Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník,. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34472:516TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Ludvík st.
Král Jakub
 
 
Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
-67-4-7 1301
2.Diblík Radek
Šimon Milan
 
 
Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
-910-8-7 1302
3.Šimon MilanPešek Miroslav-7-8-5  0303
4.Král Ludvík st.Černý Ondřej-76-611-72304
5.Král JakubKlindera Antonín-86-6-6 1305
6.Diblík RadekAdámek Jiří-97-8-8 1306
7.Král Ludvík st.Pešek Miroslav-98-9-10 1307
8.Král JakubČerný Ondřej8-3-9-4 1308
9.Diblík RadekKlindera Antonín9-789 3118
10.Šimon MilanAdámek Jiří-97-101053228
11.Král JakubPešek Miroslav-8-6-3  0329
12.Diblík RadekČerný Ondřej-6143 3139
13.Šimon MilanKlindera Antonín483  3049
14.Král Ludvík st.Adámek Jiří-86-7-3 13410
15.Diblík RadekPešek Miroslav         
16.Šimon MilanČerný Ondřej         
17.Král Ludvík st.Klindera Antonín         
18.Král JakubAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimon Milan21Pešek Miroslav30
Král Ludvík st.03Černý Ondřej21
Král Jakub03Klindera Antonín12
Diblík Radek21Adámek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:28491:585AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
WO    0301
2.Kroupa Rudolf
Voříšek Lukáš
 
 
Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
897  3011
3.Přeučil JiříWO    0312
4.Kroupa RudolfHartmann Miroslav-7-69-7 1313
5.Hubač MartinJůzek Karel987  3023
6.Voříšek LukášBeneš Milan999  3033
7.Kroupa RudolfPřeučil Jiří11-785 3143
8.Hubač MartinHartmann Miroslav7515  3053
9.Voříšek LukášJůzek Karel8-779 3163
10.Beneš MilanWO    0364
11.Hubač MartinPřeučil Jiří410-9-4-102365
12.Voříšek LukášHartmann Miroslav-8-59863275
13.Jůzek KarelWO    0376
14.Kroupa RudolfBeneš Milan77-8-9-92377
15.Voříšek LukášPřeučil Jiří767  3087
16.Hartmann MiroslavWO    0388
17.Kroupa RudolfJůzek Karel789  3098
18.Hubač MartinBeneš Milan8104  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kroupa Rudolf22Přeučil Jiří12
Hubač Martin31Hartmann Miroslav12
Voříšek Lukáš40Jůzek Karel03
   Beneš Milan12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:37 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lhoták Petr
Brožek Jan
 
 
Habera Michal
Patho Róbert
 
 
     2301
2.Pavlíček Ladislav
Bařák Tomáš
 
 
Patho Gabriel
Knorek Timotheus
 
 
     3111
3.Pavlíček LadislavHabera Michal     3221
4.Bařák TomášPatho Róbert     0322
5.Brožek JanPatho Gabriel     0323
6.Lhoták PetrKnorek Timotheus     3133
7.Bařák TomášHabera Michal     0334
8.Brožek JanPatho Róbert     0335
9.Lhoták PetrPatho Gabriel     3045
10.Pavlíček LadislavKnorek Timotheus     3055
11.Brožek JanHabera Michal     0356
12.Lhoták PetrPatho Róbert     3266
13.Pavlíček LadislavPatho Gabriel     3176
14.Bařák TomášKnorek Timotheus     0377
15.Lhoták PetrHabera Michal     1378
16.Pavlíček LadislavPatho Róbert     2379
17.Bařák TomášPatho Gabriel     03710
18.Brožek JanKnorek Timotheus         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavlíček Ladislav31Habera Michal31
Bařák Tomáš04Patho Róbert31
Brožek Jan03Patho Gabriel22
Lhoták Petr31Knorek Timotheus12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
PINECARENA.czRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7408:288TTC Praha - klub stolního tenisu C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Pouč Roman
 
 
Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
637  3010
2.Fejks Michal
Fiala Aleš
 
 
Najbertová Lucie
Vejdělek Karel
 
 
5716  3020
3.Pouč RomanVokál Roman1043  3030
4.Fejks MichalVokál Jan-10-77973240
5.Fiala AlešVejdělek Karel-98-8-4 1341
6.Houček JaroslavNajbertová Lucie655  3051
7.Fejks MichalVokál Roman8-12-8843261
8.Fiala AlešVokál Jan885  3071
9.Houček JaroslavVejdělek Karel7105  3081
10.Pouč RomanNajbertová Lucie785  3091
11.Fiala AlešVokál Roman637  30101
12.Houček JaroslavVokál Jan476  30  
13.Pouč RomanVejdělek Karel         
14.Fejks MichalNajbertová Lucie         
15.Houček JaroslavVokál Roman         
16.Pouč RomanVokál Jan         
17.Fejks MichalVejdělek Karel         
18.Fiala AlešNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pouč Roman20Vokál Roman03
Fejks Michal20Vokál Jan02
Fiala Aleš21Vejdělek Karel11
Houček Jaroslav20Najbertová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Karel
Verner Pavel
 
 
Procházka Ivan st.
Kosmák Tomáš
 
 
     3010
2.Šírek Evžen
Tuška Jan
 
 
Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
     1311
3.Tuška JanNagy Ondrej     3021
4.Šírek EvženVeselý Vladimír     3031
5.Verner PavelProcházka Ivan st.     3141
6.Kratochvíl KarelKosmák Tomáš     3051
7.Šírek EvženNagy Ondrej     3261
8.Verner PavelVeselý Vladimír     3071
9.Kratochvíl KarelProcházka Ivan st.     2372
10.Tuška JanKosmák Tomáš     3082
11.Verner PavelNagy Ondrej     3192
12.Kratochvíl KarelVeselý Vladimír     30102
13.Tuška JanProcházka Ivan st.     30  
14.Šírek EvženKosmák Tomáš         
15.Kratochvíl KarelNagy Ondrej         
16.Tuška JanVeselý Vladimír         
17.Šírek EvženProcházka Ivan st.         
18.Verner PavelKosmák Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Tuška Jan20Nagy Ondrej03
Šírek Evžen20Veselý Vladimír03
Verner Pavel30Procházka Ivan st.11
Kratochvíl Karel21Kosmák Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1019:35464:532SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kolařík Ivan
Táborský Michal
 
 
Kachlík Jan
Jantač Petr
 
 
-6-5-9  0301
2.Vaňo Lukáš
Záhorský Vladislav
 
 
Dvořák Jiří st.
Dunder Jiří
 
 
-4-5-10  0302
3.Táborský MichalDunder Jiří962  3012
4.Záhorský VladislavKachlík Jan9-78-9103222
5.Vaňo LukášDvořák Jiří st.-4-5-3  0323
6.Kolařík IvanJantač Petr-8768 3133
7.Záhorský VladislavDunder Jiří-89-9-13 1334
8.Vaňo LukášKachlík Jan-8-5-6  0335
9.Kolařík IvanDvořák Jiří st.-7-899103245
10.Táborský MichalJantač Petr-8-99-7 1346
11.Vaňo LukášDunder Jiří-8-7-6  0347
12.Kolařík IvanKachlík Jan-67-3-9 1348
13.Táborský MichalDvořák Jiří st.444  3058
14.Záhorský VladislavJantač Petr-8-1010-10 1359
15.Kolařík IvanDunder Jiří-6-9-7  03510
16.Táborský MichalKachlík Jan         
17.Záhorský VladislavDvořák Jiří st.         
18.Vaňo LukášJantač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Táborský Michal21Dunder Jiří31
Záhorský Vladislav12Kachlík Jan21
Vaňo Lukáš03Dvořák Jiří st.12
Kolařík Ivan22Jantač Petr21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS