Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní HeřmaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30 TJ Sokol Horní Heřmanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karn Jiří
Jandejsek Martin st.
 
 
Krejčí Lukáš st.
Doleček Petr
 
 
     3110
2.Dařílek Pavel
Hřebíček Ota
 
 
Doleček Miroslav
Lička Leoš
 
 
     3220
3.Karn JiříKrejčí Lukáš st.     2321
4.Jandejsek Martin st.Doleček Miroslav     3031
5.Dařílek PavelLička Leoš     3041
6.Hřebíček OtaDoleček Petr     1342
7.Jandejsek Martin st.Krejčí Lukáš st.     3052
8.Dařílek PavelDoleček Miroslav     2353
9.Hřebíček OtaLička Leoš     3063
10.Karn JiříDoleček Petr     1364
11.Dařílek PavelKrejčí Lukáš st.     3274
12.Hřebíček OtaDoleček Miroslav     0375
13.Karn JiříLička Leoš     3185
14.Jandejsek Martin st.Doleček Petr     3095
15.Hřebíček OtaKrejčí Lukáš st.     0396
16.Karn JiříDoleček Miroslav     1397
17.Jandejsek Martin st.Lička Leoš     30107
18.Dařílek PavelDoleček Petr     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Karn Jiří13Krejčí Lukáš st.22
Jandejsek Martin st.40Doleček Miroslav31
Dařílek Pavel22Lička Leoš04
Hřebíček Ota13Doleček Petr31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní KlubDžbánov AVrchní
rozhodčí:
Shejbal Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DžbánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:35 TJ Sokol Žamberk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shejbal Martin
Říha Josef
 
 
Vencl Josef ml.
Kubíček Antonín
 
 
     3010
2.Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
Toman Radim
Hofman Robert
 
 
     3020
3.Novák OndřejVencl Josef ml.     2321
4.Říha JosefToman Radim     0322
5.Duchoslav PavelHofman Robert     3132
6.Shejbal MartinKubíček Antonín     3142
7.Říha JosefVencl Josef ml.     0343
8.Duchoslav PavelToman Radim     2344
9.Shejbal MartinHofman Robert     0345
10.Novák OndřejKubíček Antonín     3055
11.Duchoslav PavelVencl Josef ml.     0356
12.Shejbal MartinToman Radim     0357
13.Novák OndřejHofman Robert     3067
14.Říha JosefKubíček Antonín     3277
15.Shejbal MartinVencl Josef ml.     0378
16.Novák OndřejToman Radim     0379
17.Říha JosefHofman Robert     13710
18.Duchoslav PavelKubíček Antonín     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novák Ondřej22Vencl Josef ml.40
Říha Josef13Toman Radim40
Duchoslav Pavel22Hofman Robert22
Shejbal Martin13Kubíček Antonín04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
Strnad Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín ARozhodčí:Kubíček Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní DobroučRozhodčí:Skalický Pavel
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Felgr Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:545:23 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Marek Jan
Motyčka Václav
 
 
     3010
2.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 
Leicht Jan
Kosek Miroslav
 
 
     2311
3.Skalický PavelKosek Miroslav     3021
4.Felgr PavelLeicht Jan     3131
5.Kubíček PavelMarek Jan     0332
6.Strnad StanislavMotyčka Václav     3142
7.Felgr PavelKosek Miroslav     3252
8.Kubíček PavelLeicht Jan     2353
9.Strnad StanislavMarek Jan     3163
10.Skalický PavelMotyčka Václav     3173
11.Kubíček PavelKosek Miroslav     3083
12.Strnad StanislavLeicht Jan     0384
13.Skalický PavelMarek Jan     3094
14.Felgr PavelMotyčka Václav     31104
15.Strnad StanislavKosek Miroslav     23105
16.Skalický PavelLeicht Jan     30115
17.Felgr PavelMarek Jan     31125
18.Kubíček PavelMotyčka Václav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Pavel40Kosek Miroslav13
Felgr Pavel40Leicht Jan22
Kubíček Pavel22Marek Jan13
Strnad Stanislav22Motyčka Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto "B"Vrchní
rozhodčí:
Herel Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Vysoké MýtoRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1023:35 TJ Sokol Tatenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Libor
Stejskal Jan
 
 
Totušek Josef
Škaroupka Petr
 
 
     0301
2.
 
 

 
 
         
3.Stejskal JanTotušek Josef     3011
4.Šimek LiborŠkaroupka Petr     1312
5.Mrkos LadislavKristek Josef     0313
6.Glocar MichalWO    0314
7.Šimek LiborTotušek Josef     1315
8.Mrkos LadislavŠkaroupka Petr     0316
9.Kristek JosefWO    0317
10.Stejskal JanGlocar Michal     3127
11.Mrkos LadislavTotušek Josef     0328
12.Škaroupka PetrWO    0329
13.Stejskal JanKristek Josef     3139
14.Šimek LiborGlocar Michal     3049
15.Totušek JosefWO    03410
16.Stejskal JanŠkaroupka Petr     32510
17.Šimek LiborKristek Josef     31610
18.Mrkos LadislavGlocar Michal     30710

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Stejskal Jan40Totušek Josef21
Šimek Libor22Škaroupka Petr21
Mrkos Ladislav13Kristek Josef12
   Glocar Michal03
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BVrchní
rozhodčí:
Bečka Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LíšniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:25 TJ Sokol Líšnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečka Pavel
Bečka Jan
 
 
Janků Jaroslav
Kopecká Věra
 
 
     3010
2.Schauer Lukáš
Čamr Frasntišek
 
 
Hýbl Josef
Mjiroslav Falta
 
 
     1311
3.Schauer LukášHýbl Josef     0312
4.Čamr FrasntišekJanků Jaroslav     3122
5.Bečka PavelMjiroslav Falta     3032
6.Bečka JanKopecká Věra     3042
7.Čamr FrasntišekHýbl Josef     0343
8.Bečka PavelJanků Jaroslav     0344
9.Bečka JanMjiroslav Falta     3054
10.Schauer LukášKopecká Věra     3064
11.Bečka PavelHýbl Josef     0365
12.Bečka JanJanků Jaroslav     3175
13.Schauer LukášMjiroslav Falta     3085
14.Čamr FrasntišekKopecká Věra     3095
15.Bečka JanHýbl Josef     0396
16.Schauer LukášJanků Jaroslav     32106
17.Čamr FrasntišekMjiroslav Falta     13107
18.Bečka PavelKopecká Věra     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schauer Lukáš31Hýbl Josef40
Čamr Frasntišek22Janků Jaroslav13
Bečka Pavel22Mjiroslav Falta13
Bečka Jan31Kopecká Věra04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice AVrchní
rozhodčí:
Drahorád Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BartošoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:28 SK Ledříček Bartošovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mackowiak Marek
Drahorád Radek
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     1301
2.Kňážek Jan
Roušar Miloš
 
 
Drábková Veronika
Drábková Tereza
 
 
     3011
3.Kňážek JanDrábková Veronika     3121
4.Mackowiak MarekDrábková Tereza     3031
5.Drahorád RadekDrábek Vladimír     1332
6.Roušar MilošDrábek Jiří     0333
7.Mackowiak MarekDrábková Veronika     3043
8.Drahorád RadekDrábková Tereza     3053
9.Roušar MilošDrábek Vladimír     0354
10.Kňážek JanDrábek Jiří     0355
11.Drahorád RadekDrábková Veronika     3165
12.Roušar MilošDrábková Tereza     3075
13.Kňážek JanDrábek Vladimír     0376
14.Mackowiak MarekDrábek Jiří     1377
15.Roušar MilošDrábková Veronika     3187
16.Kňážek JanDrábková Tereza     3097
17.Mackowiak MarekDrábek Vladimír     31107
18.Drahorád RadekDrábek Jiří     03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kňážek Jan22Drábková Veronika04
Mackowiak Marek31Drábková Tereza04
Drahorád Radek22Drábek Vladimír31
Roušar Miloš22Drábek Jiří40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy