Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35 SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
     3010
2.Klindera Antonín
Erben Michal
 
 
Dunder Jiří
Jantač Petr
 
 
     0311
3.Pešek MiroslavDunder Jiří     0312
4.Klindera AntonínDvořák Jiří ml.     1313
5.Erben MichalDvořák Jiří st.     0314
6.Černý OndřejJantač Petr     2315
7.Klindera AntonínDunder Jiří     0316
8.Erben MichalDvořák Jiří ml.     1317
9.Černý OndřejDvořák Jiří st.     3027
10.Pešek MiroslavJantač Petr     3237
11.Erben MichalDunder Jiří     0338
12.Černý OndřejDvořák Jiří ml.     2339
13.Pešek MiroslavDvořák Jiří st.     3249
14.Klindera AntonínJantač Petr     3159
15.Černý OndřejDunder Jiří     03510
16.Pešek MiroslavDvořák Jiří ml.         
17.Klindera AntonínDvořák Jiří st.         
18.Erben MichalJantač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Miroslav21Dunder Jiří40
Klindera Antonín12Dvořák Jiří ml.30
Erben Michal03Dvořák Jiří st.12
Černý Ondřej13Jantač Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:33508:523TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
6-9816 3110
2.Rezek Jan ml.
Tučková Eliška
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
-13-6-9  0311
3.Rezek Jan ml.Táborský Michal-6-8-8  0312
4.Procházka Ivan st.Skála Patrik-79-6-8 1313
5.Tučková EliškaZáhorský Vladislav-2-1-2  0314
6.Procházka Ivan ml.Kolařík Ivan385  3024
7.Procházka Ivan st.Táborský Michal-9-2-9  0325
8.Tučková EliškaSkála Patrik-1-2-1  0326
9.Procházka Ivan ml.Záhorský Vladislav375  3036
10.Rezek Jan ml.Kolařík Ivan-8-748-112337
11.Tučková EliškaTáborský Michal-8-4-0  0338
12.Procházka Ivan ml.Skála Patrik-9846 3148
13.Rezek Jan ml.Záhorský Vladislav-65-9-8 1349
14.Procházka Ivan st.Kolařík Ivan34-109 3159
15.Procházka Ivan ml.Táborský Michal877  3069
16.Rezek Jan ml.Skála PatrikWO    3079
17.Procházka Ivan st.Záhorský Vladislav9-9-10-7 13710
18.Tučková EliškaKolařík Ivan-98-7-7 13  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rezek Jan ml.03Táborský Michal31
Procházka Ivan st.13Skála Patrik21
Tučková Eliška03Záhorský Vladislav31
Procházka Ivan ml.40Kolařík Ivan12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
Jiroš Martin
Kratochvíl Karel
 
 
     0301
2.Dalešický Tomáš
Krieger Jan
 
 
Verner Pavel
Šírek Evžen
 
 
     1302
3.Vokál RomanJiroš Martin     0303
4.Vokál JanKratochvíl Karel     0304
5.Dalešický TomášVerner Pavel     2305
6.Krieger JanŠírek Evžen     2306
7.Vokál JanJiroš Martin     0307
8.Dalešický TomášKratochvíl Karel     0308
9.Krieger JanVerner Pavel     1309
10.Vokál RomanŠírek Evžen     3119
11.Dalešický TomášJiroš Martin     03110
12.Krieger JanKratochvíl Karel     03  
13.Vokál RomanVerner Pavel         
14.Vokál JanŠírek Evžen         
15.Krieger JanJiroš Martin         
16.Vokál RomanKratochvíl Karel         
17.Vokál JanVerner Pavel         
18.Dalešický Tomᚊírek Evžen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Roman11Jiroš Martin30
Vokál Jan02Kratochvíl Karel20
Dalešický Tomáš03Verner Pavel20
Krieger Jan02Šírek Evžen11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Fiala Aleš
Mutl David
 
 
     3110
2.Winter Daniel
Patho Róbert
 
 
Houček Jaroslav
Fejks Michal
 
 
     3120
3.Helisová KateřinaHouček Jaroslav     1321
4.Patho GabrielFejks Michal     3231
5.Patho RóbertFiala Aleš     2332
6.Habera MichalMutl David     2333
7.Patho GabrielHouček Jaroslav     0334
8.Patho RóbertFejks Michal     3244
9.Habera MichalFiala Aleš     3054
10.Helisová KateřinaMutl David     2355
11.Patho RóbertHouček Jaroslav     1356
12.Habera MichalFejks Michal     3166
13.Helisová KateřinaFiala Aleš     0367
14.Patho GabrielMutl David     3177
15.Habera MichalHouček Jaroslav     2378
16.Helisová KateřinaFejks Michal     3088
17.Patho GabrielFiala Aleš     3298
18.Patho RóbertMutl David     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Helisová Kateřina13Houček Jaroslav40
Patho Gabriel31Fejks Michal04
Patho Róbert13Fiala Aleš22
Habera Michal22Mutl David31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:24 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
Poláková Růžena
Bařák Tomáš
 
 
     3110
2.Přeučil Jiří
Hartmann Miroslav
 
 
Samohejl Erich
Lhoták Petr
 
 
     3220
3.Jůzek KarelLhoták Petr     0321
4.Hartmann MiroslavPoláková Růžena     3031
5.Přeučil JiříBařák Tomáš     3241
6.Beneš MilanSamohejl Erich     3051
7.Hartmann MiroslavLhoták Petr     0352
8.Přeučil JiříPoláková Růžena     3162
9.Beneš MilanBařák Tomáš     3072
10.Jůzek KarelSamohejl Erich     2373
11.Přeučil JiříLhoták Petr     1374
12.Beneš MilanPoláková Růžena     3084
13.Jůzek KarelBařák Tomáš     3094
14.Hartmann MiroslavSamohejl Erich     2395
15.Beneš MilanLhoták Petr     1396
16.Jůzek KarelPoláková Růžena     30106
17.Hartmann MiroslavBařák Tomáš         
18.Přeučil JiříSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jůzek Karel22Lhoták Petr40
Hartmann Miroslav12Poláková Růžena04
Přeučil Jiří21Bařák Tomáš03
Beneš Milan31Samohejl Erich21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník,. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:36443:548AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimon Milan
Zimmel Václav
 
 
Hubač Martin
Skopec Daniel
 
 
89-2-4103210
2.Batík Lukáš
Hlaváček Petr
 
 
Honč Ondřej
Kubišta Jan
 
 
-4-15-2  0311
3.Batík LukášKubišta Jan9-7-9-7 1312
4.Hlaváček PetrHonč Ondřej-10-6-4  0313
5.Šimon MilanHubač Martin-9-9-13  0314
6.Zimmel VáclavSkopec Daniel7-86-793224
7.Hlaváček PetrKubišta Jan-6-6-5  0325
8.Šimon MilanHonč Ondřej89-95 3135
9.Zimmel VáclavHubač Martin11-9-9-2 1336
10.Batík LukášSkopec Daniel-8-7-11  0337
11.Šimon MilanKubišta Jan8-567 3147
12.Zimmel VáclavHonč Ondřej8-59-6-42348
13.Batík LukášHubač Martin8-6-7-4 1349
14.Hlaváček PetrSkopec Daniel-9-11-8  03410
15.Zimmel VáclavKubišta Jan         
16.Batík LukášHonč Ondřej         
17.Hlaváček PetrHubač Martin         
18.Šimon MilanSkopec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Batík Lukáš03Kubišta Jan21
Hlaváček Petr03Honč Ondřej21
Šimon Milan21Hubač Martin30
Zimmel Václav12Skopec Daniel21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS