Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - čtvrtek 18:30. Sokolovna Vysočany, Spojovací 30, Praha 9, metro B - Vysočanská, bus 136 do stanice K Žižkovu, pěšky 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací, 50 m doprava dolů přes silnici.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36 TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
Král Ludvík st.
Šimon Milan
 
 
     3010
2.Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
David Jan
Hložek Vojtěch
 
 
     2311
3.Pešek MiroslavDavid Jan     3021
4.Adámek JiříHložek Vojtěch     3231
5.Klindera AntonínŠimon Milan     0332
6.Černý OndřejKrál Ludvík st.     3142
7.Adámek JiříDavid Jan     1343
8.Klindera AntonínHložek Vojtěch     2344
9.Černý OndřejŠimon Milan     1345
10.Pešek MiroslavKrál Ludvík st.     3055
11.Klindera AntonínDavid Jan     1356
12.Černý OndřejHložek Vojtěch     0357
13.Pešek MiroslavŠimon Milan     3267
14.Adámek JiříKrál Ludvík st.     2368
15.Černý OndřejDavid Jan     2369
16.Pešek MiroslavHložek Vojtěch     3179
17.Adámek JiříŠimon Milan     13710
18.Klindera AntonínKrál Ludvík st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Miroslav40David Jan31
Adámek Jiří13Hložek Vojtěch22
Klindera Antonín03Šimon Milan31
Černý Ondřej13Král Ludvík st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217/3, od metra B ze st. Smíchovské nádraží tramvají do st.Poliklinika Barrandov, dále bus 120, 230 do st. K Holyni.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:36620:639AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hartmann Miroslav
Přeučil Jiří
 
 
Kroupa Rudolf
Kubišta Jan
 
 
8-89-10-92301
2.Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
Hubač Martin
Skopec Daniel
 
 
8-899 3111
3.Přeučil JiříHubač Martin-8-8-9  0312
4.Jůzek KarelSkopec Daniel669  3022
5.Hartmann MiroslavKubišta Jan-88-7-13 1323
6.Beneš MilanKroupa Rudolf-6-6-7  0324
7.Jůzek KarelHubač Martin6-4910 3134
8.Hartmann MiroslavSkopec Daniel466  3044
9.Beneš MilanKubišta Jan6-6-10-10 1345
10.Přeučil JiříKroupa Rudolf-88-7-8 1346
11.Hartmann MiroslavHubač Martin-5-7-7  0347
12.Beneš MilanSkopec Daniel7714  3057
13.Přeučil JiříKubišta Jan-79-8873267
14.Jůzek KarelKroupa Rudolf-6-12101273277
15.Beneš MilanHubač Martin-887-6-62378
16.Přeučil JiříSkopec Daniel-7-9-7  0379
17.Jůzek KarelKubišta Jan-8-781-1023710
18.Hartmann MiroslavKroupa Rudolf         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Přeučil Jiří13Hubač Martin31
Jůzek Karel31Skopec Daniel13
Hartmann Miroslav12Kubišta Jan31
Beneš Milan13Kroupa Rudolf21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Herna stolního tenisu SCUK Hostivař, Bruslařská 10, Praha 10, 102 00. Bus 125 ze Skalky do zastávky Gercenova.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
Pavlíček Ladislav
Brožek Jan
 
 
     3010
2.Winter Daniel
Milota Martin
 
 
Lhoták Petr
Samohejl Erich
 
 
     0311
3.Helisová KateřinaPavlíček Ladislav     0312
4.Winter DanielLhoták Petr     1313
5.Milota MartinSamohejl Erich     0314
6.Patho GabrielBrožek Jan     3124
7.Winter DanielPavlíček Ladislav     1325
8.Milota MartinLhoták Petr     0326
9.Patho GabrielSamohejl Erich     2327
10.Helisová KateřinaBrožek Jan     3237
11.Milota MartinPavlíček Ladislav     0338
12.Patho GabrielLhoták Petr     3248
13.Helisová KateřinaSamohejl Erich     3058
14.Winter DanielBrožek Jan     3068
15.Patho GabrielPavlíček Ladislav     3278
16.Helisová KateřinaLhoták Petr     3088
17.Winter DanielSamohejl Erich     3198
18.Milota MartinBrožek Jan     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Helisová Kateřina31Pavlíček Ladislav31
Winter Daniel22Lhoták Petr22
Milota Martin04Samohejl Erich22
Patho Gabriel31Brožek Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den – pondělí v 19:00, Dům dětí a mládeže Praha 3 ULITA, Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3. Tramvaj č. 1, 9 (směr Spojovací, výst. stanice Strážní), od stanice cca 5 min pěší chůze.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:29 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vokál Jan
Vokál Roman
 
 
Fejks Michal
Houček Jaroslav
 
 
     3010
2.Dalešický Tomáš
Sochor Adam
 
 
Szilágyi Tomáš
Smíšek Jaroslav
 
 
     3020
3.Krieger JanHouček Jaroslav     0321
4.Dalešický TomášFejks Michal     0322
5.Vokál RomanSzilágyi Tomáš     3032
6.Vokál JanSmíšek Jaroslav     2333
7.Dalešický TomášHouček Jaroslav     1334
8.Vokál RomanFejks Michal     3044
9.Vokál JanSzilágyi Tomáš     3154
10.Krieger JanSmíšek Jaroslav     3264
11.Vokál RomanHouček Jaroslav     3274
12.Vokál JanFejks Michal     0375
13.Krieger JanSzilágyi Tomáš     3085
14.Dalešický TomášSmíšek Jaroslav     0386
15.Vokál JanHouček Jaroslav     1387
16.Krieger JanFejks Michal     3097
17.Dalešický TomášSzilágyi Tomáš     2398
18.Vokál RomanSmíšek Jaroslav     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krieger Jan31Houček Jaroslav31
Dalešický Tomáš04Fejks Michal22
Vokál Roman40Szilágyi Tomáš13
Vokál Jan13Smíšek Jaroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00. Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580. Vlakem z Masarykova nádraží do st. Praha-Běchovice. Busem 250 z metra B Černý most nebo 163 z metra A Želivského/Depo Host., oba do stanice Nádraží Běchovice. Bus 240 z metra C Háje do stanice Otakara Vrby.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 11. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37625:645TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nagy Ondrej
Procházka Ivan st.
 
 
Verner Pavel
Kratochvíl Karel
 
 
7-6-58-42301
2.Veselý Vladimír
Rezek Jan ml.
 
 
Tuška Jan
Ščuka Martin
 
 
8-899 3111
3.Nagy OndrejVerner Pavel-0-599-112312
4.Rezek Jan ml.Kratochvíl Karel-410-9-7 1313
5.Veselý VladimírTuška Jan8-6-72-102314
6.Procházka Ivan st.Ščuka Martin-85-8983224
7.Rezek Jan ml.Verner Pavel-8-11-8  0325
8.Veselý VladimírKratochvíl Karel68-167 3135
9.Procházka Ivan st.Tuška Jan8-9416 3145
10.Nagy OndrejŠčuka Martin195  3055
11.Veselý VladimírVerner Pavel-3-6-10  0356
12.Procházka Ivan st.Kratochvíl Karel-7-7510-92357
13.Nagy OndrejTuška Jan785  3067
14.Rezek Jan ml.Ščuka Martin-8-7-7  0368
15.Procházka Ivan st.Verner Pavel-97-9-8 1369
16.Nagy OndrejKratochvíl Karel-96-5373279
17.Rezek Jan ml.Tuška Jan-5-5-11  03710
18.Veselý VladimírŠčuka Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nagy Ondrej31Verner Pavel40
Rezek Jan ml.04Kratochvíl Karel22
Veselý Vladimír12Tuška Jan22
Procházka Ivan st.22Ščuka Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Vršovice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 19:15, ZŠ U Vršovického nádraží 1, Praha 10 - Vršovice, tramvaje 7 a 24, zastávka Nádraží Vršovice.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2014 19:15 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:34708:676SK Vršovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dvořák Jiří ml.
Dvořák Jiří st.
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
88-99 3110
2.Kachlík Jan
Jantač Petr
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
6-95-693220
3.Jantač PetrTáborský Michal-810-8-7 1321
4.Dvořák Jiří ml.Skála Patrik89-7-6-62322
5.Dunder JiříZáhorský Vladislav7-789 3132
6.Kachlík JanKolařík Ivan-116-8783242
7.Dvořák Jiří ml.Táborský Michal-9-9-8  0343
8.Dunder JiříSkála Patrik9-887 3153
9.Kachlík JanZáhorský Vladislav67-117 3163
10.Jantač PetrKolařík Ivan-7-4-9  0364
11.Dunder JiříTáborský Michal897  3074
12.Kachlík JanSkála Patrik-97-89-82375
13.Jantač PetrZáhorský Vladislav89-5-8-82376
14.Dvořák Jiří ml.Kolařík Ivan675  3086
15.Kachlík JanTáborský Michal47-6-9-22387
16.Jantač PetrSkála Patrik-9-139-8 1388
17.Dvořák Jiří ml.Záhorský Vladislav-87-9983298
18.Dunder JiříKolařík Ivan347  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jantač Petr04Táborský Michal31
Dvořák Jiří ml.22Skála Patrik31
Dunder Jiří40Záhorský Vladislav13
Kachlík Jan22Kolařík Ivan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS