Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Těchonín AVrchní
rozhodčí:
Kosek Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horní Heřmanice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ TěchonínRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:735:31 TJ Sokol Těchonín A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Leicht Jan
Trejtnar Radim
 
 
Karn Jiří
Jandejsek Martin st.
 
 
     0301
2.Kosek Miroslav
Motyčka Václav
 
 
Hřebíček Ota
Beran Zdeněk
 
 
     3211
3.Leicht JanJandejsek Martin st.     1312
4.Marek JanKarn Jiří     3022
5.Kosek MiroslavHřebíček Ota     3132
6.Trejtnar RadimBeran Zdeněk     0333
7.Marek JanJandejsek Martin st.     0334
8.Kosek MiroslavKarn Jiří     3144
9.Trejtnar RadimHřebíček Ota     3154
10.Leicht JanBeran Zdeněk     0355
11.Kosek MiroslavJandejsek Martin st.     3265
12.Motyčka VáclavKarn Jiří     0366
13.Leicht JanHřebíček Ota     3076
14.Marek JanBeran Zdeněk     3186
15.Motyčka VáclavJandejsek Martin st.     1387
16.Leicht JanKarn Jiří     3097
17.Marek JanHřebíček Ota     30107
18.Kosek MiroslavBeran Zdeněk     32117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Leicht Jan22Jandejsek Martin st.31
Marek Jan31Karn Jiří13
Kosek Miroslav40Hřebíček Ota04
Trejtnar Radim11Beran Zdeněk22
Motyčka Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice BVrchní
rozhodčí:
Glocar Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TATENICERozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Ladislav
Kristek Josef
 
 
Toman Radim
Vencl Josef ml.
 
 
     1301
2.Totušek Josef
Glocar Michal
 
 
Kubíček Antonín
Hofman Robert
 
 
     3211
3.Kristek JosefToman Radim     3021
4.Glocar MichalHofman Robert     3131
5.Stejskal LadislavKubíček Antonín     3041
6.Totušek JosefVencl Josef ml.     2342
7.Glocar MichalToman Radim     0343
8.Stejskal LadislavHofman Robert     3153
9.Totušek JosefKubíček Antonín     3163
10.Kristek JosefVencl Josef ml.     1364
11.Stejskal LadislavToman Radim     1365
12.Totušek JosefHofman Robert     3075
13.Kristek JosefKubíček Antonín     3285
14.Glocar MichalVencl Josef ml.     0386
15.Totušek JosefToman Radim     1387
16.Kristek JosefHofman Robert     3197
17.Glocar MichalKubíček Antonín     2398
18.Stejskal LadislavVencl Josef ml.     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kristek Josef31Toman Radim31
Glocar Michal13Hofman Robert04
Stejskal Ladislav22Kubíček Antonín13
Totušek Josef22Vencl Josef ml.40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Sedlec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:18 TTC Sedlec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janků Jaroslav
Pelikán Jakub
 
 
Kapalčík Šimon
Doleček Petr
 
 
     3110
2.Ochodnický Dušan
Kopecká Věra
 
 
Doleček Miroslav
Doleček Roman
 
 
     3120
3.Ochodnický DušanKapalčík Šimon     3030
4.Pelikán JakubDoleček Miroslav     3040
5.Kopecká VěraDoleček Petr     3250
6.Janků JaroslavDoleček Roman     3060
7.Pelikán JakubKapalčík Šimon     3170
8.Kopecká VěraDoleček Miroslav     3280
9.Janků JaroslavDoleček Petr     3090
10.Ochodnický DušanDoleček Roman     30100
11.Kopecká VěraKapalčík Šimon     13101
12.Janků JaroslavDoleček Miroslav     31111
13.Ochodnický DušanDoleček Petr     31121
14.Pelikán JakubDoleček Roman     30131
15.Janků JaroslavKapalčík Šimon     32141
16.Ochodnický DušanDoleček Miroslav     13142
17.Pelikán JakubDoleček Petr     31152
18.Kopecká VěraDoleček Roman     30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Ochodnický Dušan31Kapalčík Šimon13
Pelikán Jakub40Doleček Miroslav13
Kopecká Věra31Doleček Petr04
Janků Jaroslav40Doleček Roman04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava DVrchní
rozhodčí:
Drábek Jiří
HOSTUJÍCÍ:Sportovní KlubDžbánov ARozhodčí:Drábek Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:Drábek Jiří
Datum dle rozpisu27. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Drábek Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:540:18 TJ Sokol Sudslava D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drábková Veronika
Gajdošík Petr
 
 
Novák Ondřej
Novák Jan
 
 
     0301
2.Drábek Jiří
Drábek Vladimír
 
 
Stříteský Vít
Říha Josef
 
 
     3011
3.Drábková VeronikaNovák Ondřej     0312
4.Gajdošík PetrNovák Jan     3022
5.Drábek VladimírStříteský Vít     3032
6.Drábek JiříŘíha Josef     3042
7.Gajdošík PetrNovák Ondřej     3052
8.Drábek VladimírNovák Jan     3062
9.Drábek JiříStříteský Vít     3072
10.Drábková VeronikaŘíha Josef     0373
11.Drábek VladimírNovák Ondřej     3083
12.Drábek JiříNovák Jan     3093
13.Drábková VeronikaStříteský Vít     0394
14.Gajdošík PetrŘíha Josef     30104
15.Drábek JiříNovák Ondřej     32114
16.Drábková VeronikaNovák Jan     13115
17.Gajdošík PetrStříteský Vít     31125
18.Drábek VladimírŘíha Josef     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Drábková Veronika04Novák Ondřej13
Gajdošík Petr40Novák Jan13
Drábek Vladimír40Stříteský Vít13
Drábek Jiří40Říha Josef13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Ledříček Bartošovice AVrchní
rozhodčí:
Danihel Luděk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Dobrouč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kulturní dům Bartošovice v O.h.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1422:47 TJ Sokol Dolní Dobrouč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Drahorád Radek
Mackowiak Marek
 
 
Skalický Pavel
Felgr Pavel
 
 
     2301
2.Kňážek Jan
Danihel Luděk
 
 
Strnad Stanislav
Kubíček Pavel ml.
 
 
     0302
3.Bečička LubomírSkalický Pavel     1303
4.Kňážek JanFelgr Pavel     2304
5.Mackowiak MarekStrnad Stanislav     3014
6.Drahorád RadekKubíček Pavel ml.     1315
7.Kňážek JanSkalický Pavel     0316
8.Mackowiak MarekFelgr Pavel     3226
9.Drahorád RadekStrnad Stanislav     3236
10.Bečička LubomírKubíček Pavel ml.     2337
11.Mackowiak MarekSkalický Pavel     1338
12.Drahorád RadekFelgr Pavel     0339
13.Bečička LubomírStrnad Stanislav     03310
14.Kňážek JanKubíček Pavel ml.     03311
15.Drahorád RadekSkalický Pavel     13312
16.Bečička LubomírFelgr Pavel     03313
17.Kňážek JanStrnad Stanislav     03314
18.Mackowiak MarekKubíček Pavel ml.     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bečička Lubomír04Skalický Pavel40
Kňážek Jan04Felgr Pavel31
Mackowiak Marek31Strnad Stanislav22
Drahorád Radek13Kubíček Pavel ml.31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor4 Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto "B"Vrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Líšnice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
OrlovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 11. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1033:39 TJ Sokol Líšnice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Jan
Šimek Libor
 
 
Bečka Jan
Vencl Jiří
 
 
     3210
2.Chadima Lubomír
Vojč František
 
 
Schauer Lukáš
Čamr Frasntišek
 
 
     3220
3.Stejskal JanSchauer Lukáš     3130
4.Chadima LubomírČamr Frasntišek     1331
5.Vojč FrantišekBečka Jan     0332
6.Šimek LiborVencl Jiří     3242
7.Chadima LubomírSchauer Lukáš     1343
8.Vojč FrantišekČamr Frasntišek     3053
9.Šimek LiborBečka Jan     0354
10.Stejskal JanVencl Jiří     3164
11.Vojč FrantišekSchauer Lukáš     1365
12.Šimek LiborČamr Frasntišek     3075
13.Stejskal JanBečka Jan     2376
14.Chadima LubomírVencl Jiří     0377
15.Šimek LiborSchauer Lukáš     2378
16.Stejskal JanČamr Frasntišek     3188
17.Chadima LubomírBečka Jan     0389
18.Vojč FrantišekVencl Jiří     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stejskal Jan31Schauer Lukáš31
Chadima Lubomír04Čamr Frasntišek13
Vojč František13Bečka Jan40
Šimek Libor22Vencl Jiří22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy