan-10-8-8  0331
5.Veselý VladimírJůzek Karel-10-710-7 1332
6.Procházka Ivan st.Přeučil Jiří-7-10-7  0333
7.Nagy OndrejHartmann Miroslav-210613 3143
8.Veselý VladimírBeneš Milan-8415-783253
9.Procházka Ivan st.Jůzek Karel-89-9-3 1354
10.Procházka Ivan ml.Přeučil Jiří665  3064
11.Veselý VladimírHartmann Miroslav89-88 3174
12.Procházka Ivan st.Beneš Milan-47-8-9 1375
13.Procházka Ivan ml.Jůzek Karel-9889 3185
14.Nagy OndrejPřeučil Jiří997  3095
15.Procházka Ivan st.Hartmann Miroslav-5-357932105
16.Procházka Ivan ml.Beneš Milan745  30  
17.Nagy OndrejJůzek Karel         
18.Veselý VladimírPřeučil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Ivan ml.30Hartmann Miroslav04
Nagy Ondrej21Beneš Milan21
Veselý Vladimír21Jůzek Karel21
Procházka Ivan st.13Přeučil Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
Housar Ondřej
Habera Michal
 
 
     0301
2.Krieger Jan
Sochor Adam
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
     0302
3.Vokál RomanHelisová Kateřina     0303
4.Vokál JanPatho Gabriel     1304
5.Krieger JanHousar Ondřej     2305
6.Najbertová LucieHabera Michal     0306
7.Vokál JanHelisová Kateřina     1307
8.Krieger JanPatho Gabriel     0308
9.Najbertová LucieHousar Ondřej     1309
10.Vokál RomanHabera Michal     13010
11.Krieger JanHelisová Kateřina         
12.Najbertová LuciePatho Gabriel         
13.Vokál RomanHousar Ondřej         
14.Vokál JanHabera Michal         
15.Najbertová LucieHelisová Kateřina         
16.Vokál RomanPatho Gabriel         
17.Vokál JanHousar Ondřej         
18.Krieger JanHabera Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Roman02Helisová Kateřina20
Vokál Jan02Patho Gabriel20
Krieger Jan02Housar Ondřej20
Najbertová Lucie02Habera Michal20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS