Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 19:00, Sokolovna Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, v 1. patře - příísálí, tramvaje 3,17 - stanice Kublov.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3361:184TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Černý Martin
Klindera Antonín
 
 
569  3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Adámek Jiří
Pešek Miroslav
 
 
WO    3020
3.Táborský MichalČerný Ondřej396  3030
4.Skála PatrikAdámek Jiří565  3040
5.Záhorský VladislavKlindera Antonín-81695 3150
6.Kolařík IvanPešek MiroslavWO    3060
7.Skála PatrikČerný Ondřej657  3070
8.Záhorský VladislavAdámek Jiří877  3080
9.Kolařík IvanKlindera Antonín-7-891083290
10.Táborský MichalPešek MiroslavWO    30100
11.Záhorský VladislavČerný Ondřej         
12.Kolařík IvanAdámek Jiří         
13.Táborský MichalKlindera Antonín         
14.Skála PatrikPešek Miroslav         
15.Kolařík IvanČerný Ondřej         
16.Táborský MichalAdámek Jiří         
17.Skála PatrikKlindera Antonín         
18.Záhorský VladislavPešek Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Táborský Michal10Černý Ondřej02
Skála Patrik20Adámek Jiří02
Záhorský Vladislav20Klindera Antonín02
Kolařík Ivan10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pátek 18:30, Hala starosty Hanzala , Slavětínská 200 , Klánovice. Areál ZŠ. Vlak z Masarykova nádraží , BUS z Č.Mostu č. 303, 216 Smržovská.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15 TTC Klánovice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kratochvíl Karel
Jiroš Martin
 
 
Dvořák Jiří st.
Dvořák Jiří ml.
 
 
     0301
2.Verner Pavel
Tuška Jan
 
 
Kachlík Jan
Dunder Jiří
 
 
     3111
3.Kratochvíl KarelDunder Jiří     3121
4.Tuška JanKachlík Jan     3031
5.Verner PavelDvořák Jiří st.     1332
6.Jiroš MartinDvořák Jiří ml.     3142
7.Tuška JanDunder Jiří     3052
8.Verner PavelKachlík Jan     3062
9.Jiroš MartinDvořák Jiří st.     3072
10.Kratochvíl KarelDvořák Jiří ml.     3182
11.Verner PavelDunder Jiří     0383
12.Jiroš MartinKachlík Jan     3293
13.Kratochvíl KarelDvořák Jiří st.     30103
14.Tuška JanDvořák Jiří ml.         
15.Jiroš MartinDunder Jiří         
16.Kratochvíl KarelKachlík Jan         
17.Tuška JanDvořák Jiří st.         
18.Verner PavelDvořák Jiří ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kratochvíl Karel30Dunder Jiří12
Tuška Jan20Kachlík Jan03
Verner Pavel12Dvořák Jiří st.12
Jiroš Martin30Dvořák Jiří ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - středa 18:30. Centrum zábavy Karlín, Sokolovská 96a, Praha 8 - Karlín. Metro Křižíkova ,cca 200 m směrem na Vysočany v proluce po pravé straně, Od 21.1.2015 změna hracích časů a hernyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1031:40617:671TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fejks Michal
Jansa Jiří
 
 
Procházka Ivan st.
Procházka Ivan ml.
 
 
-1127-793210
2.Houček Jaroslav
Fiala Aleš
 
 
Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
-5-78-1 1311
3.Fejks MichalNagy Ondrej-77-75-62312
4.Jansa JiříProcházka Ivan ml.-67-4-5 1313
5.Fiala AlešVeselý Vladimír-58-9-7 1314
6.Houček JaroslavProcházka Ivan st.4-85-743224
7.Jansa JiříNagy Ondrej-8-85863234
8.Fiala AlešProcházka Ivan ml.-9-5-8  0335
9.Houček JaroslavVeselý Vladimír10-1512-9-42336
10.Fejks MichalProcházka Ivan st.5-979 3146
11.Fiala AlešNagy Ondrej-7-59-12 1347
12.Houček JaroslavProcházka Ivan ml.-9-7115-92348
13.Fejks MichalVeselý Vladimír-5789 3158
14.Jansa JiříProcházka Ivan st.-524-4-82359
15.Houček JaroslavNagy Ondrej-3-44673269
16.Fejks MichalProcházka Ivan ml.-7-412-8 13610
17.Jansa JiříVeselý Vladimír9-5-6-6 13  
18.Fiala AlešProcházka Ivan st.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fejks Michal22Nagy Ondrej22
Jansa Jiří12Procházka Ivan ml.40
Fiala Aleš03Veselý Vladimír21
Houček Jaroslav22Procházka Ivan st.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sport. areál TJ Zelená Liška, Jankovská 1944/3, Praha 4-Pankrác, od metra C Pankrác pěšky směr Motokov, hotel Panorama, doprava ulicí Na Strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou).Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 00:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18 TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hajný Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
Vokál Roman
Vokál Jan
 
 
     3210
2.Lhoták Petr
Samohejl Erich
 
 
Krieger Jan
Najbertová Lucie
 
 
     3220
3.Pavlíček LadislavVokál Roman     1321
4.Brožek JanVokál Jan     2322
5.Lhoták PetrKrieger Jan     3032
6.Hajný JosefNajbertová Lucie     3042
7.Brožek JanVokál Roman     0343
8.Lhoták PetrVokál Jan     3153
9.Hajný JosefKrieger Jan     3063
10.Pavlíček LadislavNajbertová Lucie     3073
11.Lhoták PetrVokál Roman     1374
12.Hajný JosefVokál Jan     3084
13.Pavlíček LadislavKrieger Jan     3194
14.Samohejl ErichNajbertová Lucie     30104
15.Hajný JosefVokál Roman         
16.Pavlíček LadislavVokál Jan         
17.Samohejl ErichKrieger Jan         
18.Lhoták PetrNajbertová Lucie         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavlíček Ladislav21Vokál Roman30
Brožek Jan02Vokál Jan12
Lhoták Petr21Krieger Jan03
Hajný Josef30Najbertová Lucie03
Samohejl Erich10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - úterý 19:00, Arena Sparta - Podvinný mlýn, Kovanecká 27, 190 00 Praha 9. Metrem - stanice Českomoravská (trasa B) a následně 5 min pěšky. Tramvají - linka 8, 15 a 19, zastávka Divadlo Gong a následně 3 minuty pěšky. Autem- odbočte ze Sokolovské ulice do ulice Podvinný mlýn. K dispozici je velkokapacitní parkoviště. Autobusem - zastávka Českomoravská a následně 5 minut pěšky.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:24594:539AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kroupa Rudolf
Honč Ondřej
 
 
Helisová Kateřina
Patho Gabriel
 
 
679  3010
2.Kubišta Jan
Skopec Daniel
 
 
Housar Ondřej
Patho Róbert
 
 
12-84-883220
3.Hubač MartinHelisová Kateřina7-8-9-5 1321
4.Kubišta JanPatho Gabriel756  3031
5.Skopec DanielHabera Michal10-7-87-62332
6.Honč OndřejHousar Ondřej6-7-5-6 1333
7.Kubišta JanHelisová Kateřina-101089 3143
8.Skopec DanielPatho Gabriel566  3053
9.Honč OndřejHabera Michal5-47-753263
10.Hubač MartinHousar Ondřej9912  3073
11.Skopec DanielHelisová Kateřina-910-3-3 1374
12.Honč OndřejPatho Gabriel326  3084
13.Hubač MartinHabera Michal-9-8-7  0385
14.Kubišta JanHousar Ondřej765  3095
15.Honč OndřejHelisová Kateřina-10-101510-52396
16.Hubač MartinPatho Gabriel8-969 31106
17.Kubišta JanHabera Michal         
18.Skopec DanielHousar Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hubač Martin22Helisová Kateřina31
Kubišta Jan30Patho Gabriel04
Skopec Daniel12Habera Michal21
Honč Ondřej22Housar Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pevný hrací den - pondělí 19:00, Sportovní areál Ve Studeném, ul. Za mlýnem, Praha 4 - Braník,. Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33508:541SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hložek Vojtěch
Šimon Milan
 
 
Přeučil Jiří
Hartmann Miroslav
 
 
878  3010
2.Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
Jůzek Karel
Beneš Milan
 
 
-6-9-9  0311
3.Šimon MilanJůzek Karel-8-10-7  0312
4.Hložek VojtěchBeneš Milan-876-9-72313
5.Zimmel VáclavPřeučil Jiří-46125 3123
6.Diblík RadekHartmann Miroslav-37-4-4 1324
7.Hložek VojtěchJůzek Karel-6-4-8  0325
8.Zimmel VáclavBeneš Milan-867-8-62326
9.Diblík RadekPřeučil Jiří-895-1093236
10.Šimon MilanHartmann Miroslav6713  3046
11.Zimmel VáclavJůzek Karel6-7-9-3 1347
12.Diblík RadekBeneš Milan6-119-11-92348
13.Šimon MilanPřeučil Jiří-1087-8-102349
14.Hložek VojtěchHartmann Miroslav-8-76-9 13410
15.Diblík RadekJůzek Karel-8-86-9 13  
16.Šimon MilanBeneš Milan         
17.Hložek VojtěchPřeučil Jiří         
18.Zimmel VáclavHartmann Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimon Milan12Jůzek Karel30
Hložek Vojtěch03Beneš Milan30
Zimmel Václav12Přeučil Jiří12
Diblík Radek12Hartmann Miroslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS