Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice AVrchní
rozhodčí:
Drahorád Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BartošoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu13. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37 TJ Sokol Horní Heřmanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňážek Jan
Roušar Miloš
 
 
Jandejsek Martin st.
Karn Jiří
 
 
     0301
2.Drahorád Radek
Mackowiak Marek
 
 
Dařílek Pavel
Kristek Jiří
 
 
     3111
3.Kňážek JanJandejsek Martin st.     0312
4.Mackowiak MarekKarn Jiří     3222
5.Drahorád RadekDařílek Pavel     3132
6.Roušar MilošKristek Jiří     3142
7.Mackowiak MarekJandejsek Martin st.     0343
8.Drahorád RadekKarn Jiří     1344
9.Roušar MilošDařílek Pavel     1345
10.Kňážek JanKristek Jiří     3055
11.Drahorád RadekJandejsek Martin st.     1356
12.Roušar MilošKarn Jiří     0357
13.Kňážek JanDařílek Pavel     0358
14.Mackowiak MarekKristek Jiří     3068
15.Roušar MilošJandejsek Martin st.     0369
16.Kňážek JanKarn Jiří     13610
17.Mackowiak MarekDařílek Pavel     32710
18.Drahorád RadekKristek Jiří     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kňážek Jan13Jandejsek Martin st.40
Mackowiak Marek31Karn Jiří31
Drahorád Radek22Dařílek Pavel22
Roušar Miloš13Kristek Jiří04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
Drábek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:Drábek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:Drábek Jiří
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Drábek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 TJ Sokol Líšnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Veronika
Drábková Tereza
 
 
Bečka Jan
Vencl Jiří
 
 
     1301
2.Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
Schauer Lukáš
Čamr Frasntišek
 
 
     3011
3.Drábek JiříSchauer Lukáš     3221
4.Drábková VeronikaBečka Jan     0322
5.Drábek VladimírČamr Frasntišek     3132
6.Drábková TerezaBečka Pavel     0333
7.Drábková VeronikaSchauer Lukáš     0334
8.Drábek VladimírBečka Jan     1335
9.Drábková TerezaČamr Frasntišek     3045
10.Drábek JiříBečka Pavel     2346
11.Drábek VladimírSchauer Lukáš     3056
12.Drábková TerezaBečka Jan     1357
13.Drábek JiříČamr Frasntišek     3167
14.Drábková VeronikaBečka Pavel     0368
15.Drábková TerezaSchauer Lukáš     0369
16.Drábek JiříBečka Jan     3279
17.Drábková VeronikaČamr Frasntišek     03710
18.Drábek VladimírBečka Pavel     13711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábek Jiří31Schauer Lukáš22
Drábková Veronika04Bečka Jan31
Drábek Vladimír22Čamr Frasntišek13
Drábková Tereza13Bečka Pavel40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36 Orel Vysoké Mýto "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýblová Kateřina
Janků Jaroslav
 
 
Stejskal Jan
Šimek Libor
 
 
     2301
2.Kopecká Věra
Mjiroslav Falta
 
 
Drahoš Radek
Drahoš Roman
 
 
     3211
3.Janků JaroslavŠimek Libor     0312
4.Mjiroslav FaltaDrahoš Radek     1313
5.Kopecká VěraStejskal Jan     0314
6.Hýblová KateřinaDrahoš Roman     1315
7.Mjiroslav FaltaŠimek Libor     3025
8.Kopecká VěraDrahoš Radek     2326
9.Hýblová KateřinaStejskal Jan     0327
10.Janků JaroslavDrahoš Roman     3037
11.Kopecká VěraŠimek Libor     3247
12.Hýblová KateřinaDrahoš Radek     2348
13.Janků JaroslavStejskal Jan     3058
14.Mjiroslav FaltaDrahoš Roman     3068
15.Hýblová KateřinaŠimek Libor     0369
16.Janků JaroslavDrahoš Radek     3179
17.Mjiroslav FaltaStejskal Jan     23710
18.Kopecká VěraDrahoš Roman     31810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janků Jaroslav31Šimek Libor22
Mjiroslav Falta22Drahoš Radek31
Kopecká Věra22Stejskal Jan31
Hýblová Kateřina04Drahoš Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BVrchní
rozhodčí:
Glocar Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TATENICERozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1327:44 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škaroupka Petr
Totušek Josef
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     3210
2.Glocar Michal
Kristek Josef
 
 
Kubíček Pavel
Strnad Stanislav
 
 
     0311
3.Škaroupka PetrSkalický Pavel     2312
4.Kristek JosefFelgr Pavel     3122
5.Glocar MichalStrnad Stanislav     1323
6.Totušek JosefKubíček Pavel     3133
7.Kristek JosefSkalický Pavel     2334
8.Glocar MichalFelgr Pavel     0335
9.Totušek JosefStrnad Stanislav     1336
10.Škaroupka PetrKubíček Pavel     3046
11.Glocar MichalSkalický Pavel     0347
12.Totušek JosefFelgr Pavel     0348
13.Škaroupka PetrStrnad Stanislav     2349
14.Kristek JosefKubíček Pavel     13410
15.Totušek JosefSkalický Pavel     13411
16.Škaroupka PetrFelgr Pavel     31511
17.Kristek JosefStrnad Stanislav     23512
18.Glocar MichalKubíček Pavel     03513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Škaroupka Petr22Skalický Pavel40
Kristek Josef13Felgr Pavel22
Glocar Michal04Strnad Stanislav40
Totušek Josef13Kubíček Pavel22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín AVrchní
rozhodčí:
Kosek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Sportovní KlubDžbánov ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ TěchonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:25 TJ Sokol Těchonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motyčka Václav
Marek Jan
 
 
Stříteský Vít
Říha Josef
 
 
     1301
2.Kosek Miroslav
Leicht Jan
 
 
Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
     0302
3.Leicht JanDuchoslav Pavel     3012
4.Marek JanŘíha Josef     3022
5.Kosek MiroslavNovák Ondřej     3232
6.Trejtnar RadimStříteský Vít     3042
7.Marek JanDuchoslav Pavel     3052
8.Kosek MiroslavŘíha Josef     3062
9.Trejtnar RadimNovák Ondřej     3272
10.Leicht JanStříteský Vít     3282
11.Kosek MiroslavDuchoslav Pavel     3192
12.Motyčka VáclavŘíha Josef     1393
13.Leicht JanNovák Ondřej     2394
14.Marek JanStříteský Vít     30104
15.Motyčka VáclavDuchoslav Pavel     03105
16.Leicht JanŘíha Josef     30115
17.Marek JanNovák Ondřej     23116
18.Kosek MiroslavStříteský Vít     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Leicht Jan31Duchoslav Pavel13
Marek Jan31Říha Josef13
Kosek Miroslav40Novák Ondřej22
Trejtnar Radim20Stříteský Vít04
Motyčka Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DVrchní
rozhodčí:
Havel Břetislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, ŽamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:19 TJ Sokol Žamberk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubíček Antonín
Šindelář Josef
 
 
Doleček Miroslav
Doleček Petr
 
 
     3010
2.Hofman Robert
Vencl Josef ml.
 
 
Lička Leoš
Jirásek Marek
 
 
     0311
3.Šindelář JosefDoleček Miroslav     2312
4.Hofman RobertDoleček Petr     3122
5.Vencl Josef ml.Lička Leoš     3032
6.Kubíček AntonínJirásek Marek     3042
7.Hofman RobertDoleček Miroslav     1343
8.Vencl Josef ml.Doleček Petr     3053
9.Kubíček AntonínLička Leoš     0354
10.Šindelář JosefJirásek Marek     3064
11.Vencl Josef ml.Doleček Miroslav     3074
12.Kubíček AntonínDoleček Petr     2375
13.Šindelář JosefLička Leoš     3085
14.Hofman RobertJirásek Marek     3095
15.Kubíček AntonínDoleček Miroslav     30105
16.Šindelář JosefDoleček Petr     31115
17.Hofman RobertLička Leoš     32125
18.Vencl Josef ml.Jirásek Marek     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šindelář Josef31Doleček Miroslav22
Hofman Robert31Doleček Petr13
Vencl Josef ml.40Lička Leoš13
Kubíček Antonín22Jirásek Marek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy