Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Horní HeřmaniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:37 TJ Sokol Žamberk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karn Jiří
Jandejsek Martin st.
 
 
Faltejsek Bohumír
Kubíček Antonín
 
 
     3110
2.Dařílek Pavel
Hřebíček Ota
 
 
Toman Radim
Vencl Josef ml.
 
 
     2311
3.Karn JiříToman Radim     0312
4.Jandejsek Martin st.Kubíček Antonín     3122
5.Dařílek PavelVencl Josef ml.     1323
6.Hřebíček OtaFaltejsek Bohumír     2324
7.Jandejsek Martin st.Toman Radim     2325
8.Dařílek PavelKubíček Antonín     3235
9.Hřebíček OtaVencl Josef ml.     0336
10.Karn JiříFaltejsek Bohumír     3046
11.Dařílek PavelToman Radim     1347
12.Hřebíček OtaKubíček Antonín     1348
13.Karn JiříVencl Josef ml.     1349
14.Jandejsek Martin st.Faltejsek Bohumír     3059
15.Hřebíček OtaToman Radim     23510
16.Karn JiříKubíček Antonín     31610
17.Jandejsek Martin st.Vencl Josef ml.     32710
18.Dařílek PavelFaltejsek Bohumír     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karn Jiří22Toman Radim40
Jandejsek Martin st.31Kubíček Antonín13
Dařílek Pavel22Vencl Josef ml.31
Hřebíček Ota04Faltejsek Bohumír13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice DVrchní
rozhodčí:
Krejčí Lukáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OÚ MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1321:42 TJ Sokol Těchonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doleček Petr
Dvořáček Tomáš
 
 
Marek Jan
Motyčka Václav
 
 
     1301
2.Krejčí Lukáš st.
Doleček Miroslav
 
 
Kosek Miroslav
Leicht Jan
 
 
     3011
3.Dvořáček TomášMarek Jan     0312
4.Doleček PetrLeicht Jan     0313
5.Krejčí Lukáš st.Motyčka Václav     3023
6.Doleček MiroslavKosek Miroslav     2324
7.Doleček PetrMarek Jan     1325
8.Krejčí Lukáš st.Leicht Jan     3135
9.Doleček MiroslavMotyčka Václav     3145
10.Dvořáček TomášKosek Miroslav     0346
11.Krejčí Lukáš st.Marek Jan     1347
12.Doleček MiroslavLeicht Jan     0348
13.Dvořáček TomášMotyčka Václav     0349
14.Doleček PetrKosek Miroslav     03410
15.Doleček MiroslavMarek Jan     03411
16.Dvořáček TomášLeicht Jan     03412
17.Doleček PetrMotyčka Václav     31512
18.Krejčí Lukáš st.Kosek Miroslav     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořáček Tomáš04Marek Jan40
Doleček Petr13Leicht Jan31
Krejčí Lukáš st.22Motyčka Václav13
Doleček Miroslav13Kosek Miroslav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní KlubDžbánov AVrchní
rozhodčí:
Shejbal Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DžbánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Ondřej
Stříteský Vít
 
 
Glocar Michal
Kristek Josef
 
 
     3010
2.Shejbal Martin
Říha Josef
 
 
Totušek Josef
Škaroupka Petr
 
 
     0311
3.Novák OndřejTotušek Josef     3121
4.Říha JosefŠkaroupka Petr     0322
5.Shejbal MartinKristek Josef     3232
6.Stříteský VítGlocar Michal     3042
7.Říha JosefTotušek Josef     1343
8.Shejbal MartinŠkaroupka Petr     3053
9.Stříteský VítKristek Josef     0354
10.Novák OndřejGlocar Michal     3064
11.Shejbal MartinTotušek Josef     0365
12.Stříteský VítŠkaroupka Petr     0366
13.Novák OndřejKristek Josef     3276
14.Říha JosefGlocar Michal     3086
15.Stříteský VítTotušek Josef     1387
16.Novák OndřejŠkaroupka Petr     3197
17.Říha JosefKristek Josef     0398
18.Shejbal MartinGlocar Michal     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Ondřej40Totušek Josef31
Říha Josef13Škaroupka Petr22
Shejbal Martin22Kristek Josef22
Stříteský Vít13Glocar Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
Strnad Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec CRozhodčí:Felgr Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Dolní DobroučRozhodčí:Skalický Pavel
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kubíček Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:447:17 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Bartoš Bohuslav
Dolanský Stanislav
 
 
     3010
2.Strnad Stanislav
Kubíček Pavel
 
 

 
 
WO    3020
3.Skalický PavelBartoš Bohuslav     3030
4.Felgr PavelDolanský Stanislav     3140
5.Kubíček PavelHýblová Kateřina     3050
6.Strnad StanislavWO    3060
7.Felgr PavelBartoš Bohuslav     1361
8.Kubíček PavelDolanský Stanislav     2362
9.Strnad StanislavHýblová Kateřina     3172
10.Skalický PavelWO    3082
11.Kubíček PavelBartoš Bohuslav     3192
12.Strnad StanislavDolanský Stanislav     32102
13.Skalický PavelHýblová Kateřina     30112
14.Felgr PavelWO    30122
15.Strnad StanislavBartoš Bohuslav     13123
16.Skalický PavelDolanský Stanislav     13124
17.Felgr PavelHýblová Kateřina     30134
18.Kubíček PavelWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Skalický Pavel21Bartoš Bohuslav22
Felgr Pavel21Dolanský Stanislav22
Kubíček Pavel21Hýblová Kateřina04
Strnad Stanislav21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto "B"Vrchní
rozhodčí:
Drahoš Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Vysoké MýtoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:30 Orel Vysoké Mýto "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahoš Roman
Chadima Lubomír
 
 
Drábková Vendula
Gajdošík Petr
 
 
     3110
2.Stejskal Jan
Šimek Libor
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     2311
3.Chadima LubomírDrábková Vendula     3021
4.Drahoš RomanDrábek Jiří     0322
5.Stejskal JanDrábek Vladimír     3232
6.Šimek LiborGajdošík Petr     3142
7.Drahoš RomanDrábková Vendula     3052
8.Stejskal JanDrábek Jiří     3162
9.Šimek LiborDrábek Vladimír     3172
10.Chadima LubomírGajdošík Petr     1373
11.Stejskal JanDrábková Vendula     3083
12.Šimek LiborDrábek Jiří     1384
13.Chadima LubomírDrábek Vladimír     0385
14.Drahoš RomanGajdošík Petr     0386
15.Šimek LiborDrábková Vendula     3096
16.Chadima LubomírDrábek Jiří     0397
17.Drahoš RomanDrábek Vladimír     0398
18.Stejskal JanGajdošík Petr     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Chadima Lubomír13Drábková Vendula04
Drahoš Roman13Drábek Jiří31
Stejskal Jan40Drábek Vladimír22
Šimek Libor31Gajdošík Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice AVrchní
rozhodčí:
Danihel Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD BartošoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 TJ Sokol Líšnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahorád Radek
Bečička Lubomír
 
 
Bečka Pavel
Bečka Jan
 
 
     0301
2.Mackowiak Marek
Roušar Miloš
 
 
Schauer Lukáš
Čamr Frasntišek
 
 
     3111
3.Bečička LubomírSchauer Lukáš     0312
4.Mackowiak MarekBečka Jan     1313
5.Drahorád RadekBečka Pavel     0314
6.Roušar MilošČamr Frasntišek     3024
7.Mackowiak MarekSchauer Lukáš     3034
8.Drahorád RadekBečka Jan     3244
9.Roušar MilošBečka Pavel     0345
10.Bečička LubomírČamr Frasntišek     3255
11.Drahorád RadekSchauer Lukáš     2356
12.Roušar MilošBečka Jan     1357
13.Bečička LubomírBečka Pavel     1358
14.Mackowiak MarekČamr Frasntišek     3168
15.Roušar MilošSchauer Lukáš     2369
16.Bečička LubomírBečka Jan     23610
17.Mackowiak MarekBečka Pavel     30710
18.Drahorád RadekČamr Frasntišek     30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bečička Lubomír13Schauer Lukáš31
Mackowiak Marek31Bečka Jan31
Drahorád Radek22Bečka Pavel31
Roušar Miloš13Čamr Frasntišek04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy