Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 04. 2015 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:0330:0TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 

 
 
WO    3020
3.Pešek MiroslavWO    3030
4.Adámek JiříWO    3040
5.Klindera AntonínWO    3050
6.Černý OndřejWO    3060
7.Adámek JiříWO    3070
8.Klindera AntonínWO    3080
9.Černý OndřejWO    3090
10.Pešek MiroslavWO    30100
11.Klindera Antonín         
12.Černý Ondřej         
13.Pešek Miroslav         
14.Adámek Jiří         
15.Černý Ondřej         
16.Pešek Miroslav         
17.Adámek Jiří         
18.Klindera Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
WO100WO010



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 04. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:25560:539TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Jansa Jiří
Szilágyi Tomáš
 
 
949  3010
2.Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
Pouč Roman
Fiala Aleš
 
 
-9-668-82311
3.Skála PatrikPouč Roman-9-6-5  0312
4.Záhorský VladislavSzilágyi Tomáš-9-13-11  0313
5.Kolařík IvanJansa Jiří678  3023
6.Makal FrantišekFiala Aleš88-95 3133
7.Záhorský VladislavPouč Roman-8-7-6  0334
8.Kolařík IvanSzilágyi Tomáš-8-4-9  0335
9.Makal FrantišekJansa Jiří598  3045
10.Skála PatrikFiala Aleš966  3055
11.Kolařík IvanPouč Roman9-8-79103265
12.Makal FrantišekSzilágyi Tomáš97-7-683275
13.Skála PatrikJansa Jiří89-78 3185
14.Záhorský VladislavFiala Aleš899  3095
15.Makal FrantišekPouč Roman-78-9-9 1396
16.Skála PatrikSzilágyi Tomáš-87910 31106
17.Záhorský VladislavJansa Jiří         
18.Kolařík IvanFiala Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skála Patrik31Pouč Roman31
Záhorský Vladislav12Szilágyi Tomáš22
Kolařík Ivan21Jansa Jiří03
Makal František31Fiala Aleš03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 04. 2015 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17518:421SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dunder Jiří
Jantač Petr
 
 
Samohejl Erich
Bařák Tomáš
 
 
9-8-74-82301
2.Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
Peregrin Jan
Brožek Jan
 
 
696  3011
3.Dvořák Jiří st.Samohejl Erich-87-7-10 1312
4.Dunder JiříBařák Tomáš59-87 3122
5.Dvořák Jiří ml.Peregrin Jan675  3032
6.Jantač PetrBrožek Jan-9-859-72333
7.Dunder JiříSamohejl Erich497  3043
8.Dvořák Jiří ml.Bařák Tomáš57-88 3153
9.Jantač PetrPeregrin Jan6-5-8793263
10.Dvořák Jiří st.Brožek Jan4-8-7533273
11.Dvořák Jiří ml.Samohejl Erich56-97 3183
12.Jantač PetrBařák Tomáš786  3093
13.Dvořák Jiří st.Peregrin Jan9-898 31103
14.Dunder JiříBrožek Jan         
15.Jantač PetrSamohejl Erich         
16.Dvořák Jiří st.Bařák Tomáš         
17.Dunder JiříPeregrin Jan         
18.Dvořák Jiří ml.Brožek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří st.21Samohejl Erich12
Dunder Jiří20Bařák Tomáš03
Dvořák Jiří ml.30Peregrin Jan03
Jantač Petr21Brožek Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:13432:363TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Kosmák Tomáš
 
 
Skopec Daniel
John Adam
 
 
7-986 3110
2.Veselý Vladimír
Rezek Jan ml.
 
 
Šlapák Radek
Krejčíř Antonín
 
 
5-9-7893220
3.Procházka Ivan ml.Skopec Daniel685  3030
4.Kosmák TomášJohn Adam-9568 3140
5.Veselý VladimírŠlapák Radek896  3050
6.Rezek Jan ml.Krejčíř Antonín8-9-7693260
7.Kosmák TomášSkopec Daniel-86-9763270
8.Veselý VladimírJohn Adam8-57-993280
9.Rezek Jan ml.Šlapák Radek89-69 3190
10.Procházka Ivan ml.Krejčíř Antonín-7-898732100
11.Veselý VladimírSkopec Daniel         
12.Rezek Jan ml.John Adam         
13.Procházka Ivan ml.Šlapák Radek         
14.Kosmák TomášKrejčíř Antonín         
15.Rezek Jan ml.Skopec Daniel         
16.Procházka Ivan ml.John Adam         
17.Kosmák Tomᚊlapák Radek         
18.Veselý VladimírKrejčíř Antonín         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Ivan ml.20Skopec Daniel02
Kosmák Tomáš20John Adam02
Veselý Vladimír20Šlapák Radek02
Rezek Jan ml.20Krejčíř Antonín02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:37 TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sochor Adam
Vokál Jan
 
 
Šimon Milan
Zimmel Václav
 
 
     3110
2.Najbertová Lucie
Libič Ladislav
 
 
Diblík Radek
David Jan
 
 
     0311
3.Vokál JanDiblík Radek     3221
4.Sochor AdamDavid Jan     1322
5.Najbertová LucieŠimon Milan     3032
6.Libič LadislavZimmel Václav     0333
7.Sochor AdamDiblík Radek     2334
8.Najbertová LucieDavid Jan     1335
9.Libič LadislavŠimon Milan     0336
10.Vokál JanZimmel Václav     3146
11.Najbertová LucieDiblík Radek     0347
12.Libič LadislavDavid Jan     0348
13.Vokál JanŠimon Milan     3058
14.Sochor AdamZimmel Václav     3168
15.Libič LadislavDiblík Radek     0369
16.Vokál JanDavid Jan     3079
17.Sochor AdamŠimon Milan     3289
18.Najbertová LucieZimmel Václav     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vokál Jan40Diblík Radek31
Sochor Adam22David Jan31
Najbertová Lucie13Šimon Milan13
Libič Ladislav04Zimmel Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2015 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19 VŠSK MFF Praha A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habera Michal
Patho Róbert
 
 
Jůzek Karel
Hartmann Miroslav
 
 
     3110
2.Knorek Timotheus
Patho Gabriel
 
 
Přeučil Jiří
Čítek Roman
 
 
     3020
3.Patho GabrielJůzek Karel     2321
4.Patho RóbertHartmann Miroslav     3031
5.Habera MichalPřeučil Jiří     3141
6.Knorek TimotheusČítek Roman     3251
7.Patho RóbertJůzek Karel     3061
8.Habera MichalHartmann Miroslav     3071
9.Knorek TimotheusPřeučil Jiří     1372
10.Patho GabrielČítek Roman     0373
11.Habera MichalJůzek Karel     3083
12.Knorek TimotheusHartmann Miroslav     2384
13.Patho GabrielPřeučil Jiří     3294
14.Patho RóbertČítek Roman     31104
15.Knorek TimotheusJůzek Karel     03  
16.Patho GabrielHartmann Miroslav         
17.Patho RóbertPřeučil Jiří         
18.Habera MichalČítek Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Patho Gabriel12Jůzek Karel12
Patho Róbert30Hartmann Miroslav12
Habera Michal30Přeučil Jiří12
Knorek Timotheus12Čítek Roman12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS