Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:10 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
Kolařík Ivan
Skála Ladislav
 
 
     3110
2.Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
Jirásek Pavel
 
 
WO    3020
3.Černý OndřejKolařík Ivan     3230
4.Adámek JiříSkála Ladislav     3140
5.Klindera AntonínJirásek Pavel     3050
6.Pešek MiroslavWO    3060
7.Adámek JiříKolařík Ivan     1361
8.Klindera AntonínSkála Ladislav     3171
9.Pešek MiroslavJirásek Pavel     3081
10.Černý OndřejWO    3091
11.Klindera AntonínKolařík Ivan     32101
12.Pešek MiroslavSkála Ladislav         
13.Černý OndřejJirásek Pavel         
14.Adámek Jiří         
15.Pešek MiroslavKolařík Ivan         
16.Černý OndřejSkála Ladislav         
17.Adámek JiříJirásek Pavel         
18.Klindera Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Černý Ondřej10Kolařík Ivan12
Adámek Jiří11Skála Ladislav02
Klindera Antonín30Jirásek Pavel02
Pešek Miroslav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:35536:569TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Jantač Petr
 
 
Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
-6598 3110
2.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Verner Pavel
Šírek Evžen
 
 
-7-8-6  0311
3.Dvořák Jiří st.Jiroš Martin-6-10-13  0312
4.Dvořák Jiří ml.Kratochvíl Karel-118-9-2 1313
5.Dunder JiříVerner Pavel8-979 3123
6.Jantač PetrŠírek Evžen4-28-7-82324
7.Dvořák Jiří ml.Jiroš Martin48-99 3134
8.Dunder JiříKratochvíl Karel3-973 3144
9.Jantač PetrVerner Pavel8-8711 3154
10.Dvořák Jiří st.Šírek Evžen6-7-4-4 1355
11.Dunder JiříJiroš Martin-5-9-9  0356
12.Jantač PetrKratochvíl Karel-1311-97-72357
13.Dvořák Jiří st.Verner Pavel-354-8-72358
14.Dvořák Jiří ml.Šírek Evžen-7-8-6  0359
15.Jantač PetrJiroš Martin6-98-7-523510
16.Dvořák Jiří st.Kratochvíl Karel         
17.Dvořák Jiří ml.Verner Pavel         
18.Dunder JiříŠírek Evžen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří st.03Jiroš Martin31
Dvořák Jiří ml.12Kratochvíl Karel21
Dunder Jiří21Verner Pavel12
Jantač Petr13Šírek Evžen30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:39659:679TTC Praha - klub stolního tenisu C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Fejks Michal
Jansa Jiří
 
 
-8-6-9  0301
2.Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
Houček Jaroslav
Szilágyi Tomáš
 
 
9-99-11-92302
3.Procházka Ivan ml.Houček Jaroslav-9956 3112
4.Nagy OndrejFejks Michal-87-7-8 1313
5.Veselý VladimírJansa Jiří-9-5-7  0314
6.Procházka Ivan st.Szilágyi Tomáš-710-8-7 1315
7.Nagy OndrejHouček Jaroslav-59-61093225
8.Veselý VladimírFejks Michal-10-11-6  0326
9.Procházka Ivan st.Jansa Jiří85-8-373236
10.Procházka Ivan ml.Szilágyi Tomáš982  3046
11.Veselý VladimírHouček Jaroslav-9-46693256
12.Procházka Ivan st.Fejks Michal9-976 3166
13.Procházka Ivan ml.Jansa Jiří489  3076
14.Nagy OndrejSzilágyi Tomáš-511-12-10 1377
15.Procházka Ivan st.Houček Jaroslav128-12-5-72378
16.Procházka Ivan ml.Fejks Michal-84410 3188
17.Nagy OndrejJansa Jiří-8-5-6  0389
18.Veselý VladimírSzilágyi Tomáš3-7-9-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Ivan ml.40Houček Jaroslav13
Nagy Ondrej13Fejks Michal22
Veselý Vladimír13Jansa Jiří22
Procházka Ivan st.22Szilágyi Tomáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Lhoták Petr
Samohejl Erich
 
 
     3010
2.Sochor Adam
Dalešický Tomáš
 
 
Pavlíček Ladislav
Brožek Jan
 
 
     0311
3.Najbertová LuciePavlíček Ladislav     3121
4.Dalešický TomášLhoták Petr     0322
5.Krieger JanSamohejl Erich     3032
6.Sochor AdamBrožek Jan     3042
7.Dalešický TomášPavlíček Ladislav     1343
8.Krieger JanLhoták Petr     3253
9.Sochor AdamSamohejl Erich     3063
10.Najbertová LucieBrožek Jan     3273
11.Krieger JanPavlíček Ladislav     2374
12.Sochor AdamLhoták Petr     0375
13.Najbertová LucieSamohejl Erich     3285
14.Dalešický TomášBrožek Jan     2386
15.Sochor AdamPavlíček Ladislav     3196
16.Najbertová LucieLhoták Petr     1397
17.Dalešický TomášSamohejl Erich     32107
18.Krieger JanBrožek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Najbertová Lucie31Pavlíček Ladislav22
Dalešický Tomáš13Lhoták Petr31
Krieger Jan21Samohejl Erich04
Sochor Adam31Brožek Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1017:33 AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habera Michal
Patho Róbert
 
 
Honč Ondřej
Kubišta Jan
 
 
     1301
2.Winter Daniel
Patho Gabriel
 
 
Skopec Daniel
Mikšátko Martin
 
 
     2302
3.Habera MichalMikšátko Martin     1303
4.Patho GabrielKubišta Jan     1304
5.Winter DanielSkopec Daniel     0305
6.Patho RóbertHonč Ondřej     3215
7.Patho GabrielMikšátko Martin     0316
8.Winter DanielKubišta Jan     2317
9.Patho RóbertSkopec Daniel     2318
10.Habera MichalHonč Ondřej     3128
11.Winter DanielMikšátko Martin     1329
12.Patho RóbertKubišta Jan     13210
13.Habera MichalSkopec Daniel     30  
14.Patho GabrielHonč Ondřej         
15.Patho RóbertMikšátko Martin         
16.Habera MichalKubišta Jan         
17.Patho GabrielSkopec Daniel         
18.Winter DanielHonč Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habera Michal11Mikšátko Martin30
Patho Gabriel02Kubišta Jan30
Winter Daniel03Skopec Daniel20
Patho Róbert12Honč Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2015 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:29 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přeučil Jiří
Hartmann Miroslav
 
 
Šimon Milan
Král Ludvík st.
 
 
     0301
2.Beneš Milan
Jůzek Karel
 
 
David Jan
Zimmel Václav
 
 
     3211
3.Beneš MilanDavid Jan     2312
4.Hartmann MiroslavZimmel Václav     3222
5.Přeučil JiříŠimon Milan     3232
6.Jůzek KarelKrál Ludvík st.     3242
7.Hartmann MiroslavDavid Jan     1343
8.Přeučil JiříZimmel Václav     2344
9.Jůzek KarelŠimon Milan     3054
10.Beneš MilanKrál Ludvík st.     3164
11.Přeučil JiříDavid Jan     1365
12.Jůzek KarelZimmel Václav     3175
13.Beneš MilanŠimon Milan     3285
14.Hartmann MiroslavKrál Ludvík st.     3195
15.Jůzek KarelDavid Jan     31105
16.Beneš MilanZimmel Václav         
17.Hartmann MiroslavŠimon Milan         
18.Přeučil JiříKrál Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beneš Milan21David Jan31
Hartmann Miroslav21Zimmel Václav12
Přeučil Jiří12Šimon Milan03
Jůzek Karel40Král Ludvík st.03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS