Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:738:34 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
Houček Jaroslav
Zahradníček Jakub
 
 
     3010
2.Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
Fejks Michal
Jansa Jiří
 
 
     2311
3.Černý OndřejZahradníček Jakub     3221
4.Klindera AntonínHouček Jaroslav     3231
5.Adámek JiříJansa Jiří     2332
6.Pešek MiroslavFejks Michal     3142
7.Klindera AntonínZahradníček Jakub     3252
8.Adámek JiříHouček Jaroslav     2353
9.Pešek MiroslavJansa Jiří     3163
10.Černý OndřejFejks Michal     0364
11.Adámek JiříZahradníček Jakub     3274
12.Pešek MiroslavHouček Jaroslav     0375
13.Černý OndřejJansa Jiří     3085
14.Klindera AntonínFejks Michal     0386
15.Pešek MiroslavZahradníček Jakub     2387
16.Černý OndřejHouček Jaroslav     3297
17.Klindera AntonínJansa Jiří     31107
18.Adámek JiříFejks Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Černý Ondřej31Zahradníček Jakub13
Klindera Antonín31Houček Jaroslav22
Adámek Jiří12Jansa Jiří13
Pešek Miroslav22Fejks Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1019:32 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Samohejl Erich
 
 
Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
     0301
2.Pavlíček Ladislav
Lhoták Petr
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
     2302
3.Pavlíček LadislavVerner Pavel     1303
4.Samohejl ErichKratochvíl Karel     0304
5.Lhoták PetrTuška Jan     2305
6.Hajný JosefŠírek Evžen     3015
7.Samohejl ErichVerner Pavel     1316
8.Lhoták PetrKratochvíl Karel     1317
9.Hajný JosefTuška Jan     3127
10.Pavlíček LadislavŠírek Evžen     3137
11.Lhoták PetrVerner Pavel     2338
12.Hajný JosefKratochvíl Karel     0339
13.Pavlíček LadislavTuška Jan     13310
14.Samohejl ErichŠírek Evžen         
15.Hajný JosefVerner Pavel         
16.Pavlíček LadislavKratochvíl Karel         
17.Samohejl ErichTuška Jan         
18.Lhoták PetrŠírek Evžen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček Ladislav12Verner Pavel30
Samohejl Erich02Kratochvíl Karel30
Lhoták Petr03Tuška Jan21
Hajný Josef21Šírek Evžen02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37741:765AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Honč Ondřej
 
 
Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
779  3010
2.Voříšek Lukáš
Skopec Daniel
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
7-9411 3120
3.Voříšek LukášTáborský Michal-13-9-4  0321
4.Kroupa RudolfSkála Patrik-6-718-5 1322
5.Skopec DanielZáhorský Vladislav-1-465-112323
6.Honč OndřejKolařík Ivan8-89-993233
7.Kroupa RudolfTáborský Michal-811-711-102334
8.Skopec DanielSkála Patrik9-667 3144
9.Honč OndřejZáhorský Vladislav-915-2-6 1345
10.Voříšek LukášKolařík Ivan-9-999-72346
11.Skopec DanielTáborský Michal5-778 3156
12.Honč OndřejSkála Patrik7-9-86113266
13.Voříšek LukášZáhorský Vladislav77-4-9123276
14.Kroupa RudolfKolařík Ivan8-8-7793286
15.Honč OndřejTáborský Michal-4-9-9  0387
16.Voříšek LukášSkála Patrik-113-8893297
17.Kroupa RudolfZáhorský Vladislav10-5-147-72398
18.Skopec DanielKolařík Ivan8119  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Voříšek Lukáš22Táborský Michal31
Kroupa Rudolf13Skála Patrik13
Skopec Daniel31Záhorský Vladislav31
Honč Ondřej22Kolařík Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník,. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:31329:443SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michalec Jiří
Zimmel Václav
 
 
Dunder Jiří
Dvořák Jiří ml.
 
 
10-996 3110
2.Hlaváček Petr
Hložek Vojtěch
 
 
Jantač Petr
Kachlík Jan
 
 
-810-9-7 1311
3.Michalec JiříDunder Jiří-4-67-4 1312
4.Zimmel VáclavKachlík Jan4-4-5-13 1313
5.Hlaváček PetrDvořák Jiří ml.-10-3-4  0314
6.Hložek VojtěchJantač Petr999  3024
7.Zimmel VáclavDunder Jiří-4-5-8  0325
8.Hlaváček PetrKachlík Jan-1-8-6  0326
9.Hložek VojtěchDvořák Jiří ml.-6-810-6 1327
10.Michalec JiříJantač Petr8-15-9-4 1328
11.Hlaváček PetrDunder Jiří-6-7-1  0329
12.Hložek VojtěchKachlík Jan-8-9-8  03210
13.Michalec JiříDvořák Jiří ml.         
14.Zimmel VáclavJantač Petr         
15.Hložek VojtěchDunder Jiří         
16.Michalec JiříKachlík Jan         
17.Zimmel VáclavDvořák Jiří ml.         
18.Hlaváček PetrJantač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Michalec Jiří02Dunder Jiří30
Zimmel Václav02Kachlík Jan30
Hlaváček Petr03Dvořák Jiří ml.20
Hložek Vojtěch12Jantač Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35 TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
     1301
2.Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
     3111
3.Jůzek KarelNagy Ondrej     0312
4.Přeučil JiříVeselý Vladimír     3022
5.Hartmann MiroslavProcházka Ivan st.     3232
6.Beneš MilanProcházka Ivan ml.     1333
7.Přeučil JiříNagy Ondrej     0334
8.Hartmann MiroslavVeselý Vladimír     1335
9.Beneš MilanProcházka Ivan st.     3045
10.Jůzek KarelProcházka Ivan ml.     3155
11.Hartmann MiroslavNagy Ondrej     0356
12.Beneš MilanVeselý Vladimír     0357
13.Jůzek KarelProcházka Ivan st.     3067
14.Přeučil JiříProcházka Ivan ml.     0368
15.Beneš MilanNagy Ondrej     1369
16.Jůzek KarelVeselý Vladimír     3079
17.Přeučil JiříProcházka Ivan st.     3189
18.Hartmann MiroslavProcházka Ivan ml.     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jůzek Karel31Nagy Ondrej40
Přeučil Jiří22Veselý Vladimír22
Hartmann Miroslav13Procházka Ivan st.04
Beneš Milan13Procházka Ivan ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:20 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habera Michal
Helisová Kateřina
 
 
Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
     0301
2.Patho Gabriel
Winter Daniel
 
 
Krieger Jan
Najbertová Lucie
 
 
     2302
3.Habera MichalVokál Roman     3012
4.Helisová KateřinaVokál Jan     3022
5.Patho GabrielKrieger Jan     3132
6.Winter DanielNajbertová Lucie     3242
7.Helisová KateřinaVokál Roman     3152
8.Patho GabrielVokál Jan     3262
9.Winter DanielKrieger Jan     3072
10.Habera MichalNajbertová Lucie     3082
11.Patho GabrielVokál Roman     1383
12.Winter DanielVokál Jan     2384
13.Habera MichalKrieger Jan     3194
14.Helisová KateřinaNajbertová Lucie     31104
15.Winter DanielVokál Roman         
16.Habera MichalVokál Jan         
17.Helisová KateřinaKrieger Jan         
18.Patho GabrielNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habera Michal30Vokál Roman12
Helisová Kateřina30Vokál Jan12
Patho Gabriel21Krieger Jan03
Winter Daniel21Najbertová Lucie03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS