Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
Drábek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice ARozhodčí:Drábek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:Drábek Jiří
Datum dle rozpisu29. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Drábek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1222:37 TJ Sokol Horní Heřmanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
Hřebíček Ota
Dařílek Pavel
 
 
     1301
2.Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
Jandejsek Martin st.
Karn Jiří
 
 
     3111
3.Drábek JiříHřebíček Ota     3021
4.Drábková VeronikaJandejsek Martin st.     0322
5.Drábek VladimírKarn Jiří     3032
6.Drábková VendulaDařílek Pavel     0333
7.Drábková VeronikaHřebíček Ota     0334
8.Drábek VladimírJandejsek Martin st.     2335
9.Drábková VendulaKarn Jiří     0336
10.Drábek JiříDařílek Pavel     0337
11.Drábek VladimírHřebíček Ota     3047
12.Drábková VendulaJandejsek Martin st.     0348
13.Drábek JiříKarn Jiří     3058
14.Drábková VeronikaDařílek Pavel     0359
15.Drábková VendulaHřebíček Ota     03510
16.Drábek JiříJandejsek Martin st.     13511
17.Drábková VeronikaKarn Jiří     03512
18.Drábek VladimírDařílek Pavel     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábek Jiří22Hřebíček Ota22
Drábková Veronika04Jandejsek Martin st.40
Drábek Vladimír31Karn Jiří22
Drábková Vendula04Dařílek Pavel31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec CVrchní
rozhodčí:
Schejbal Josef
HOSTUJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:34 SK Ledříček Bartošovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Jaroslav
Ochodnický Dušan
 
 
Kňážek Jan
Roušar Miloš
 
 
     3110
2.Pelikán Jakub
Dolanský Stanislav
 
 
Drahorád Radek
Mackowiak Marek
 
 
     1311
3.Ochodnický DušanMackowiak Marek     0312
4.Pelikán JakubDrahorád Radek     3122
5.Janků JaroslavRoušar Miloš     3132
6.Dolanský StanislavKňážek Miroslav ml.     1333
7.Pelikán JakubMackowiak Marek     3043
8.Janků JaroslavDrahorád Radek     2344
9.Dolanský StanislavRoušar Miloš     0345
10.Ochodnický DušanKňážek Miroslav ml.     3055
11.Janků JaroslavMackowiak Marek     1356
12.Dolanský StanislavDrahorád Radek     0357
13.Ochodnický DušanRoušar Miloš     1358
14.Pelikán JakubKňážek Miroslav ml.     3068
15.Dolanský StanislavMackowiak Marek     0369
16.Ochodnický DušanDrahorád Radek     13610
17.Pelikán JakubRoušar Miloš     30710
18.Janků JaroslavKňážek Miroslav ml.     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ochodnický Dušan13Mackowiak Marek31
Pelikán Jakub40Drahorád Radek31
Janků Jaroslav22Roušar Miloš22
Dolanský Stanislav04Kňážek Miroslav ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BVrchní
rozhodčí:
Glocar Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TATENICERozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1330:45 TJ Sokol Líšnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Ladislav
Kristek Josef
 
 
Bečka Pavel
Bečka Jan
 
 
     3210
2.Škaroupka Petr
Glocar Michal
 
 
Čamr Frasntišek
Schauer Lukáš
 
 
     3020
3.Glocar MichalSchauer Lukáš     1321
4.Škaroupka PetrBečka Jan     2322
5.Stejskal LadislavČamr Frasntišek     1323
6.Kristek JosefBečka Pavel     3133
7.Škaroupka PetrSchauer Lukáš     2334
8.Stejskal LadislavBečka Jan     1335
9.Kristek JosefČamr Frasntišek     2336
10.Glocar MichalBečka Pavel     1337
11.Stejskal LadislavSchauer Lukáš     1338
12.Kristek JosefBečka Jan     2339
13.Glocar MichalČamr Frasntišek     03310
14.Škaroupka PetrBečka Pavel     13311
15.Kristek JosefSchauer Lukáš     31411
16.Glocar MichalBečka Jan     13412
17.Škaroupka PetrČamr Frasntišek     03413
18.Stejskal LadislavBečka Pavel     32513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Glocar Michal04Schauer Lukáš31
Škaroupka Petr04Bečka Jan40
Stejskal Ladislav13Čamr Frasntišek40
Kristek Josef22Bečka Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín AVrchní
rozhodčí:
Kosek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ TěchonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18 TJ Sokol Těchonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Miroslav
Leicht Jan
 
 
Drahoš Radek
Stejskal Jan
 
 
     3010
2.Marek Jan
Motyčka Václav
 
 
Šimek Libor
Vojč František
 
 
     2311
3.Marek JanŠimek Libor     1312
4.Leicht JanDrahoš Radek     3022
5.Trejtnar RadimStejskal Jan     3132
6.Kosek MiroslavVojč František     3042
7.Leicht JanŠimek Libor     3052
8.Trejtnar RadimDrahoš Radek     1353
9.Kosek MiroslavStejskal Jan     3263
10.Marek JanVojč František     3173
11.Trejtnar RadimŠimek Libor     3183
12.Kosek MiroslavDrahoš Radek     3093
13.Marek JanStejskal Jan     30103
14.Leicht JanVojč František     30113
15.Kosek MiroslavŠimek Libor     30123
16.Marek JanDrahoš Radek     30133
17.Leicht JanStejskal Jan     03134
18.Motyčka VáclavVojč František     31144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Marek Jan31Šimek Libor13
Leicht Jan31Drahoš Radek13
Trejtnar Radim21Stejskal Jan13
Kosek Miroslav40Vojč František04
Motyčka Václav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DVrchní
rozhodčí:
Toman Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, ŽamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Robert
Toman Radim
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel ml.
 
 
     2301
2.Šindelář Josef
Kubíček Antonín
 
 
Felgr Pavel
Kubíček Pavel
 
 
     2302
3.Hofman RobertFelgr Pavel     0303
4.Toman RadimStrnad Stanislav     3113
5.Kubíček AntonínKubíček Pavel     3123
6.Šindelář JosefKubíček Pavel ml.     3033
7.Toman RadimFelgr Pavel     3143
8.Kubíček AntonínStrnad Stanislav     3053
9.Šindelář JosefKubíček Pavel     3163
10.Hofman RobertKubíček Pavel ml.     3073
11.Kubíček AntonínFelgr Pavel     1374
12.Šindelář JosefStrnad Stanislav     3084
13.Hofman RobertKubíček Pavel     1385
14.Toman RadimKubíček Pavel ml.     3095
15.Šindelář JosefFelgr Pavel     1396
16.Hofman RobertStrnad Stanislav     2397
17.Toman RadimKubíček Pavel     2398
18.Kubíček AntonínKubíček Pavel ml.     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofman Robert13Felgr Pavel31
Toman Radim31Strnad Stanislav13
Kubíček Antonín22Kubíček Pavel22
Šindelář Josef31Kubíček Pavel ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice DVrchní
rozhodčí:
Krejčí Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:Sportovní KlubDžbánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 01. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:30 TJ Sokol Mistrovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doleček Miroslav
Filip Pavel
 
 
Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
     1301
2.Kapalčík Šimon
Doleček Petr
 
 
Shejbal Martin
Stříteský Vít
 
 
     3211
3.Kapalčík ŠimonDuchoslav Pavel     3121
4.Filip PavelStříteský Vít     3131
5.Krejčí Lukáš st.Shejbal Martin     3041
6.Doleček PetrNovák Ondřej     2342
7.Filip PavelDuchoslav Pavel     3252
8.Krejčí Lukáš st.Stříteský Vít     3162
9.Doleček PetrShejbal Martin     0363
10.Kapalčík ŠimonNovák Ondřej     3073
11.Krejčí Lukáš st.Duchoslav Pavel     3283
12.Doleček PetrStříteský Vít     3193
13.Kapalčík ŠimonShejbal Martin     30103
14.Filip PavelNovák Ondřej     23104
15.Doleček PetrDuchoslav Pavel     32114
16.Kapalčík ŠimonStříteský Vít     30124
17.Filip PavelShejbal Martin     03125
18.Doleček MiroslavNovák Ondřej     03126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapalčík Šimon40Duchoslav Pavel04
Filip Pavel22Stříteský Vít04
Krejčí Lukáš st.30Shejbal Martin22
Doleček Petr22Novák Ondřej31
Doleček Miroslav01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy