Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
Dalešický Tomáš
Najbertová Lucie
 
 
     3110
2.Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
     0311
3.Černý OndřejVokál Roman     2312
4.Klindera AntonínVokál Jan     3222
5.Adámek JiříDalešický Tomáš     1323
6.Pešek MiroslavNajbertová Lucie     2324
7.Klindera AntonínVokál Roman     3034
8.Adámek JiříVokál Jan     0335
9.Pešek MiroslavDalešický Tomáš     3045
10.Černý OndřejNajbertová Lucie     3155
11.Adámek JiříVokál Roman     1356
12.Pešek MiroslavVokál Jan     3166
13.Černý OndřejDalešický Tomáš     0367
14.Klindera AntonínNajbertová Lucie     3177
15.Pešek MiroslavVokál Roman     3187
16.Černý OndřejVokál Jan     3197
17.Klindera AntonínDalešický Tomáš     31107
18.Adámek JiříNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Ondřej22Vokál Roman22
Klindera Antonín40Vokál Jan13
Adámek Jiří03Dalešický Tomáš22
Pešek Miroslav31Najbertová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:31 TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Procházka Ivan ml.
Procházka Ivan st.
 
 
     1301
2.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
     3011
3.Helisová KateřinaProcházka Ivan ml.     1312
4.Winter DanielNagy Ondrej     1313
5.Patho GabrielVeselý Vladimír     2314
6.Patho RóbertProcházka Ivan st.     0315
7.Winter DanielProcházka Ivan ml.     0316
8.Syrovátková MarieNagy Ondrej     0317
9.Patho RóbertVeselý Vladimír     3027
10.Helisová KateřinaProcházka Ivan st.     3137
11.Syrovátková MarieProcházka Ivan ml.     0338
12.Patho RóbertNagy Ondrej     1339
13.Helisová KateřinaVeselý Vladimír     3049
14.Winter DanielProcházka Ivan st.     13410
15.Patho RóbertProcházka Ivan ml.         
16.Helisová KateřinaNagy Ondrej         
17.Winter DanielVeselý Vladimír         
18.Syrovátková MarieProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helisová Kateřina21Procházka Ivan ml.30
Winter Daniel03Nagy Ondrej30
Patho Gabriel01Veselý Vladimír12
Patho Róbert12Procházka Ivan st.21
Syrovátková Marie02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:34 SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přeučil Jiří
Ondráček Petr
 
 
Dunder Jiří
Jantač Petr
 
 
     0301
2.Hartmann Miroslav
Jůzek Karel
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
     1302
3.Hartmann MiroslavDunder Jiří     1303
4.Přeučil JiříDvořák Jiří ml.     1304
5.Ondráček PetrDvořák Jiří st.     0305
6.Jůzek KarelJantač Petr     3015
7.Přeučil JiříDunder Jiří     0316
8.Ondráček PetrDvořák Jiří ml.     0317
9.Jůzek KarelDvořák Jiří st.     3127
10.Hartmann MiroslavJantač Petr     3137
11.Ondráček PetrDunder Jiří     0338
12.Jůzek KarelDvořák Jiří ml.     3148
13.Hartmann MiroslavDvořák Jiří st.     3058
14.Přeučil JiříJantač Petr     3168
15.Jůzek KarelDunder Jiří     1369
16.Hartmann MiroslavDvořák Jiří ml.     03610
17.Přeučil JiříDvořák Jiří st.         
18.Ondráček PetrJantač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hartmann Miroslav22Dunder Jiří40
Přeučil Jiří12Dvořák Jiří ml.31
Ondráček Petr03Dvořák Jiří st.12
Jůzek Karel31Jantač Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník,. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:33418:476TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblík Radek
David Jan
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
-7-8-6  0301
2.Michalec Jiří
Hložek Vojtěch
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
-37-10-7 1302
3.David JanTáborský Michal7-65-593212
4.Michalec JiříSkála Patrik9-8-98-42313
5.Hložek VojtěchZáhorský Vladislav6-8-13-9 1314
6.Diblík RadekKolařík Ivan-5-8-6  0315
7.Michalec JiříTáborský Michal-5-3-7  0316
8.Hložek VojtěchSkála Patrik-8-8-8  0317
9.Diblík RadekZáhorský Vladislav-8-99-10 1318
10.David JanKolařík Ivan-8564 3128
11.Hložek VojtěchTáborský Michal68-7-8-92329
12.Diblík RadekSkála Patrik666  3039
13.David JanZáhorský Vladislav-5-9-8  03310
14.Michalec JiříKolařík Ivan         
15.Diblík RadekTáborský Michal         
16.David JanSkála Patrik         
17.Michalec JiříZáhorský Vladislav         
18.Hložek VojtěchKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
David Jan21Táborský Michal21
Michalec Jiří02Skála Patrik21
Hložek Vojtěch03Záhorský Vladislav30
Diblík Radek12Kolařík Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:20558:485AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Honč Ondřej
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
766  3010
2.Hubač Martin
Kubišta Jan
 
 
Verner Pavel
Nový Pavel
 
 
8915  3020
3.Kroupa RudolfTuška Jan107-74 3130
4.Honč OndřejVerner Pavel-107-98-92331
5.Hubač MartinŠírek Evžen-9486 3141
6.Kubišta JanNový Pavel7-9810 3151
7.Honč OndřejTuška Jan557  3061
8.Hubač MartinVerner Pavel7-1109 3171
9.Kubišta JanŠírek Evžen74-8-2-92372
10.Kroupa RudolfNový Pavel89-8-8-72373
11.Hubač MartinTuška Jan106-75 3183
12.Kubišta JanVerner Pavel-7-8-9  0384
13.Kroupa RudolfŠírek Evžen99-92 3194
14.Honč OndřejNový Pavel-910-64832104
15.Kubišta JanTuška Jan         
16.Kroupa RudolfVerner Pavel         
17.Honč OndřejŠírek Evžen         
18.Hubač MartinNový Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kroupa Rudolf21Tuška Jan03
Honč Ondřej21Verner Pavel21
Hubač Martin30Šírek Evžen12
Kubišta Jan12Nový Pavel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 01. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:37 TTC Praha - klub stolního tenisu C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Jansa Jiří
Fejks Michal
 
 
     3010
2.Lhoták Petr
Samohejl Erich
 
 
Houček Jaroslav
Szilágyi Tomáš
 
 
     2311
3.Pavlíček LadislavHouček Jaroslav     3221
4.Peregrin JanFejks Michal     2322
5.Lhoták PetrJansa Jiří     3232
6.Hajný JosefSzilágyi Tomáš     3142
7.Peregrin JanHouček Jaroslav     0343
8.Lhoták PetrFejks Michal     3053
9.Hajný JosefJansa Jiří     2354
10.Pavlíček LadislavSzilágyi Tomáš     0355
11.Lhoták PetrHouček Jaroslav     1356
12.Hajný JosefFejks Michal     3266
13.Samohejl ErichJansa Jiří     1367
14.Peregrin JanSzilágyi Tomáš     0368
15.Hajný JosefHouček Jaroslav     1369
16.Samohejl ErichFejks Michal     13610
17.Peregrin JanJansa Jiří         
18.Lhoták PetrSzilágyi Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav11Houček Jaroslav31
Peregrin Jan03Fejks Michal22
Lhoták Petr21Jansa Jiří21
Hajný Josef22Szilágyi Tomáš21
Samohejl Erich02   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS