Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní KlubDžbánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní HeřmaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:30 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karn Jiří
Jandejsek Martin st.
 
 
Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
     1301
2.Hřebíček Ota
Dařílek Pavel
 
 
Novák Jan
Shejbal Martin
 
 
     2302
3.Karn JiříDuchoslav Pavel     3012
4.Jandejsek Martin st.Novák Ondřej     3022
5.Dařílek PavelShejbal Martin     3132
6.Hřebíček OtaNovák Jan     0333
7.Jandejsek Martin st.Duchoslav Pavel     3043
8.Dařílek PavelNovák Ondřej     1344
9.Hřebíček OtaShejbal Martin     0345
10.Karn JiříNovák Jan     3055
11.Dařílek PavelDuchoslav Pavel     3065
12.Hřebíček OtaNovák Ondřej     1366
13.Karn JiříShejbal Martin     3076
14.Jandejsek Martin st.Novák Jan     3186
15.Hřebíček OtaDuchoslav Pavel     1387
16.Karn JiříNovák Ondřej     2388
17.Jandejsek Martin st.Shejbal Martin     3198
18.Dařílek PavelNovák Jan     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Karn Jiří31Duchoslav Pavel13
Jandejsek Martin st.40Novák Ondřej31
Dařílek Pavel22Shejbal Martin13
Hřebíček Ota04Novák Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
Strnad Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice DRozhodčí:Felgr Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní DobroučRozhodčí:Skalický Pavel
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kubíček Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:349:16 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Kapalčík Šimon
Doleček Petr
 
 
     3010
2.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
Doleček Miroslav
Doleček Roman
 
 
     3020
3.Skalický PavelKapalčík Šimon     3030
4.Felgr PavelDoleček Petr     3040
5.Kubíček PavelFilip Pavel     3250
6.Strnad StanislavDoleček Roman     3060
7.Felgr PavelKapalčík Šimon     3170
8.Kubíček PavelDoleček Petr     1371
9.Strnad StanislavFilip Pavel     3081
10.Skalický PavelDoleček Roman     3091
11.Kubíček PavelKapalčík Šimon     32101
12.Strnad StanislavDoleček Petr     23102
13.Skalický PavelFilip Pavel     31112
14.Felgr PavelDoleček Roman     30122
15.Strnad StanislavKapalčík Šimon     13123
16.Skalický PavelDoleček Petr     30133
17.Felgr PavelFilip Pavel     31143
18.Kubíček PavelDoleček Roman     30153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skalický Pavel40Kapalčík Šimon13
Felgr Pavel40Doleček Petr22
Kubíček Pavel31Filip Pavel04
Strnad Stanislav22Doleček Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto "B"Vrchní
rozhodčí:
Drahoš Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Vysoké MýtoRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37 TJ Sokol Žamberk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Jan
Drahoš Roman
 
 
Vencl Josef ml.
Kubíček Antonín
 
 
     2301
2.Vojč František
Mrkos Ladislav
 
 
Šafář Jiří
Faltejsek Bohumír
 
 
     0302
3.Stejskal JanVencl Josef ml.     3112
4.Drahoš RomanKubíček Antonín     3222
5.Mrkos LadislavŠafář Jiří     2323
6.Vojč FrantišekFaltejsek Bohumír     3033
7.Drahoš RomanVencl Josef ml.     0334
8.Mrkos LadislavKubíček Antonín     1335
9.Vojč FrantišekŠafář Jiří     0336
10.Stejskal JanFaltejsek Bohumír     3146
11.Mrkos LadislavVencl Josef ml.     0347
12.Vojč FrantišekKubíček Antonín     3257
13.Stejskal JanŠafář Jiří     3167
14.Drahoš RomanFaltejsek Bohumír     2368
15.Vojč FrantišekVencl Josef ml.     1369
16.Stejskal JanKubíček Antonín     3079
17.Drahoš RomanŠafář Jiří     03710
18.Mrkos LadislavFaltejsek Bohumír     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stejskal Jan40Vencl Josef ml.31
Drahoš Roman13Kubíček Antonín13
Mrkos Ladislav13Šafář Jiří31
Vojč František22Faltejsek Bohumír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín AVrchní
rozhodčí:
Kosek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ TěchonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:41 TJ Sokol Líšnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jan
Dostálek Vojtěch
 
 
Bečka Jan
Diblík Martin
 
 
     2301
2.Leicht Jan
Motyčka Václav
 
 
Schauer Lukáš
Čamr Frasntišek
 
 
     1302
3.Marek JanSchauer Lukáš     2303
4.Leicht JanBečka Jan     1304
5.Kosek MiroslavDiblík Martin     3014
6.Motyčka VáclavBečka Pavel     0315
7.Leicht JanSchauer Lukáš     0316
8.Kosek MiroslavBečka Jan     1317
9.Motyčka VáclavDiblík Martin     2318
10.Marek JanBečka Pavel     1319
11.Kosek MiroslavSchauer Lukáš     13110
12.Dostálek VojtěchBečka Jan     03111
13.Marek JanDiblík Martin     30211
14.Leicht JanBečka Pavel     30311
15.Dostálek VojtěchSchauer Lukáš     13312
16.Marek JanBečka Jan     13313
17.Leicht JanDiblík Martin     30413
18.Kosek MiroslavBečka Pavel     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Marek Jan13Schauer Lukáš40
Leicht Jan22Bečka Jan40
Kosek Miroslav22Diblík Martin13
Motyčka Václav02Bečka Pavel22
Dostálek Vojtěch02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice AVrchní
rozhodčí:
Drahorád Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Bartošovice v O.h.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:45 TJ Sokol Tatenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahorád Radek
Mackowiak Marek
 
 
Škaroupka Petr
Totušek Josef
 
 
     3210
2.Bečička Lubomír
Kňážek Jan
 
 
Kristek Josef
Stejskal Ladislav
 
 
     0311
3.Kňážek JanTotušek Josef     0312
4.Mackowiak MarekŠkaroupka Petr     1313
5.Drahorád RadekKristek Josef     3223
6.Bečička LubomírStejskal Ladislav     2324
7.Mackowiak MarekTotušek Josef     3234
8.Drahorád RadekŠkaroupka Petr     3244
9.Bečička LubomírKristek Josef     0345
10.Kňážek JanStejskal Ladislav     3255
11.Drahorád RadekTotušek Josef     2356
12.Bečička LubomírŠkaroupka Petr     1357
13.Kňážek JanKristek Josef     0358
14.Mackowiak MarekStejskal Ladislav     3068
15.Bečička LubomírTotušek Josef     0369
16.Kňážek JanŠkaroupka Petr     03610
17.Mackowiak MarekKristek Josef     32710
18.Drahorád RadekStejskal Ladislav     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kňážek Jan13Totušek Josef31
Mackowiak Marek31Škaroupka Petr31
Drahorád Radek22Kristek Josef22
Bečička Lubomír04Stejskal Ladislav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
Drábek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec CRozhodčí:Drábek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:Drábek Jiří
Datum dle rozpisu22. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Drábek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:42 TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Tereza
Drábková Veronika
 
 
Janků Jaroslav
Pelikán Jakub
 
 
     0301
2.Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
Hýbl Josef
Kopecká Věra
 
 
     3111
3.Drábková VeronikaJanků Jaroslav     0312
4.Drábková TerezaPelikán Jakub     0313
5.Drábek VladimírHýbl Josef     2314
6.Drábek JiříKopecká Věra     3024
7.Drábková TerezaJanků Jaroslav     0325
8.Drábek VladimírPelikán Jakub     3135
9.Drábek JiříHýbl Josef     1336
10.Drábková VeronikaKopecká Věra     0337
11.Drábek VladimírJanků Jaroslav     3247
12.Drábek JiříPelikán Jakub     1348
13.Drábková VeronikaHýbl Josef     0349
14.Drábková TerezaKopecká Věra     3259
15.Drábek JiříJanků Jaroslav     03510
16.Drábková VeronikaPelikán Jakub     03511
17.Drábková TerezaHýbl Josef     03512
18.Drábek VladimírKopecká Věra     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábková Veronika04Janků Jaroslav31
Drábková Tereza13Pelikán Jakub31
Drábek Vladimír31Hýbl Josef40
Drábek Jiří13Kopecká Věra13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy