Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:38 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Klindera Antonín
Černý Ondřej
 
 
     2301
2.Samohejl Erich
Lhoták Petr
 
 
Jonák Přemysl
Erben Michal
 
 
     1302
3.Pavlíček LadislavKlindera Antonín     3212
4.Peregrin JanČerný Ondřej     2313
5.Lhoták PetrErben Michal     3223
6.Hajný JosefJonák Přemysl     3033
7.Peregrin JanKlindera Antonín     1334
8.Lhoták PetrČerný Ondřej     1335
9.Hajný JosefErben Michal     3245
10.Pavlíček LadislavJonák Přemysl     3055
11.Lhoták PetrKlindera Antonín     3265
12.Hajný JosefČerný Ondřej     2366
13.Pavlíček LadislavErben Michal     3076
14.Samohejl ErichJonák Přemysl     0377
15.Hajný JosefKlindera Antonín     0378
16.Pavlíček LadislavČerný Ondřej     0379
17.Samohejl ErichErben Michal     23710
18.Lhoták PetrJonák Přemysl     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček Ladislav31Klindera Antonín22
Peregrin Jan02Černý Ondřej40
Lhoták Petr21Erben Michal13
Hajný Josef22Jonák Přemysl12
Samohejl Erich02   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PINECARENA.czRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1028:32561:554AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejks Michal
Jansa Jiří
 
 
Hubač Martin
Kubišta Jan
 
 
7-5-109-62301
2.Pouč Roman
Houček Jaroslav
 
 
Bartoň Aleš
Honč Ondřej
 
 
589  3011
3.Pouč RomanKubišta Jan-8-89-10 1312
4.Fejks MichalHubač Martin8-88-7-92313
5.Jansa JiříHonč Ondřej6-4-8773223
6.Houček JaroslavBartoň Aleš568  3033
7.Fejks MichalKubišta Jan-4-6-3  0334
8.Jansa JiříHubač Martin-4-7-8  0335
9.Houček JaroslavHonč Ondřej-59-98-72336
10.Pouč RomanBartoň Aleš635  3046
11.Jansa JiříKubišta Jan-9-109-10 1347
12.Houček JaroslavHubač Martin6-9-9-5 1348
13.Pouč RomanHonč Ondřej26-10-9-102349
14.Fejks MichalBartoň Aleš643  3059
15.Houček JaroslavKubišta Jan-9-9916-1123510
16.Pouč RomanHubač Martin-10-6-10  03  
17.Fejks MichalHonč Ondřej         
18.Jansa JiříBartoň Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pouč Roman12Kubišta Jan40
Fejks Michal12Hubač Martin30
Jansa Jiří12Honč Ondřej21
Houček Jaroslav13Bartoň Aleš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:16 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Verner Pavel
Ščuka Martin
 
 
Zimmel Václav
Hlaváček Petr
 
 
     3010
2.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Šimon Milan
Král Ludvík st.
 
 
     3220
3.Tuška JanZimmel Václav     3230
4.Ščuka MartinŠimon Milan     1331
5.Verner PavelKrál Ludvík st.     0332
6.Šírek EvženHlaváček Petr     3042
7.Ščuka MartinZimmel Václav     3152
8.Verner PavelŠimon Milan     3162
9.Šírek EvženKrál Ludvík st.     3272
10.Tuška JanHlaváček Petr     3082
11.Verner PavelZimmel Václav     3192
12.Šírek EvženŠimon Milan     31102
13.Tuška JanKrál Ludvík st.         
14.Ščuka MartinHlaváček Petr         
15.Šírek EvženZimmel Václav         
16.Tuška JanŠimon Milan         
17.Ščuka MartinKrál Ludvík st.         
18.Verner PavelHlaváček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Tuška Jan20Zimmel Václav03
Ščuka Martin11Šimon Milan12
Verner Pavel21Král Ludvík st.11
Šírek Evžen30Hlaváček Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:23590:513TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
68-102 3110
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Kop František
Beneš Milan
 
 
-89-86123220
3.Táborský MichalBeneš Milan-8-910893230
4.Skála PatrikHartmann Miroslav-9-8-10  0331
5.Záhorský VladislavPřeučil Jiří876  3041
6.Kolařík IvanKop František7-896 3151
7.Skála PatrikBeneš Milan645  3061
8.Záhorský VladislavHartmann Miroslav-685-943271
9.Kolařík IvanPřeučil Jiří-8-97-8 1372
10.Táborský MichalKop František8-1076 3182
11.Záhorský VladislavBeneš Milan612-8-753292
12.Kolařík IvanHartmann Miroslav614-8-7-82393
13.Táborský MichalPřeučil Jiří-87-97-92394
14.Skála PatrikKop František8910  30104
15.Kolařík IvanBeneš Milan         
16.Táborský MichalHartmann Miroslav         
17.Skála PatrikPřeučil Jiří         
18.Záhorský VladislavKop František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal21Beneš Milan03
Skála Patrik21Hartmann Miroslav21
Záhorský Vladislav30Přeučil Jiří21
Kolařík Ivan12Kop František03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 01. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:31638:612nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Jantač Petr
 
 
Habera Michal
Patho Róbert
 
 
567  3010
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
768  3020
3.Jantač PetrHelisová Kateřina-9579 3130
4.Dvořák Jiří ml.Habera Michal9-8-7-8 1331
5.Dunder JiříPatho Róbert6611  3041
6.Dvořák Jiří st.Patho Gabriel-4-89-5 1342
7.Dvořák Jiří ml.Helisová Kateřina6-3-41183252
8.Dunder JiříHabera Michal-6599 3162
9.Dvořák Jiří st.Patho Róbert-137-6-12 1363
10.Jantač PetrPatho Gabriel8-6-9-9 1364
11.Dunder JiříHelisová Kateřina687  3074
12.Dvořák Jiří st.Habera Michal-7-107-8 1375
13.Jantač PetrPatho Róbert-6-6-3  0376
14.Dvořák Jiří ml.Patho Gabriel-84-10-9 1377
15.Dvořák Jiří st.Helisová Kateřina-9-855-82378
16.Jantač PetrHabera Michal-911-9-9 1379
17.Dvořák Jiří ml.Patho Róbert999  3089
18.Dunder JiříPatho Gabriel963  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jantač Petr13Helisová Kateřina13
Dvořák Jiří ml.22Habera Michal31
Dunder Jiří40Patho Róbert22
Dvořák Jiří st.04Patho Gabriel31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24583:497TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Vejdělek Karel
Najbertová Lucie
 
 
7-69-9-82301
2.Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
7-785 3111
3.Procházka Ivan ml.Vokál Roman-9983 3121
4.Nagy OndrejVokál Jan32-53 3131
5.Veselý VladimírNajbertová Lucie405  3041
6.Procházka Ivan st.Vejdělek Karel-68-136-112342
7.Nagy OndrejVokál Roman-10-5-7  0343
8.Veselý VladimírVokál Jan-128-9-9 1344
9.Procházka Ivan st.Najbertová Lucie-7687 3154
10.Procházka Ivan ml.Vejdělek Karel449  3064
11.Veselý VladimírVokál Roman-59-5-7 1365
12.Procházka Ivan st.Vokál Jan-8-5-8  0366
13.Procházka Ivan ml.Najbertová Lucie853  3076
14.Nagy OndrejVejdělek Karel986  3086
15.Procházka Ivan st.Vokál Roman-6106-7113296
16.Procházka Ivan ml.Vokál Jan474  30106
17.Nagy OndrejNajbertová Lucie7-7   11  
18.Veselý VladimírVejdělek Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan ml.40Vokál Roman22
Nagy Ondrej21Vokál Jan22
Veselý Vladimír12Najbertová Lucie03
Procházka Ivan st.22Vejdělek Karel12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS