Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jonák Přemysl
Erben Michal
 
 
Hajný Josef
Samohejl Erich
 
 
     3010
2.Černý Ondřej
Klindera Antonín
 
 
Brožek Jan
Lhoták Petr
 
 
     3120
3.Klindera AntonínLhoták Petr     2321
4.Erben MichalHajný Josef     0322
5.Jonák PřemyslSamohejl Erich     3232
6.Černý OndřejBrožek Jan     3242
7.Erben MichalLhoták Petr     0343
8.Jonák PřemyslHajný Josef     3253
9.Černý OndřejSamohejl Erich     3063
10.Klindera AntonínBrožek Jan     3173
11.Jonák PřemyslLhoták Petr     2374
12.Černý OndřejHajný Josef     1375
13.Klindera AntonínSamohejl Erich     3185
14.Erben MichalBrožek Jan     3095
15.Černý OndřejLhoták Petr     31105
16.Klindera AntonínHajný Josef         
17.Erben MichalSamohejl Erich         
18.Jonák PřemyslBrožek Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klindera Antonín21Lhoták Petr31
Erben Michal12Hajný Josef21
Jonák Přemysl21Samohejl Erich03
Černý Ondřej31Brožek Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27589:540AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Honč Ondřej
 
 
Szilágyi Tomáš
Zahradník Václav
 
 
-7676 3110
2.Kubišta Jan
Skopec Daniel
 
 
Fejks Michal
Jansa Jiří
 
 
-8-9-10  0311
3.Kroupa RudolfJansa Jiří-7-68-9 1312
4.Skopec DanielFejks Michal12-82-13133222
5.Kubišta JanSzilágyi Tomáš198  3032
6.Honč OndřejZahradník Václav543  3042
7.Skopec DanielJansa Jiří98-79 3152
8.Kubišta JanFejks Michal-6927 3162
9.Honč OndřejSzilágyi Tomáš54-5-763272
10.Kroupa RudolfZahradník Václav-7-6-7  0373
11.Kubišta JanJansa Jiří10-3-67-92374
12.Honč OndřejFejks Michal7-1196 3184
13.Kroupa RudolfSzilágyi Tomáš5-7-6-8 1385
14.Skopec DanielZahradník Václav-1098-753295
15.Honč OndřejJansa Jiří1010-8-8632105
16.Kroupa RudolfFejks Michal310-7-8 22  
17.Skopec DanielSzilágyi Tomáš         
18.Kubišta JanZahradník Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kroupa Rudolf03Jansa Jiří22
Skopec Daniel30Fejks Michal03
Kubišta Jan21Szilágyi Tomáš12
Honč Ondřej40Zahradník Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník,. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:30323:415TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Král Ludvík st.
Hložek Vojtěch
 
 
Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
-69-5-18 1301
2.Šimon Milan
Diblík Radek
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
-10-12-12  0302
3.Diblík RadekTuška Jan-10-2-6  0303
4.Hložek VojtěchKratochvíl Karel-98-67-82304
5.Markes ZbyněkVerner Pavel-9-8-6  0305
6.Šimon MilanŠírek Evžen-6-5-10  0306
7.Hložek VojtěchTuška Jan-5-6-12  0307
8.Markes ZbyněkKratochvíl Karel-1-881-102308
9.Šimon MilanVerner Pavel-58-6-6 1309
10.Diblík RadekŠírek Evžen6411  3019
11.Markes ZbyněkTuška Jan-2-3-10  03110
12.Šimon MilanKratochvíl Karel-8-7-8  03  
13.Diblík RadekVerner Pavel         
14.Hložek VojtěchŠírek Evžen         
15.Šimon MilanTuška Jan         
16.Diblík RadekKratochvíl Karel         
17.Hložek VojtěchVerner Pavel         
18.Markes ZbyněkŠírek Evžen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Diblík Radek11Tuška Jan30
Hložek Vojtěch02Kratochvíl Karel20
Markes Zbyněk03Verner Pavel20
Šimon Milan02Šírek Evžen11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přeučil Jiří
Hartmann Miroslav
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
     1301
2.Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
     3011
3.Jůzek KarelTáborský Michal     2312
4.Hartmann MiroslavSkála Patrik     3222
5.Přeučil JiříZáhorský Vladislav     2323
6.Beneš MilanKolařík Ivan     3133
7.Hartmann MiroslavTáborský Michal     0334
8.Přeučil JiříSkála Patrik     2335
9.Beneš MilanZáhorský Vladislav     3145
10.Jůzek KarelKolařík Ivan     3055
11.Přeučil JiříTáborský Michal     1356
12.Beneš MilanSkála Patrik     0357
13.Jůzek KarelZáhorský Vladislav     3067
14.Hartmann MiroslavKolařík Ivan     0368
15.Beneš MilanTáborský Michal     3278
16.Jůzek KarelSkála Patrik     2379
17.Hartmann MiroslavZáhorský Vladislav     3289
18.Přeučil JiříKolařík Ivan     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jůzek Karel22Táborský Michal31
Hartmann Miroslav22Skála Patrik31
Přeučil Jiří13Záhorský Vladislav13
Beneš Milan31Kolařík Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:37 SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patho Gabriel
Habera Michal
 
 
Kachlík Jan
Jantač Petr
 
 
WO    0301
2.Patho Róbert
Winter Daniel
 
 
Dunder Jiří
Dvořák Jiří ml.
 
 
     3211
3.Patho GabrielKachlík Jan     0312
4.Patho RóbertDunder Jiří     3122
5.Winter DanielDvořák Jiří ml.     3132
6.Habera MichalJantač PetrWO    0333
7.Patho RóbertKachlík Jan     2334
8.Winter DanielDunder Jiří     0335
9.Habera MichalDvořák Jiří ml.     3145
10.Patho GabrielJantač Petr     1346
11.Winter DanielKachlík Jan     2347
12.Habera MichalDunder Jiří     1348
13.Patho GabrielDvořák Jiří ml.     1349
14.Patho RóbertJantač Petr     3259
15.Habera MichalKachlík Jan     03510
16.Patho GabrielDunder Jiří         
17.Patho RóbertDvořák Jiří ml.         
18.Winter DanielJantač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Patho Gabriel03Kachlík Jan40
Patho Róbert21Dunder Jiří21
Winter Daniel12Dvořák Jiří ml.12
Habera Michal12Jantač Petr11
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:36 TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vejdělek Karel
Dalešický Tomáš
 
 
Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
     1301
2.Sochor Adam
Libič Ladislav
 
 
Veselý Vladimír
Reich František
 
 
     2302
3.Dalešický TomášProcházka Ivan ml.     1303
4.Sochor AdamVeselý Vladimír     1304
5.Vokál RomanProcházka Ivan st.     3214
6.Vejdělek KarelReich František     0315
7.Vokál JanProcházka Ivan ml.     0316
8.Vokál RomanVeselý Vladimír     3026
9.Vejdělek KarelProcházka Ivan st.     3136
10.Dalešický TomášReich František     0337
11.Vokál RomanProcházka Ivan ml.     2338
12.Vejdělek KarelVeselý Vladimír     0339
13.Dalešický TomášProcházka Ivan st.     3249
14.Vokál JanReich František     3159
15.Vejdělek KarelProcházka Ivan ml.     03510
16.Dalešický TomášVeselý Vladimír         
17.Vokál JanProcházka Ivan st.         
18.Vokál RomanReich František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dalešický Tomáš12Procházka Ivan ml.40
Sochor Adam01Veselý Vladimír21
Vokál Roman21Procházka Ivan st.03
Vejdělek Karel13Reich František21
Vokál Jan11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS