Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Erben Michal
 
 
Honč Ondřej
Skopec Daniel
 
 
     3110
2.Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
Kubišta Jan
Bartoň Aleš
 
 
     3120
3.Černý OndřejKubišta Jan     3130
4.Erben MichalHonč Ondřej     2331
5.Adámek JiříSkopec Daniel     1332
6.Klindera AntonínBartoň Aleš     3042
7.Erben MichalKubišta Jan     0343
8.Adámek JiříHonč Ondřej     0344
9.Klindera AntonínSkopec Daniel     0345
10.Černý OndřejBartoň Aleš     3055
11.Adámek JiříKubišta Jan     0356
12.Klindera AntonínHonč Ondřej     2357
13.Černý OndřejSkopec Daniel     3167
14.Erben MichalBartoň Aleš     3177
15.Klindera AntonínKubišta Jan     2378
16.Černý OndřejHonč Ondřej     3088
17.Erben MichalSkopec Daniel     1389
18.Adámek JiříBartoň Aleš     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Černý Ondřej40Kubišta Jan31
Erben Michal13Honč Ondřej31
Adámek Jiří13Skopec Daniel31
Klindera Antonín13Bartoň Aleš04



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník,. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:19495:449TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zimmel Václav
Vlach Jaroslav
 
 
Lhoták Petr
Samohejl Erich
 
 
9-5-10-7 1301
2.David Jan
Diblík Radek
 
 
Brožek Jan
Bařák Tomáš
 
 
-98-8983211
3.Vlach JaroslavLhoták Petr-5-11-6  0312
4.Zimmel VáclavSamohejl Erich95-10-743222
5.David JanBrožek Jan9109  3032
6.Diblík RadekBařák Tomáš678  3042
7.Zimmel VáclavLhoták Petr10-8-8-8 1343
8.David JanSamohejl Erich910-98 3153
9.Diblík RadekBrožek Jan3-54-333263
10.Šimon MilanBařák Tomáš768  3073
11.David JanLhoták Petr5-55-5103283
12.Diblík RadekSamohejl Erich488  3093
13.Šimon MilanBrožek Jan89-910 31103
14.Zimmel VáclavBařák Tomáš988  30  
15.Diblík RadekLhoták Petr         
16.Šimon MilanSamohejl Erich         
17.Zimmel VáclavBrožek Jan         
18.David JanBařák Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vlach Jaroslav01Lhoták Petr21
Zimmel Václav11Samohejl Erich03
David Jan30Brožek Jan03
Diblík Radek30Bařák Tomáš02
Šimon Milan20   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:37 SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Přeučil Jiří
Hartmann Miroslav
 
 
Pouč Roman
Houček Jaroslav
 
 
     3210
2.Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
Jansa Jiří
Fejks Michal
 
 
     2311
3.Jůzek KarelHouček Jaroslav     3221
4.Přeučil JiříJansa Jiří     3231
5.Hartmann MiroslavFejks Michal     1332
6.Beneš MilanPouč Roman     1333
7.Přeučil JiříHouček Jaroslav     3143
8.Hartmann MiroslavJansa Jiří     1344
9.Beneš MilanFejks Michal     0345
10.Jůzek KarelPouč Roman     3155
11.Hartmann MiroslavHouček Jaroslav     2356
12.Beneš MilanJansa Jiří     3166
13.Jůzek KarelFejks Michal     3276
14.Přeučil JiříPouč Roman     2377
15.Beneš MilanHouček Jaroslav     0378
16.Jůzek KarelJansa Jiří     3088
17.Přeučil JiříFejks Michal     3198
18.Hartmann MiroslavPouč Roman     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jůzek Karel40Houček Jaroslav22
Přeučil Jiří31Jansa Jiří13
Hartmann Miroslav13Fejks Michal22
Beneš Milan13Pouč Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:37 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Habera Michal
Patho Gabriel
 
 
Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
     1301
2.Patho Róbert
Winter Daniel
 
 
Tuška Jan
Šírek Evžen
 
 
     1302
3.Habera MichalVerner Pavel     3212
4.Helisová KateřinaKratochvíl Karel     2313
5.Patho GabrielTuška Jan     0314
6.Patho RóbertŠírek Evžen     3224
7.Helisová KateřinaVerner Pavel     3234
8.Patho GabrielKratochvíl Karel     0335
9.Patho RóbertTuška Jan     0336
10.Habera MichalŠírek Evžen     3146
11.Patho GabrielVerner Pavel     0347
12.Patho RóbertKratochvíl Karel     0348
13.Habera MichalTuška Jan     1349
14.Helisová KateřinaŠírek Evžen     3059
15.Patho RóbertVerner Pavel     03510
16.Habera MichalKratochvíl Karel     13  
17.Helisová KateřinaTuška Jan         
18.Patho GabrielŠírek Evžen         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Habera Michal21Verner Pavel22
Helisová Kateřina21Kratochvíl Karel30
Patho Gabriel03Tuška Jan30
Patho Róbert13Šírek Evžen03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:33 TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
     0301
2.Dalešický Tomáš
Najbertová Lucie
 
 
Kolařík Ivan
Záhorský Vladislav
 
 
     1302
3.Vokál RomanTáborský Michal     1303
4.Dalešický TomášSkála Patrik     3213
5.Najbertová LucieZáhorský Vladislav     0314
6.Vokál JanKolařík Ivan     1315
7.Dalešický TomášTáborský Michal     0316
8.Najbertová LucieSkála Patrik     0317
9.Vokál JanZáhorský Vladislav     0318
10.Vokál RomanKolařík Ivan     3128
11.Najbertová LucieTáborský Michal     1329
12.Vokál JanSkála Patrik     03210
13.Vokál RomanZáhorský Vladislav         
14.Dalešický TomášKolařík Ivan         
15.Vokál JanTáborský Michal         
16.Vokál RomanSkála Patrik         
17.Dalešický TomášZáhorský Vladislav         
18.Najbertová LucieKolařík Ivan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vokál Roman11Táborský Michal30
Dalešický Tomáš11Skála Patrik21
Najbertová Lucie03Záhorský Vladislav20
Vokál Jan03Kolařík Ivan11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1021:33479:539SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan st.
Nagy Ondrej
 
 
Dunder Jiří
Dvořák Jiří ml.
 
 
810-7-7-82301
2.Veselý Vladimír
Rezek Jan ml.
 
 
Kachlík Jan
Jantač Petr
 
 
-78-6983211
3.Nagy OndrejKachlík Jan-10-9-5  0312
4.Veselý VladimírDunder Jiří-87-89-52313
5.Procházka Ivan st.Dvořák Jiří ml.-78-4-10 1314
6.Rezek Jan ml.Jantač Petr-58-76-72315
7.Veselý VladimírKachlík Jan-8-9-2  0316
8.Procházka Ivan st.Dunder Jiří-8-7-8  0317
9.Rezek Jan ml.Dvořák Jiří ml.8-9128 3127
10.Nagy OndrejJantač Petr686  3037
11.Procházka Ivan st.Kachlík Jan5-611-9-82338
12.Rezek Jan ml.Dunder Jiří10-7-8-8 1339
13.Nagy OndrejDvořák Jiří ml.89-8-5-1123310
14.Veselý VladimírJantač Petr-7-87-8 13  
15.Rezek Jan ml.Kachlík Jan         
16.Nagy OndrejDunder Jiří         
17.Veselý VladimírDvořák Jiří ml.         
18.Procházka Ivan st.Jantač Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nagy Ondrej12Kachlík Jan30
Veselý Vladimír02Dunder Jiří30
Procházka Ivan st.03Dvořák Jiří ml.21
Rezek Jan ml.12Jantač Petr11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS