Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Nelahozeves "D"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK LiběchovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál TJ Dynamo, ulice Pod Strání, Nelahozeves; u fotbalového hřiště TJ Dynamo, naproti hostinci U HruškůRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1520:45530:655SK Liběchov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kebrle Jan
Kebrle Jakub
 
 
Zelenka Petr
Švesták Petr
 
 
-7-3-3  0301
2.Kloda Jiří
Kloda Stanislav
 
 
Zelenka Rostislav
Dvořák Martin
 
 
6-14-11-8 1302
3.Kebrle JakubZelenka Petr-6-3-7  0303
4.Kloda JiříŠvesták Petr7-6-5-6 1304
5.Kotrč MiloslavDvořák Martin8-9-10-6 1305
6.Kloda StanislavZelenka Rostislav-8-76-5 1306
7.Kloda JiříZelenka Petr-9-8-6  0307
8.Kotrč MiloslavŠvesták Petr-1-3-1  0308
9.Kloda StanislavDvořák Martin5-74-8-82309
10.Kebrle JakubZelenka Rostislav779  3019
11.Kotrč MiloslavZelenka Petr-8-813-7 13110
12.Kloda StanislavŠvesták Petr-3-8-8  03111
13.Kebrle JanDvořák Martin-71111-5-723112
14.Kloda JiříZelenka Rostislav558  30212
15.Kloda StanislavZelenka Petr-6-9-13  03213
16.Kebrle JanŠvesták Petr-4-2-8  03214
17.Kloda JiříDvořák Martin778  30314
18.Kotrč MiloslavZelenka Rostislav-1148-7-623315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kebrle Jakub11Zelenka Petr40
Kloda Jiří22Švesták Petr40
Kotrč Miloslav04Dvořák Martin31
Kloda Stanislav04Zelenka Rostislav22
Kebrle Jan02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tišice "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Restaurace Na Hřišti - na fotbalovém hřišti; Tišice - ChrástRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2014 19:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:27575:510TJ Sokol Tišice "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dudek Pavel
Válek Zdeněk
 
 
Kostelecký Zdeněk
Novák Jiří
 
 
-3403 3110
2.Kratochvíl Ivo
Turek Petr
 
 
Strnad Jiří
Krejčí Michal
 
 
-10-5-6  0311
3.Dudek PavelStrnad Jiří-10-8810-72312
4.Válek ZdeněkKrejčí Michal96-94 3122
5.Kratochvíl IvoKostelecký Zdeněk64-710 3132
6.Turek PetrNovák Jiří-6-8-5  0333
7.Válek ZdeněkStrnad Jiří71010  3043
8.Kratochvíl IvoKrejčí Michal5-6-9-3 1344
9.Turek PetrKostelecký Zdeněk-79-5-7 1345
10.Dudek PavelNovák Jiří547  3055
11.Kratochvíl IvoStrnad Jiří-9-76-11 1356
12.Turek PetrKrejčí Michal-3-6-5  0357
13.Dudek PavelKostelecký Zdeněk1134  3067
14.Válek ZdeněkNovák Jiří256  3077
15.Turek PetrStrnad Jiří-10-4-7  0378
16.Dudek PavelKrejčí Michal845  3088
17.Válek ZdeněkKostelecký Zdeněk557  3098
18.Kratochvíl IvoNovák Jiří2104  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dudek Pavel31Strnad Jiří31
Válek Zdeněk40Krejčí Michal22
Kratochvíl Ivo22Kostelecký Zdeněk13
Turek Petr04Novák Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kralupy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Dolní Beřkovice "C"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Třebízského 523, vchod vlevo, Kralupy nad VltavouRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:36561:612Sokol Dolní Beřkovice "C"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pop Petr
Polák Martin
 
 
Raček Jan
Brauner Josef
 
 
8-7-10-10 1301
2.Růžička Petr
Procházka Stanislav
 
 
Borecká Světluška
Točík Ondřej
 
 
6108  3011
3.Pop PetrBrauner Josef-9-86-4 1312
4.Procházka StanislavTočík Ondřej-9-5-7  0313
5.Růžička PetrBorecká Světluška947  3023
6.Slapnička KarelRaček Jan7-6-5-6 1324
7.Procházka StanislavBrauner Josef779  3034
8.Růžička PetrTočík Ondřej-6946 3144
9.Slapnička KarelBorecká Světluška-79-7-4 1345
10.Pop PetrRaček Jan9-6-7-6 1346
11.Růžička PetrBrauner Josef727  3056
12.Slapnička KarelTočík Ondřej-8-8-7  0357
13.Pop PetrBorecká Světluška-4-7-4  0358
14.Procházka StanislavRaček Jan879  3068
15.Slapnička KarelBrauner Josef-104-89-112369
16.Pop PetrTočík Ondřej-5-4-3  03610
17.Procházka StanislavBorecká Světluška9-3-441532710
18.Růžička PetrRaček Jan-12-11-8  03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pop Petr04Brauner Josef22
Procházka Stanislav31Točík Ondřej31
Růžička Petr31Borecká Světluška22
Slapnička Karel04Raček Jan31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Neratovice "F"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Mělník - Pšovka "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Neratovice, Kpt. Jaroše 233Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:31660:635TJ Neratovice "F"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Klouček Milan
Salmon Ivan
 
 
Kůs Ludvík
Prokeš Filip
 
 
77-78 3110
2.Sauer Jan
Janda Filip
 
 
Vítek Václav
Carva Pavel
 
 
-7-87-8 1311
3.Klouček MilanKůs Ludvík679  3021
4.Sauer JanCarva Pavel-928-5-82322
5.Salmon IvanProkeš Filip787  3032
6.Janda FilipVítek Václav-8-812-8 1333
7.Sauer JanKůs Ludvík8-7-7-5 1334
8.Salmon IvanCarva Pavel7510  3044
9.Janda FilipProkeš Filip-8-15-8  0345
10.Klouček MilanVítek Václav987  3055
11.Salmon IvanKůs Ludvík-7898 3165
12.Janda FilipCarva Pavel-88-89103275
13.Klouček MilanProkeš Filip68-106 3185
14.Sauer JanVítek Václav-99-9-10 1386
15.Janda FilipKůs Ludvík11-8-10973296
16.Klouček MilanCarva Pavel765  30106
17.Sauer JanProkeš Filip-6-6-6  03107
18.Salmon IvanVítek Václav-5-810-9 13108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Klouček Milan40Kůs Ludvík13
Sauer Jan04Carva Pavel13
Salmon Ivan31Prokeš Filip22
Janda Filip22Vítek Václav31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Start Mlékojedy "C"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Mšeno "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál bývalého pohostinství v MlékojedechRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 12. 2014 18:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1419:44509:624SK Mšeno "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháček Radek
Palkovič Ivan
 
 
Vaněk Jindřich
Vaněk Petr
 
 
-12-8-8  0301
2.Všetečka Ondřej
Bartók Štefan
 
 
Kůtek Jaroslav
Papík Petr
 
 
-3-10-3  0302
3.Boháček RadekVaněk Jindřich985  3012
4.Palkovič IvanVaněk Petr-9-6-6  0313
5.Všetečka OndřejKůtek Jaroslav9-6-8-8 1314
6.Bartók ŠtefanPapík Petr-108-2-8 1315
7.Palkovič IvanVaněk Jindřich-5-6-7  0316
8.Všetečka OndřejVaněk Petr10-105-2-62317
9.Bartók ŠtefanKůtek Jaroslav-6-3-10  0318
10.Boháček RadekPapík Petr545  3028
11.Nikolov KirilVaněk Jindřich-8-9-10  0329
12.Vondruška VladimírVaněk Petr-6-7-4  03210
13.Boháček RadekKůtek Jaroslav6-6-8-5 13211
14.Palkovič IvanPapík Petr568  30311
15.Vondruška VladimírVaněk Jindřich-4-5-7  03312
16.Boháček RadekVaněk Petr-103-79-723313
17.Palkovič IvanKůtek Jaroslav-5-5-8  03314
18.Nikolov KirilPapík Petr-699-10732414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Boháček Radek22Vaněk Jindřich31
Palkovič Ivan13Vaněk Petr40
Všetečka Ondřej02Kůtek Jaroslav40
Bartók Štefan02Papík Petr13
Nikolov Kiril11   
Vondruška Vladimír02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2.třídy Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní PočaplyVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Všetaty "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní areál H.Počaply,hala stolniho tenisu č.p.264; Hala se náchází za cedulí začátek obce směr od Mělníka napravo.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 12. 2014 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:9637:367Sokol Horní Počaply

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vízner Pavel
Němeček Vladimír
 
 
Müller Václav
Němeček Jakub
 
 
313  3010
2.Petera Jaroslav
Ježek František
 
 
Holeček Jiří
Pokorný Antonín
 
 
-9476 3120
3.Vízner PavelPokorný Antonín241  3030
4.Petera JaroslavNěmeček Jakub71411  3040
5.Němeček VladimírHoleček Jiří697  3050
6.Ježek FrantišekMüller Václav-8597 3160
7.Petera JaroslavPokorný Antonín664  3070
8.Němeček VladimírNěmeček Jakub412  3080
9.Ježek FrantišekHoleček Jiří-7-1099-82381
10.Vízner PavelMüller Václav371  3091
11.Němeček VladimírPrimáč Vojtěch353  30101
12.Ježek FrantišekNěmeček Jakub1099  30111
13.Vízner PavelHoleček Jiří265  30121
14.Petera JaroslavMüller Václav-74910 31131
15.Ježek FrantišekPrimáč Vojtěch273  30141
16.Vízner PavelNěmeček Jakub132  30151
17.Petera JaroslavHoleček Jiří-9-11-9  03152
18.Němeček VladimírMüller Václav536  30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vízner Pavel40Pokorný Antonín02
Petera Jaroslav31Němeček Jakub04
Němeček Vladimír40Holeček Jiří22
Ježek František31Müller Václav04
   Primáč Vojtěch02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy