Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice AVrchní
rozhodčí:
Hřebíček Ota
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD HORNÍ HEŘMANICERozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:Hřebíček Ota
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:25 TJ Sokol Horní Heřmanice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hřebíček Ota
Dařílek Pavel
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     1301
2.Karn Jiří
Jandejsek Martin st.
 
 
Drábková Vendula
Drábková Veronika
 
 
     3111
3.Karn JiříDrábková Veronika     3021
4.Jandejsek Martin st.Drábková Vendula     3031
5.Dařílek PavelDrábek Jiří     0332
6.Hřebíček OtaDrábek Vladimír     0333
7.Jandejsek Martin st.Drábková Veronika     3043
8.Dařílek PavelDrábková Vendula     3053
9.Hřebíček OtaDrábek Jiří     0354
10.Karn JiříDrábek Vladimír     1355
11.Dařílek PavelDrábková Veronika     3065
12.Hřebíček OtaDrábková Vendula     3075
13.Karn JiříDrábek Jiří     0376
14.Jandejsek Martin st.Drábek Vladimír     3186
15.Hřebíček OtaDrábková Veronika     3096
16.Karn JiříDrábková Vendula     30106
17.Jandejsek Martin st.Drábek Jiří     32116
18.Dařílek PavelDrábek Vladimír     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Karn Jiří22Drábková Veronika04
Jandejsek Martin st.40Drábková Vendula04
Dařílek Pavel22Drábek Jiří31
Hřebíček Ota22Drábek Vladimír31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice AVrchní
rozhodčí:
Kňážek Miroslav ml.
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Bartošovice v O.h.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:35589:571nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kňážek Jan
Roušar Miloš
 
 
Kopecká Věra
Dolanský Stanislav
 
 
148  3010
2.Mackowiak Marek
Drahorád Radek
 
 
Hýbl Josef
Janků Jaroslav
 
 
-659-953220
3.Kňážek JanHýbl Josef-9-5-6  0321
4.Drahorád RadekJanků Jaroslav-765-12-72322
5.Mackowiak MarekDolanský Stanislav-7735 3132
6.Roušar MilošKopecká Věra-8-10-12  0333
7.Drahorád RadekHýbl Josef-6-8-7  0334
8.Mackowiak MarekJanků Jaroslav68-7-4-82335
9.Roušar MilošDolanský Stanislav586  3045
10.Kňážek JanKopecká Věra-6-599113255
11.Mackowiak MarekHýbl Josef-6-4-6  0356
12.Roušar MilošJanků Jaroslav-7-6-5  0357
13.Kňážek JanDolanský Stanislav697  3067
14.Drahorád RadekKopecká Věra-8-72763277
15.Roušar MilošHýbl Josef-4-5-5  0378
16.Kňážek JanJanků Jaroslav-6-8-8  0379
17.Drahorád RadekDolanský Stanislav323  3089
18.Mackowiak MarekKopecká Věra3-1271 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kňážek Jan22Hýbl Josef40
Drahorád Radek22Janků Jaroslav40
Mackowiak Marek22Dolanský Stanislav04
Roušar Miloš13Kopecká Věra13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BVrchní
rozhodčí:
Bečka Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LíšniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:28 TJ Sokol Líšnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čamr Frasntišek
Schauer Lukáš
 
 
Škaroupka Petr
Glocar Michal
 
 
     3110
2.Bečka Pavel
Kaška Zdeněk
 
 
Stejskal Ladislav
Kristek Josef
 
 
     2311
3.Čamr FrasntišekŠkaroupka Petr     3221
4.Kaška ZdeněkStejskal Ladislav     0322
5.Schauer LukášKristek Josef     3032
6.Bečka PavelGlocar Michal     3142
7.Kaška ZdeněkŠkaroupka Petr     0343
8.Schauer LukášStejskal Ladislav     3253
9.Bečka PavelKristek Josef     3163
10.Čamr FrasntišekGlocar Michal     3173
11.Schauer Lukᚊkaroupka Petr     3283
12.Bečka PavelStejskal Ladislav     3193
13.Čamr FrasntišekKristek Josef     30103
14.Kaška ZdeněkGlocar Michal     03104
15.Bečka PavelŠkaroupka Petr     30114
16.Čamr FrasntišekStejskal Ladislav     31124
17.Kaška ZdeněkKristek Josef     23125
18.Schauer LukášGlocar Michal     31135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čamr Frasntišek40Škaroupka Petr13
Kaška Zdeněk04Stejskal Ladislav13
Schauer Lukáš40Kristek Josef13
Bečka Pavel40Glocar Michal13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto "B"Vrchní
rozhodčí:
Drahoš Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Vysoké MýtoRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1230:41 TJ Sokol Těchonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Jan
Drahoš Radek
 
 
Marek Jan
Leicht Jan
 
 
     1301
2.Šimek Libor
Chadima Lubomír
 
 
Kosek Miroslav
Motyčka Václav
 
 
     2302
3.Šimek LiborKosek Miroslav     2303
4.Stejskal JanLeicht Jan     3113
5.Drahoš RomanMarek Jan     1314
6.Chadima LubomírMotyčka Václav     1315
7.Stejskal JanKosek Miroslav     1316
8.Drahoš RomanLeicht Jan     3126
9.Chadima LubomírMarek Jan     0327
10.Šimek LiborMotyčka Václav     3137
11.Drahoš RomanKosek Miroslav     0338
12.Chadima LubomírLeicht Jan     0339
13.Šimek LiborMarek Jan     23310
14.Stejskal JanMotyčka Václav     30410
15.Chadima LubomírKosek Miroslav     03411
16.Šimek LiborLeicht Jan     23412
17.Stejskal JanMarek Jan     32512
18.Drahoš RomanMotyčka Václav     30612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šimek Libor13Kosek Miroslav40
Stejskal Jan31Leicht Jan22
Drahoš Roman22Marek Jan31
Chadima Lubomír04Motyčka Václav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
Felgr Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ Dolní DobroučRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:25 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Hofman Robert
Toman Radim
 
 
     3010
2.Fišer Radim
Kubíček Pavel ml.
 
 
Kladivová Šárka
Kubíček Antonín
 
 
     2311
3.Skalický PavelHofman Robert     0312
4.Felgr PavelToman Radim     3022
5.Fišer RadimKladivová Šárka     1323
6.Kubíček Pavel ml.Kubíček Antonín     3133
7.Felgr PavelHofman Robert     3143
8.Fišer RadimToman Radim     3053
9.Kubíček Pavel ml.Kladivová Šárka     0354
10.Skalický PavelKubíček Antonín     3064
11.Fišer RadimHofman Robert     2365
12.Kubíček Pavel ml.Toman Radim     3075
13.Skalický PavelKladivová Šárka     3185
14.Felgr PavelKubíček Antonín     2386
15.Kubíček Pavel ml.Hofman Robert     1387
16.Skalický PavelToman Radim     3097
17.Felgr PavelKladivová Šárka     30107
18.Fišer RadimKubíček Antonín     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Pavel31Hofman Robert31
Felgr Pavel31Toman Radim04
Fišer Radim22Kladivová Šárka22
Kubíček Pavel ml.22Kubíček Antonín13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní KlubDžbánov AVrchní
rozhodčí:
Shejbal Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna DžbánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:41 TJ Sokol Mistrovice D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Jan
Shejbal Martin
 
 
Doleček Miroslav
Filip Pavel
 
 
     3010
2.Novák Ondřej
Duchoslav Pavel
 
 
Krejčí Lukáš st.
Kapalčík Šimon
 
 
     2311
3.Duchoslav PavelKapalčík Šimon     1312
4.Novák JanKrejčí Lukáš st.     0313
5.Shejbal MartinFilip Pavel     2314
6.Novák OndřejDoleček Petr     3024
7.Novák JanKapalčík Šimon     2325
8.Shejbal MartinKrejčí Lukáš st.     2326
9.Novák OndřejFilip Pavel     0327
10.Duchoslav PavelDoleček Petr     3037
11.Shejbal MartinKapalčík Šimon     3247
12.Novák OndřejKrejčí Lukáš st.     1348
13.Duchoslav PavelFilip Pavel     0349
14.Novák JanDoleček Miroslav     3259
15.Novák OndřejKapalčík Šimon     23510
16.Duchoslav PavelKrejčí Lukáš st.     03511
17.Novák JanFilip Pavel     31611
18.Shejbal MartinDoleček Miroslav     13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoslav Pavel13Kapalčík Šimon31
Novák Jan22Krejčí Lukáš st.40
Shejbal Martin13Filip Pavel31
Novák Ondřej13Doleček Petr02
   Doleček Miroslav11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy