Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:32582:591nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
-899-9153210
2.Reich František
Nagy Ondrej
 
 
Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
9114  3020
3.Nagy OndrejKlindera Antonín8-489 3130
4.Procházka Ivan ml.Adámek Jiří812  3040
5.Reich FrantišekČerný Ondřej-7-7-7  0341
6.Procházka Ivan st.Erben Michal5-838 3151
7.Procházka Ivan ml.Klindera Antonín-8-1073-72352
8.Reich FrantišekAdámek Jiří-7-8-8  0353
9.Procházka Ivan st.Černý Ondřej-8411-9-82354
10.Nagy OndrejErben Michal-8755 3164
11.Reich FrantišekKlindera AntonínWO    0365
12.Procházka Ivan st.Adámek Jiří-108-12-8 1366
13.Nagy OndrejČerný Ondřej-8-55-5 1367
14.Procházka Ivan ml.Erben Michal10610  3077
15.Procházka Ivan st.Klindera Antonín-8-9-10  0378
16.Nagy OndrejAdámek Jiří856  3088
17.Procházka Ivan ml.Černý Ondřej8610  3098
18.Reich FrantišekErben MichalWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Nagy Ondrej31Klindera Antonín21
Procházka Ivan ml.31Adámek Jiří22
Reich František02Černý Ondřej31
Procházka Ivan st.13Erben Michal03
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:19506:432SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jantač Petr
Klabeček Dominik
 
 
Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
-7-99-7 1301
2.Dunder Jiří
Dvořák Jiří ml.
 
 
Krieger Jan
Najbertová Lucie
 
 
7-7-6983211
3.Klabeček DominikVokál Roman-3-5-4  0312
4.Dvořák Jiří ml.Vokál Jan9-1298 3122
5.Dunder JiříKrieger Jan797  3032
6.Jantač PetrNajbertová Lucie176  3042
7.Dvořák Jiří ml.Vokál Roman81010  3052
8.Dunder JiříVokál Jan23-78 3162
9.Jantač PetrKrieger Jan846  3072
10.Klabeček DominikNajbertová Lucie-513-9-8 1373
11.Dunder JiříVokál Roman-7-82383283
12.Jantač PetrVokál Jan-96-9-8 1384
13.Klabeček DominikKrieger Jan899  3094
14.Dvořák Jiří ml.Najbertová Lucie32-72 31104
15.Jantač PetrVokál Roman         
16.Klabeček DominikVokál Jan         
17.Dvořák Jiří ml.Krieger Jan         
18.Dunder JiříNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klabeček Dominik12Vokál Roman12
Dvořák Jiří ml.30Vokál Jan12
Dunder Jiří30Krieger Jan03
Jantač Petr21Najbertová Lucie12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:10446:360TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Vošický Otto
Veselý Filip
 
 
743  3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Beňovič Marek
Habera Michal
 
 
789  3020
3.Táborský MichalBeňovič Marek747  3030
4.Skála PatrikVošický Otto878  3040
5.Záhorský VladislavVeselý Filip9611  3050
6.Kolařík IvanHabera Michal89-9-8-72351
7.Skála PatrikBeňovič Marek8-789 3161
8.Záhorský VladislavVošický Otto-9-8-14  0362
9.Kolařík IvanVeselý Filip-8769 3172
10.Táborský MichalHabera Michal9-8-99143282
11.Záhorský VladislavBeňovič Marek875  3092
12.Kolařík IvanVošický Otto789  30102
13.Táborský MichalVeselý Filip889  30  
14.Skála PatrikHabera Michal         
15.Kolařík IvanBeňovič Marek         
16.Táborský MichalVošický Otto         
17.Skála PatrikVeselý Filip         
18.Záhorský VladislavHabera Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal20Beňovič Marek03
Skála Patrik20Vošický Otto12
Záhorský Vladislav21Veselý Filip02
Kolařík Ivan21Habera Michal11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:14 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
     3010
2.Šírek Evžen
Verner Pavel
 
 
Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
     3120
3.Kratochvíl KarelJůzek Karel     3030
4.Šírek EvženBeneš Milan     3040
5.Verner PavelPřeučil Jiří     3250
6.Jiroš MartinHartmann Miroslav     3160
7.Šírek EvženJůzek Karel     1361
8.Verner PavelBeneš Milan     3171
9.Jiroš MartinPřeučil Jiří     3181
10.Kratochvíl KarelHartmann Miroslav     3291
11.Verner PavelJůzek Karel     1392
12.Jiroš MartinBeneš Milan     30102
13.Kratochvíl KarelPřeučil Jiří         
14.Šírek EvženHartmann Miroslav         
15.Jiroš MartinJůzek Karel         
16.Kratochvíl KarelBeneš Milan         
17.Šírek EvženPřeučil Jiří         
18.Verner PavelHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kratochvíl Karel20Jůzek Karel21
Šírek Evžen11Beneš Milan03
Verner Pavel21Přeučil Jiří02
Jiroš Martin30Hartmann Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 - Karlín. Metro Křižíkova ,cca 200 m směrem na Vysočany v proluce po pravé straně, Od 21.1.2015 změna hracích časů a hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38691:689nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Houček Jaroslav
Szilágyi Tomáš
 
 
Diblík Radek
David Jan
 
 
-4-7-4  0301
2.Fejks Michal
Jansa Jiří
 
 
Král Ludvík st.
Šimon Milan
 
 
-9104-593211
3.Szilágyi TomášDavid Jan-9-9-10  0312
4.Jansa JiříDiblík Radek-95-108-72313
5.Fejks MichalŠimon Milan6711  3023
6.Houček JaroslavKrál Ludvík st.7-525 3133
7.Jansa JiříDavid Jan-12-8101083243
8.Fejks MichalDiblík Radek8-4-8-8 1344
9.Houček JaroslavŠimon Milan9-1110-9-62345
10.Szilágyi TomášKrál Ludvík st.1-834 3155
11.Fejks MichalDavid Jan837  3065
12.Houček JaroslavDiblík Radek-10-2-2  0366
13.Szilágyi Tomᚊimon Milan4-5-113-62367
14.Jansa JiříKrál Ludvík st.2-9-9-8 1368
15.Houček JaroslavDavid Jan-468-10103278
16.Szilágyi TomášDiblík Radek-2-499-72379
17.Jansa JiříŠimon Milan-9-8121073289
18.Fejks MichalKrál Ludvík st.-39115 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Szilágyi Tomáš13David Jan13
Jansa Jiří22Diblík Radek40
Fejks Michal31Šimon Milan22
Houček Jaroslav22Král Ludvík st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Kubišta Jan
Skopec Daniel
 
 
     3110
2.Lhoták Petr
Samohejl Erich
 
 
Cerman Jakub
Bartoň Aleš
 
 
     3020
3.Pavlíček LadislavKubišta Jan     2321
4.Samohejl ErichSkopec Daniel     2322
5.Lhoták PetrBartoň Aleš     3032
6.Hajný JosefCerman Jakub     3042
7.Samohejl ErichKubišta Jan     1343
8.Lhoták PetrSkopec Daniel     3153
9.Hajný JosefBartoň Aleš     3063
10.Pavlíček LadislavCerman Jakub     3173
11.Lhoták PetrKubišta Jan     2374
12.Hajný JosefSkopec Daniel     3284
13.Pavlíček LadislavBartoň Aleš     3094
14.Samohejl ErichCerman Jakub     31104
15.Hajný JosefKubišta Jan         
16.Pavlíček LadislavSkopec Daniel         
17.Samohejl ErichBartoň Aleš         
18.Lhoták PetrCerman Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav21Kubišta Jan30
Samohejl Erich12Skopec Daniel12
Lhoták Petr21Bartoň Aleš03
Hajný Josef30Cerman Jakub03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS