Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:26 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
Procházka Ivan st.
Veselý Vladimír
 
 
     1301
2.Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
     3111
3.Pešek MiroslavVeselý Vladimír     3021
4.Adámek JiříProcházka Ivan st.     3231
5.Klindera AntonínRezek Jan ml.     3141
6.Černý OndřejRezek Jan st.     3151
7.Adámek JiříVeselý Vladimír     1352
8.Klindera AntonínProcházka Ivan st.     3262
9.Černý OndřejRezek Jan ml.     2363
10.Pešek MiroslavRezek Jan st.     3073
11.Klindera AntonínVeselý Vladimír     2374
12.Černý OndřejProcházka Ivan st.     3184
13.Pešek MiroslavRezek Jan ml.     3094
14.Adámek JiříRezek Jan st.     2395
15.Černý OndřejVeselý Vladimír     1396
16.Pešek MiroslavProcházka Ivan st.     30106
17.Adámek JiříRezek Jan ml.         
18.Klindera AntonínRezek Jan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Miroslav40Veselý Vladimír31
Adámek Jiří12Procházka Ivan st.04
Klindera Antonín21Rezek Jan ml.12
Černý Ondřej22Rezek Jan st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36 SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbertová Lucie
Vejdělek Karel
 
 
Dunder Jiří
Jantač Petr
 
 
     1301
2.Vokál Jan
Dalešický Tomáš
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
     3211
3.Dalešický TomášDunder Jiří     0312
4.Vejdělek KarelDvořák Jiří ml.     3222
5.Najbertová LucieDvořák Jiří st.     0323
6.Vokál JanJantač Petr     0324
7.Vejdělek KarelDunder Jiří     0325
8.Najbertová LucieDvořák Jiří ml.     3235
9.Vokál JanDvořák Jiří st.     3045
10.Dalešický TomášJantač Petr     2346
11.Najbertová LucieDunder Jiří     0347
12.Vokál JanDvořák Jiří ml.     3057
13.Dalešický TomášDvořák Jiří st.     0358
14.Vejdělek KarelJantač Petr     2359
15.Vokál JanDunder Jiří     23510
16.Dalešický TomášDvořák Jiří ml.         
17.Vejdělek KarelDvořák Jiří st.         
18.Najbertová LucieJantač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dalešický Tomáš03Dunder Jiří40
Vejdělek Karel12Dvořák Jiří ml.03
Najbertová Lucie12Dvořák Jiří st.21
Vokál Jan22Jantač Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Habera Michal
 
 
Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
     1301
2.Patho Róbert
Winter Daniel
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
     0302
3.Habera MichalTáborský Michal     3112
4.Patho RóbertSkála Ladislav     1313
5.Helisová KateřinaZáhorský Vladislav     3123
6.Winter DanielKolařík Ivan     3233
7.Patho RóbertTáborský Michal     1334
8.Helisová KateřinaSkála Ladislav     3144
9.Housar OndřejZáhorský Vladislav     1345
10.Habera MichalKolařík Ivan     3155
11.Helisová KateřinaTáborský Michal     1356
12.Housar OndřejSkála Ladislav     3066
13.Habera MichalZáhorský Vladislav     3176
14.Patho RóbertKolařík Ivan     2377
15.Housar OndřejTáborský Michal     0378
16.Habera MichalSkála Ladislav     1379
17.Patho RóbertZáhorský Vladislav     3189
18.Helisová KateřinaKolařík Ivan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habera Michal31Táborský Michal31
Patho Róbert13Skála Ladislav22
Helisová Kateřina31Záhorský Vladislav13
Winter Daniel10Kolařík Ivan13
Housar Ondřej12   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Ondráček Petr
 
 
Kratochvíl Karel
Verner Pavel
 
 
     0301
2.
 
 
Šírek Evžen
Tuška Jan
 
 
WO    0302
3.Kop FrantišekKratochvíl Karel     0303
4.Maršálek PetrVerner Pavel     0304
5.Ondráček PetrTuška Jan     1305
6.Šírek EvženWO    0306
7.Maršálek PetrKratochvíl Karel     0307
8.Ondráček PetrVerner Pavel     0308
9.Tuška JanWO    0309
10.Kop FrantišekŠírek Evžen     13010
11.Ondráček PetrKratochvíl Karel         
12.Verner Pavel         
13.Kop FrantišekTuška Jan         
14.Maršálek PetrŠírek Evžen         
15.Kratochvíl Karel         
16.Kop FrantišekVerner Pavel         
17.Maršálek PetrTuška Jan         
18.Ondráček PetrŠírek Evžen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kop František02Kratochvíl Karel20
Maršálek Petr02Verner Pavel20
Ondráček Petr02Tuška Jan10
   Šírek Evžen10
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník,. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Milan
Zimmel Václav
 
 
Szilágyi Tomáš
Moravec Lukáš
 
 
-68-5783210
2.Diblík Radek
David Jan
 
 
Fejks Michal
Pouč Roman
 
 
68-56 3120
3.David JanPouč Roman8-7-8983230
4.Zimmel VáclavFejks Michal-7-98-10 1331
5.Šimon MilanSzilágyi Tomáš8-789 3141
6.Diblík RadekMoravec Lukáš-9-8910-102342
7.Zimmel VáclavPouč Roman-78-9-9 1343
8.Šimon MilanFejks Michal     3253
9.Diblík RadekSzilágyi Tomáš8-489 3163
10.David JanMoravec Lukáš-4598 3173
11.Šimon MilanPouč Roman     3183
12.Diblík RadekFejks Michal-11-999-102384
13.David JanSzilágyi Tomáš-8-8-10  0385
14.Zimmel VáclavMoravec Lukáš-8-7-8  0386
15.Diblík RadekPouč Roman-8-798-102387
16.David JanFejks Michal-9-9-8  0388
17.Zimmel VáclavSzilágyi Tomáš6-6-8-7 1389
18.Šimon MilanMoravec Lukáš75-8-763299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
David Jan22Pouč Roman22
Zimmel Václav04Fejks Michal31
Šimon Milan40Szilágyi Tomáš22
Diblík Radek13Moravec Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19532:382AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Honč Ondřej
 
 
Samohejl Erich
Bařák Tomáš
 
 
WO    3010
2.Kubišta Jan
Hubač Martin
 
 
Hajný Josef
Lhoták Petr
 
 
54-87 3120
3.Kroupa RudolfLhoták Petr-997-7-92321
4.Honč OndřejHajný Josef-7-89993231
5.Hubač MartinSamohejl Erich893  3041
6.Kubišta JanBařák TomášWO    3051
7.Honč OndřejLhoták Petr-6-4-5  0352
8.Hubač MartinHajný Josef-6-9137-32353
9.Kubišta JanSamohejl Erich86-67 3163
10.Kroupa RudolfBařák TomášWO    3073
11.Hubač MartinLhoták Petr7-104-8143283
12.Kubišta JanHajný Josef104-79 3193
13.Kroupa RudolfSamohejl Erich-74-9-9 1394
14.Honč OndřejBařák TomášWO    30104
15.Kubišta JanLhoták Petr         
16.Kroupa RudolfHajný Josef         
17.Honč OndřejSamohejl Erich         
18.Hubač MartinBařák Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kroupa Rudolf02Lhoták Petr21
Honč Ondřej11Hajný Josef12
Hubač Martin21Samohejl Erich12
Kubišta Jan20   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS