Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33625:625nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Honč Ondřej
 
 
Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
768  3010
2.Kubišta Jan
Skopec Daniel
 
 
Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
-87-99-72311
3.Kroupa RudolfČerný Ondřej775  3021
4.Honč OndřejKlindera Antonín574  3031
5.Skopec DanielErben Michal-9-107593241
6.Kubišta JanAdámek Jiří10-769 3151
7.Honč OndřejČerný Ondřej4-3129 3161
8.Skopec DanielKlindera Antonín-6-47-13 1362
9.Kubišta JanErben Michal-9-1011-9 1363
10.Kroupa RudolfAdámek Jiří-521-7-62364
11.Skopec DanielČerný Ondřej9-6-3-6 1365
12.Kubišta JanKlindera Antonín-9-512-9 1366
13.Kroupa RudolfErben Michal128-65 3176
14.Honč OndřejAdámek Jiří-4-1-10  0377
15.Kubišta JanČerný Ondřej-8-10-4  0378
16.Kroupa RudolfKlindera Antonín-8-4-6  0379
17.Honč OndřejErben Michal677  3089
18.Skopec DanielAdámek Jiří99-76 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroupa Rudolf22Černý Ondřej22
Honč Ondřej31Klindera Antonín31
Skopec Daniel22Erben Michal13
Kubišta Jan13Adámek Jiří22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Šimon Milan
Král Ludvík st.
 
 
     3110
2.Lhoták Petr
Samohejl Erich
 
 
David Jan
Skopal Tadeáš
 
 
     1311
3.Pavlíček LadislavŠimon Milan     3121
4.Samohejl ErichDavid Jan     0322
5.Lhoták PetrKrál Ludvík st.     3132
6.Hajný JosefSkopal Tadeáš     3042
7.Samohejl ErichŠimon Milan     3052
8.Lhoták PetrDavid Jan     2353
9.Hajný JosefKrál Ludvík st.     0354
10.Pavlíček LadislavSkopal Tadeáš     3164
11.Lhoták PetrŠimon Milan     3074
12.Hajný JosefDavid Jan     0375
13.Pavlíček LadislavKrál Ludvík st.     3085
14.Samohejl ErichSkopal Tadeáš     0386
15.Hajný JosefŠimon Milan     1387
16.Pavlíček LadislavDavid Jan     3297
17.Samohejl ErichKrál Ludvík st.     1398
18.Lhoták PetrSkopal Tadeáš     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav40Šimon Milan13
Samohejl Erich13David Jan31
Lhoták Petr31Král Ludvík st.22
Hajný Josef13Skopal Tadeáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PINECARENA.czRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:19527:461TTC Praha - klub stolního tenisu C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Szilágyi Tomáš
Moravec Lukáš
 
 
Přeučil Jiří
Hartmann Miroslav
 
 
10-788 3110
2.Jansa Jiří
Fejks Michal
 
 
Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
9-52-7-62311
3.Jansa JiříBeneš Milan-566-10-62312
4.Moravec LukášHartmann Miroslav-76913 3122
5.Szilágyi TomášJůzek Karel-5784 3132
6.Fejks MichalPřeučil Jiří-7468 3142
7.Moravec LukášBeneš Milan459  3052
8.Szilágyi TomášHartmann Miroslav9-813-9123262
9.Fejks MichalJůzek Karel48-6-633272
10.Jansa JiříPřeučil Jiří-75-10943282
11.Szilágyi TomášBeneš Milan6-710-1043292
12.Fejks MichalHartmann Miroslav-99129 31102
13.Jansa JiříJůzek Karel         
14.Moravec LukášPřeučil Jiří         
15.Fejks MichalBeneš Milan         
16.Jansa JiříHartmann Miroslav         
17.Moravec LukášJůzek Karel         
18.Szilágyi TomášPřeučil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jansa Jiří11Beneš Milan12
Moravec Lukáš20Hartmann Miroslav03
Szilágyi Tomáš30Jůzek Karel02
Fejks Michal30Přeučil Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Platil Stanislav
Kratochvíl Karel
 
 
Habera Michal
Patho Gabriel
 
 
     3210
2.Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
Patho Róbert
Winter Daniel
 
 
     3020
3.Platil StanislavHabera Michal     0321
4.Tuška JanPatho Gabriel     0322
5.Šírek EvženPatho Róbert     2323
6.Kratochvíl KarelWinter Daniel     3033
7.Tuška JanHabera Michal     1334
8.Šírek EvženPatho Gabriel     3144
9.Kratochvíl KarelPatho Róbert     3254
10.Platil StanislavWinter Daniel     3064
11.Šírek EvženHabera Michal     0365
12.Kratochvíl KarelPatho Gabriel     3175
13.Platil StanislavPatho Róbert     1376
14.Tuška JanWinter Daniel     3186
15.Kratochvíl KarelHabera Michal     3296
16.Platil StanislavPatho Gabriel     30106
17.Tuška JanPatho Róbert         
18.Šírek EvženWinter Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Platil Stanislav22Habera Michal31
Tuška Jan12Patho Gabriel13
Šírek Evžen12Patho Róbert21
Kratochvíl Karel40Winter Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31657:614TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Ivan
Táborský Michal
 
 
Vejdělek Karel
Najbertová Lucie
 
 
573  3010
2.Záhorský Vladislav
Dvořák Aleš
 
 
Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
987  3020
3.Táborský MichalVokál Roman325  3030
4.Záhorský VladislavVokál Jan87-6-5-92331
5.Kolařík IvanVejdělek Karel2-878 3141
6.Dvořák AlešNajbertová Lucie-6-910-9 1342
7.Záhorský VladislavVokál Roman-91284 3152
8.Kolařík IvanVokál Jan-8976 3162
9.Dvořák AlešVejdělek Karel-5-4-6  0363
10.Táborský MichalNajbertová Lucie76-89 3173
11.Kolařík IvanVokál Roman-8-7-8  0374
12.Dvořák AlešVokál Jan-8-4-9  0375
13.Táborský MichalVejdělek Karel90-70 3185
14.Záhorský VladislavNajbertová Lucie896  3095
15.Dvořák AlešVokál Roman-1212-5-8 1396
16.Táborský MichalVokál Jan-89-512-72397
17.Záhorský VladislavVejdělek Karel-7-8910-92398
18.Kolařík IvanNajbertová Lucie-8-7910832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal31Vokál Roman22
Záhorský Vladislav22Vokál Jan31
Kolařík Ivan31Vejdělek Karel22
Dvořák Aleš04Najbertová Lucie13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2015 20:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:540:19592:482SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Jantač Petr
 
 
Veselý Vladimír
Procházka Ivan st.
 
 
599  3010
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
10-647 3120
3.Jantač PetrVeselý Vladimír-98-48-152321
4.Dvořák Jiří ml.Procházka Ivan st.-787-8-132322
5.Dunder JiříRezek Jan st.427  3032
6.Dvořák Jiří st.Rezek Jan ml.79-4-9-82333
7.Dvořák Jiří ml.Veselý Vladimír1278  3043
8.Dunder JiříProcházka Ivan st.586  3053
9.Dvořák Jiří st.Rezek Jan st.456  3063
10.Jantač PetrRezek Jan ml.-845-8-82364
11.Dunder JiříVeselý Vladimír988  3074
12.Dvořák Jiří st.Procházka Ivan st.39-6-3-92375
13.Jantač PetrRezek Jan st.544  3085
14.Dvořák Jiří ml.Rezek Jan ml.-74108 3195
15.Dvořák Jiří st.Veselý Vladimír3-8-511332105
16.Jantač PetrProcházka Ivan st.         
17.Dvořák Jiří ml.Rezek Jan st.         
18.Dunder JiříRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jantač Petr12Veselý Vladimír13
Dvořák Jiří ml.21Procházka Ivan st.21
Dunder Jiří30Rezek Jan st.03
Dvořák Jiří st.22Rezek Jan ml.21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS