Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:17489:410SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
597  3010
2.Dunder Jiří
Kachlík Jan
 
 
Erben Michal
Černý Ondřej
 
 
69-8-5-102311
3.Dvořák Jiří ml.Černý Ondřej66-78 3121
4.Dvořák Jiří st.Klindera Antonín-46119 3131
5.Dunder JiříAdámek Jiří8-875 3141
6.Kachlík JanErben Michal6-96-1043251
7.Dvořák Jiří st.Černý Ondřej6-8-8-2 1352
8.Dunder JiříKlindera Antonín66-45 3162
9.Kachlík JanAdámek Jiří7-998 3172
10.Dvořák Jiří ml.Erben Michal-8-99653282
11.Dunder JiříČerný Ondřej81-98 3192
12.Kachlík JanKlindera Antonín74-68 31102
13.Dvořák Jiří ml.Adámek Jiří         
14.Dvořák Jiří st.Erben Michal         
15.Kachlík JanČerný Ondřej         
16.Dvořák Jiří ml.Klindera Antonín         
17.Dvořák Jiří st.Adámek Jiří         
18.Dunder JiříErben Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Jiří ml.20Černý Ondřej12
Dvořák Jiří st.11Klindera Antonín03
Dunder Jiří30Adámek Jiří02
Kachlík Jan30Erben Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:12 TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skála Patrik
Táborský Michal
 
 
Procházka Ivan st.
Nagy Ondrej
 
 
     3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Veselý Vladimír
Rezek Jan ml.
 
 
895  3020
3.Táborský MichalNagy Ondrej-8779 3130
4.Skála PatrikRezek Jan ml.7-8-79-62331
5.Záhorský VladislavVeselý Vladimír842  3041
6.Kolařík IvanProcházka Ivan st.6-1085 3151
7.Skála PatrikNagy Ondrej7-79-8113261
8.Záhorský VladislavRezek Jan ml.956  3071
9.Kolařík IvanVeselý Vladimír-897-893281
10.Táborský MichalProcházka Ivan st.-899-863291
11.Záhorský VladislavNagy Ondrej-98916 31101
12.Kolařík IvanRezek Jan ml.         
13.Táborský MichalVeselý Vladimír         
14.Skála PatrikProcházka Ivan st.         
15.Kolařík IvanNagy Ondrej         
16.Táborský MichalRezek Jan ml.         
17.Skála PatrikVeselý Vladimír         
18.Záhorský VladislavProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal20Nagy Ondrej03
Skála Patrik11Rezek Jan ml.11
Záhorský Vladislav30Veselý Vladimír02
Kolařík Ivan20Procházka Ivan st.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:18 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Karel
Šírek Evžen
 
 
Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
     3110
2.Ščuka Martin
Tichý Stanislav
 
 
Najbertová Lucie
Sochor Adam
 
 
     3220
3.Šírek EvženVokál Roman     3030
4.Ščuka MartinVokál Jan     0331
5.Tichý StanislavSochor Adam     3241
6.Kratochvíl KarelNajbertová Lucie     3051
7.Ščuka MartinVokál Roman     3061
8.Tichý StanislavVokál Jan     1362
9.Kratochvíl KarelSochor Adam     3072
10.Šírek EvženNajbertová Lucie     3082
11.Tichý StanislavVokál Roman     0383
12.Kratochvíl KarelVokál Jan     3293
13.Šírek EvženSochor Adam     32103
14.Ščuka MartinNajbertová Lucie         
15.Kratochvíl KarelVokál Roman         
16.Šírek EvženVokál Jan         
17.Ščuka MartinSochor Adam         
18.Tichý StanislavNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šírek Evžen30Vokál Roman12
Ščuka Martin11Vokál Jan21
Tichý Stanislav12Sochor Adam03
Kratochvíl Karel30Najbertová Lucie02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 - Karlín. Metro Křižíkova ,cca 200 m směrem na Vysočany v proluce po pravé straně, Od 21.1.2015 změna hracích časů a hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6378:210TTC Praha - klub stolního tenisu C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Aleš
Mutl David
 
 

 
 
WO    3010
2.Pouč Roman
Fejks Michal
 
 
Beňovič Marek
Veselý Filip
 
 
448  3020
3.Pouč RomanBeňovič Marek3108  3030
4.Fiala AlešWO    3040
5.Mutl DavidPatho Gabriel-59-4-7 1341
6.Fejks MichalVeselý Filip349  3051
7.Fiala AlešBeňovič Marek-7687 3161
8.Mutl DavidWO    3071
9.Fejks MichalPatho Gabriel926  3081
10.Pouč RomanVeselý Filip1108  3091
11.Mutl DavidBeňovič Marek8-39-9832101
12.Fejks Michal         
13.Pouč RomanPatho Gabriel         
14.Fiala AlešVeselý Filip         
15.Fejks MichalBeňovič Marek         
16.Pouč Roman         
17.Fiala AlešPatho Gabriel         
18.Mutl DavidVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pouč Roman20Beňovič Marek03
Fiala Aleš10Patho Gabriel11
Mutl David11Veselý Filip02
Fejks Michal20   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 11. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:23 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
     3110
2.Samohejl Erich
Lhoták Petr
 
 
Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
     3120
3.Pavlíček LadislavJůzek Karel     1321
4.Brožek JanBeneš Milan     0322
5.Lhoták PetrHartmann Miroslav     3132
6.Hajný JosefPřeučil Jiří     0333
7.Brožek JanJůzek Karel     0334
8.Lhoták PetrBeneš Milan     3144
9.Hajný JosefHartmann Miroslav     3254
10.Pavlíček LadislavPřeučil Jiří     3064
11.Lhoták PetrJůzek Karel     3074
12.Hajný JosefBeneš Milan     1375
13.Pavlíček LadislavHartmann Miroslav     3085
14.Samohejl ErichPřeučil Jiří     3195
15.Hajný JosefJůzek Karel     31105
16.Pavlíček LadislavBeneš Milan         
17.Samohejl ErichHartmann Miroslav         
18.Lhoták PetrPřeučil Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav21Jůzek Karel22
Brožek Jan02Beneš Milan21
Lhoták Petr30Hartmann Miroslav03
Hajný Josef22Přeučil Jiří12
Samohejl Erich10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:6374:194AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Honč Ondřej
 
 
Michalec Jiří
Zimmel Václav
 
 
107-116 3110
2.Kubišta Jan
Skopec Daniel
 
 

 
 
WO    3020
3.Kroupa RudolfMichalec Jiří1027  3030
4.Kubišta JanZimmel Václav-2-6-8  0331
5.Skopec DanielHlaváček Petr3110  3041
6.Honč OndřejWO    3051
7.Kubišta JanMichalec Jiří7-789 3161
8.Skopec DanielZimmel Václav3510  3071
9.Honč OndřejHlaváček Petr561  3081
10.Kroupa RudolfWO    3091
11.Skopec DanielMichalec Jiří6-637 31101
12.Honč OndřejZimmel Václav99-37 31  
13.Kroupa RudolfHlaváček Petr         
14.Kubišta Jan         
15.Honč OndřejMichalec Jiří         
16.Kroupa RudolfZimmel Václav         
17.Kubišta JanHlaváček Petr         
18.Skopec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kroupa Rudolf10Michalec Jiří03
Kubišta Jan11Zimmel Václav11
Skopec Daniel30Hlaváček Petr02
Honč Ondřej10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS