Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BVrchní
rozhodčí:
Bečka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LíšniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:740:24 TJ Sokol Líšnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bečka Jan
Vencl Jiří
 
 
Karn Jiří
Jandejsek Martin st.
 
 
     0301
2.Schauer Lukáš
Čamr Frasntišek
 
 
Hřebíček Ota
Dařílek Pavel
 
 
     3011
3.Schauer LukášDařílek Pavel     1312
4.Bečka JanHřebíček Ota     3022
5.Čamr FrasntišekKarn Jiří     3132
6.Bečka PavelJandejsek Martin st.     1333
7.Bečka JanDařílek Pavel     3043
8.Čamr FrasntišekHřebíček Ota     3153
9.Bečka PavelKarn Jiří     2354
10.Schauer LukášJandejsek Martin st.     2355
11.Čamr FrasntišekDařílek Pavel     0356
12.Bečka PavelHřebíček Ota     3066
13.Schauer LukášKarn Jiří     3076
14.Bečka JanJandejsek Martin st.     3186
15.Bečka PavelDařílek Pavel     3096
16.Schauer LukášHřebíček Ota     30106
17.Bečka JanKarn Jiří     30116
18.Čamr FrasntišekJandejsek Martin st.     13117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Schauer Lukáš22Dařílek Pavel22
Bečka Jan40Hřebíček Ota04
Čamr Frasntišek22Karn Jiří13
Bečka Pavel22Jandejsek Martin st.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto "B"Vrchní
rozhodčí:
Drahoš Roman
HOSTUJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Orlovna Vysoké MýtoRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:29 Orel Vysoké Mýto "B"

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimek Libor
Drahoš Roman
 
 
Bečička Lubomír
Kňážek Jan
 
 
     3110
2.Stejskal Jan
Drahoš Radek
 
 
Drahorád Radek
Roušar Miloš
 
 
     2311
3.Šimek LiborKňážek Jan     3221
4.Drahoš RadekBečička Lubomír     3031
5.Stejskal JanRoušar Miloš     3141
6.Vojč FrantišekDrahorád Radek     1342
7.Drahoš RadekKňážek Jan     3252
8.Stejskal JanBečička Lubomír     3262
9.Vojč FrantišekRoušar Miloš     0363
10.Šimek LiborDrahorád Radek     3173
11.Stejskal JanKňážek Jan     3083
12.Drahoš RomanBečička Lubomír     0384
13.Šimek LiborRoušar Miloš     3194
14.Drahoš RadekDrahorád Radek     2395
15.Drahoš RomanKňážek Jan     0396
16.Šimek LiborBečička Lubomír     30106
17.Drahoš RadekRoušar Miloš     30116
18.Stejskal JanDrahorád Radek     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šimek Libor40Kňážek Jan13
Drahoš Radek31Bečička Lubomír13
Stejskal Jan40Roušar Miloš13
Vojč František02Drahorád Radek22
Drahoš Roman02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč AVrchní
rozhodčí:
Felgr Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DRozhodčí:Felgr Pavel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ZŠ Dolní DobroučRozhodčí:Skalický Pavel
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kubíček Pavel ml.
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:25 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
Drábková Veronika
Drábková Vendula
 
 
     3010
2.Kubíček Pavel ml.
Strnad Stanislav
 
 
Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
     2311
3.Skalický PavelDrábková Veronika     3121
4.Felgr PavelDrábek Jiří     0322
5.Kubíček Pavel ml.Drábek Vladimír     0323
6.Strnad StanislavDrábková Vendula     3033
7.Felgr PavelDrábková Veronika     3043
8.Kubíček Pavel ml.Drábek Jiří     0344
9.Strnad StanislavDrábek Vladimír     0345
10.Skalický PavelDrábková Vendula     3055
11.Kubíček Pavel ml.Drábková Veronika     3065
12.Strnad StanislavDrábek Jiří     1366
13.Skalický PavelDrábek Vladimír     3076
14.Felgr PavelDrábková Vendula     3086
15.Strnad StanislavDrábková Veronika     3096
16.Skalický PavelDrábek Jiří     0397
17.Felgr PavelDrábek Vladimír     1398
18.Kubíček Pavel ml.Drábková Vendula     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Skalický Pavel31Drábková Veronika04
Felgr Pavel22Drábek Jiří40
Kubíček Pavel ml.22Drábek Vladimír31
Strnad Stanislav22Drábková Vendula04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní KlubDžbánov AVrchní
rozhodčí:
Shejbal Martin
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna DžbánovRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1617:50 TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoslav Pavel
Novák Ondřej
 
 
Ochodnický Dušan
Hýbl Josef
 
 
     2301
2.Shejbal Martin
Říha Josef
 
 
Janků Jaroslav
Pelikán Jakub
 
 
     0302
3.Novák OndřejJanků Jaroslav     2303
4.Říha JosefPelikán Jakub     0304
5.Duchoslav PavelOchodnický Dušan     1305
6.Shejbal MartinHýbl Josef     0306
7.Říha JosefJanků Jaroslav     0307
8.Duchoslav PavelPelikán Jakub     3117
9.Shejbal MartinOchodnický Dušan     3127
10.Novák OndřejHýbl Josef     1328
11.Duchoslav PavelJanků Jaroslav     0329
12.Shejbal MartinPelikán Jakub     03210
13.Novák OndřejOchodnický Dušan     23211
14.Říha JosefHýbl Josef     03212
15.Shejbal MartinJanků Jaroslav     03213
16.Novák OndřejPelikán Jakub     23214
17.Říha JosefOchodnický Dušan     03215
18.Duchoslav PavelHýbl Josef     13216

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novák Ondřej04Janků Jaroslav40
Říha Josef04Pelikán Jakub31
Duchoslav Pavel13Ochodnický Dušan31
Shejbal Martin13Hýbl Josef40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice DVrchní
rozhodčí:
Krejčí Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OÚ MistroviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1517:48 TJ Sokol Tatenice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kapalčík Šimon
Doleček Miroslav
 
 
Totušek Josef
Škaroupka Petr
 
 
     3110
2.Filip Pavel
Lička Leoš
 
 
Kristek Josef
Stejskal Ladislav
 
 
     1311
3.Kapalčík ŠimonTotušek Josef     0312
4.Doleček MiroslavŠkaroupka Petr     2313
5.Lička LeošKristek Josef     0314
6.Dvořáček TomášStejskal Ladislav     0315
7.Doleček MiroslavTotušek Josef     0316
8.Lička LeošŠkaroupka Petr     0317
9.Filip PavelKristek Josef     1318
10.Kapalčík ŠimonStejskal Ladislav     1319
11.Lička LeošTotušek Josef     03110
12.Filip PavelŠkaroupka Petr     03111
13.Kapalčík ŠimonKristek Josef     03112
14.Doleček MiroslavStejskal Ladislav     13113
15.Filip PavelTotušek Josef     23114
16.Kapalčík ŠimonŠkaroupka Petr     30214
17.Doleček MiroslavKristek Josef     32314
18.Lička LeošStejskal Ladislav     03315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kapalčík Šimon13Totušek Josef40
Doleček Miroslav13Škaroupka Petr31
Lička Leoš04Kristek Josef31
Dvořáček Tomáš01Stejskal Ladislav40
Filip Pavel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DVrchní
rozhodčí:
Toman Radim
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, ŽamberkRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1328:43 TJ Sokol Těchonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Toman Radim
Hofman Robert
 
 
Špaček Miroslav
Dostálek Vojtěch
 
 
     0301
2.Šindelář Josef
Kubíček Antonín
 
 
Motyčka Václav
Leicht Jan
 
 
     0302
3.Toman RadimŠpaček Miroslav     2303
4.Šindelář JosefLeicht Jan     0304
5.Hofman RobertMotyčka Václav     3114
6.Kubíček AntonínDostálek Vojtěch     1315
7.Šindelář JosefŠpaček Miroslav     2316
8.Hofman RobertLeicht Jan     2317
9.Kubíček AntonínMotyčka Václav     0318
10.Toman RadimDostálek Vojtěch     3128
11.Hofman RobertŠpaček Miroslav     1329
12.Kubíček AntonínLeicht Jan     23210
13.Toman RadimMotyčka Václav     31310
14.Šindelář JosefDostálek Vojtěch     13311
15.Kubíček AntonínŠpaček Miroslav     23312
16.Toman RadimLeicht Jan     03313
17.Šindelář JosefMotyčka Václav     30413
18.Hofman RobertDostálek Vojtěch     31513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Toman Radim22Špaček Miroslav40
Šindelář Josef13Leicht Jan40
Hofman Robert22Motyčka Václav13
Kubíček Antonín04Dostálek Vojtěch22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy