Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní KlubDžbánov AVrchní
rozhodčí:
Shejbal Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DžbánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:32 Sportovní KlubDžbánov A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Shejbal Martin
Říha Josef
 
 
Dařílek Pavel
Hřebíček Ota
 
 
     3010
2.Novák Ondřej
Novák Jan
 
 
Karn Jiří
Jandejsek Martin st.
 
 
     1311
3.Novák JanKarn Jiří     1312
4.Shejbal MartinJandejsek Martin st.     1313
5.Novák OndřejDařílek Pavel     3023
6.Říha JosefHřebíček Ota     3233
7.Shejbal MartinKarn Jiří     1334
8.Novák OndřejJandejsek Martin st.     1335
9.Říha JosefDařílek Pavel     3145
10.Novák JanHřebíček Ota     3155
11.Novák OndřejKarn Jiří     3165
12.Říha JosefJandejsek Martin st.     0366
13.Novák JanDařílek Pavel     3276
14.Shejbal MartinHřebíček Ota     3186
15.Říha JosefKarn Jiří     0387
16.Novák JanJandejsek Martin st.     0388
17.Shejbal MartinDařílek Pavel     3098
18.Novák OndřejHřebíček Ota     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Jan22Karn Jiří31
Shejbal Martin22Jandejsek Martin st.40
Novák Ondřej31Dařílek Pavel04
Říha Josef22Hřebíček Ota04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice DVrchní
rozhodčí:
Krejčí Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OÚ MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:36 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lička Leoš
Doleček Petr
 
 
Kapoun Petr
Kubíček Pavel ml.
 
 
     2301
2.Krejčí Lukáš st.
Kapalčík Šimon
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     2302
3.Kapalčík ŠimonSkalický Pavel     3112
4.Doleček PetrFelgr Pavel     3022
5.Lička LeošKapoun Petr     3132
6.Krejčí Lukáš st.Kubíček Pavel ml.     1333
7.Doleček PetrSkalický Pavel     0334
8.Lička LeošFelgr Pavel     0335
9.Krejčí Lukáš st.Kapoun Petr     3245
10.Kapalčík ŠimonKubíček Pavel ml.     3055
11.Lička LeošSkalický Pavel     0356
12.Krejčí Lukáš st.Felgr Pavel     0357
13.Kapalčík ŠimonKapoun Petr     3167
14.Doleček PetrKubíček Pavel ml.     1368
15.Krejčí Lukáš st.Skalický Pavel     2369
16.Kapalčík ŠimonFelgr Pavel     3179
17.Doleček PetrKapoun Petr     3089
18.Lička LeošKubíček Pavel ml.     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kapalčík Šimon40Skalický Pavel31
Doleček Petr22Felgr Pavel22
Lička Leoš13Kapoun Petr04
Krejčí Lukáš st.13Kubíček Pavel ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DVrchní
rozhodčí:
Havel Břetislav
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto "B"Rozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, ŽamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:27 TJ Sokol Žamberk D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Josef
Kubíček Antonín
 
 
Stejskal Jan
Drahoš Radek
 
 
     0301
2.Toman Radim
Vencl Josef ml.
 
 
Drahoš Roman
Šimek Libor
 
 
     0302
3.Šindelář JosefStejskal Jan     0303
4.Vencl Josef ml.Šimek Libor     3113
5.Kubíček AntonínDrahoš Radek     2314
6.Toman RadimBuben Josef     3024
7.Vencl Josef ml.Stejskal Jan     3034
8.Kubíček AntonínŠimek Libor     3044
9.Toman RadimDrahoš Radek     3154
10.Šindelář JosefBuben Josef     3064
11.Kubíček AntonínStejskal Jan     1365
12.Toman RadimŠimek Libor     3075
13.Šindelář JosefDrahoš Radek     3085
14.Vencl Josef ml.Drahoš Roman     3095
15.Toman RadimStejskal Jan     32105
16.Šindelář JosefŠimek Libor     23106
17.Vencl Josef ml.Drahoš Radek     32116
18.Kubíček AntonínDrahoš Roman     23117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šindelář Josef22Stejskal Jan22
Vencl Josef ml.40Šimek Libor13
Kubíček Antonín13Drahoš Radek13
Toman Radim40Buben Josef02
   Drahoš Roman11



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BVrchní
rozhodčí:
Bečka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LíšniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1325:48 TJ Sokol Těchonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečka Jan
Vencl Jiří
 
 
Marek Jan
Leicht Jan
 
 
     3210
2.Schauer Lukáš
Čamr Frasntišek
 
 
Kosek Miroslav
Špaček Miroslav
 
 
     3220
3.Čamr FrasntišekKosek Miroslav     0321
4.Vencl JiříMarek Jan     0322
5.Bečka JanLeicht Jan     2323
6.Schauer Lukᚊpaček Miroslav     1324
7.Vencl JiříKosek Miroslav     2325
8.Bečka JanMarek Jan     3135
9.Schauer LukášLeicht Jan     3245
10.Čamr FrasntišekŠpaček Miroslav     3255
11.Bečka JanKosek Miroslav     0356
12.Schauer LukášMarek Jan     1357
13.Čamr FrasntišekLeicht Jan     0358
14.Kaška ZdeněkŠpaček Miroslav     0359
15.Schauer LukášKosek Miroslav     23510
16.Čamr FrasntišekMarek Jan     03511
17.Kaška ZdeněkLeicht Jan     03512
18.Bečka JanŠpaček Miroslav     23513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čamr Frasntišek13Kosek Miroslav40
Vencl Jiří02Marek Jan31
Bečka Jan13Leicht Jan31
Schauer Lukáš13Špaček Miroslav31
Kaška Zdeněk02   
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BVrchní
rozhodčí:
Glocar Michal
HOSTUJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice ARozhodčí:Drahorád Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TATENICERozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:21 TJ Sokol Tatenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Totušek Josef
Škaroupka Petr
 
 
Mackowiak Marek
Drahorád Radek
 
 
     0301
2.Stejskal Ladislav
Totušek Josef
 
 
Kňážek Jan
Bečička Lubomír
 
 
     3011
3.Kristek JosefMackowiak Marek     1312
4.Škaroupka PetrKňážek Jan     3022
5.Stejskal LadislavDrahorád Radek     0323
6.Totušek JosefBečička Lubomír     3033
7.Škaroupka PetrMackowiak Marek     3243
8.Stejskal LadislavKňážek Jan     3053
9.Totušek JosefDrahorád Radek     3063
10.Kristek JosefBečička Lubomír     3073
11.Stejskal LadislavMackowiak Marek     0374
12.Totušek JosefKňážek Jan     3284
13.Kristek JosefDrahorád Radek     3194
14.Škaroupka PetrBečička Lubomír     30104
15.Totušek JosefMackowiak Marek     32114
16.Kristek JosefKňážek Jan     30124
17.Škaroupka PetrDrahorád Radek     32134
18.Stejskal LadislavBečička Lubomír     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kristek Josef31Mackowiak Marek22
Škaroupka Petr40Kňážek Jan04
Stejskal Ladislav22Drahorád Radek13
Totušek Josef40Bečička Lubomír04
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec CVrchní
rozhodčí:
Hýbl Josef
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna SedlecRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:737:24 TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Josef
Kopecká Věra
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     0301
2.Janků Jaroslav
Pelikán Jakub
 
 
Drábková Tereza
Drábková Veronika
 
 
     3211
3.Hýbl JosefDrábková Veronika     3021
4.Pelikán JakubDrábková Tereza     3031
5.Janků JaroslavDrábek Vladimír     3041
6.Kopecká VěraDrábek Jiří     0342
7.Pelikán JakubDrábková Veronika     3052
8.Janků JaroslavDrábková Tereza     3062
9.Kopecká VěraDrábek Vladimír     0363
10.Hýbl JosefDrábek Jiří     3173
11.Janků JaroslavDrábková Veronika     3083
12.Kopecká VěraDrábková Tereza     0384
13.Hýbl JosefDrábek Vladimír     1385
14.Pelikán JakubDrábek Jiří     2386
15.Kopecká VěraDrábková Veronika     3096
16.Hýbl JosefDrábková Tereza     30106
17.Pelikán JakubDrábek Vladimír     13107
18.Janků JaroslavDrábek Jiří     30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hýbl Josef31Drábková Veronika04
Pelikán Jakub22Drábková Tereza13
Janků Jaroslav40Drábek Vladimír31
Kopecká Věra13Drábek Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy