Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TTC SkutečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:32 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Mynář Vojtěch
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
     1301
2.Štieber Břetislav
Bako Adam
 
 
Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 
     3211
3.Bako AdamKaplan Zdeněk     1312
4.Jányš OndřejŠtantejský Ondřej     1313
5.Mynář VojtěchZelinka Robert     3023
6.Štieber BřetislavBezdíček Bohumil     3033
7.Chládek PavelKaplan Zdeněk     0334
8.Mynář VojtěchŠtantejský Ondřej     0335
9.Štieber BřetislavZelinka Robert     3045
10.Bako AdamBezdíček Bohumil     2346
11.Mynář VojtěchKaplan Zdeněk     3156
12.Štieber BřetislavŠtantejský Ondřej     3066
13.Bako AdamZelinka Robert     3176
14.Chládek PavelBezdíček Bohumil     1377
15.Štieber BřetislavKaplan Zdeněk     3187
16.Bako AdamŠtantejský Ondřej     3297
17.Chládek PavelZelinka Robert     1398
18.Mynář VojtěchBezdíček Bohumil     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Adam22Kaplan Zdeněk22
Jányš Ondřej01Štantejský Ondřej22
Mynář Vojtěch31Zelinka Robert13
Štieber Břetislav40Bezdíček Bohumil22
Chládek Pavel03   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:32346:436TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Langr Lukáš
Štrofová Tereza
 
 
-8-8-6  0301
2.Mrva Milan
Vykydal Lubomír
 
 
Dalecký Petr
Janča Miroslav
 
 
-7-8-6  0302
3.Maděra JaroslavJanča Miroslav-4-7-5  0303
4.Vykydal LubomírDalecký Petr-8-811-8 1304
5.Mrva MilanŠtrofová Tereza-4-8811-82305
6.Zítka PatrikLangr Lukáš-9-73-9 1306
7.Vykydal LubomírJanča Miroslav-7-4-5  0307
8.Mrva MilanDalecký Petr-10-36-10 1308
9.Zítka PatrikŠtrofová Tereza-7696 3118
10.Maděra JaroslavLangr Lukáš8-786 3128
11.Mrva MilanJanča Miroslav-7-9-6  0329
12.Zítka PatrikDalecký Petr-6-5-7  03210
13.Maděra JaroslavŠtrofová Tereza         
14.Vykydal LubomírLangr Lukáš         
15.Zítka PatrikJanča Miroslav         
16.Maděra JaroslavDalecký Petr         
17.Vykydal LubomírŠtrofová Tereza         
18.Mrva MilanLangr Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maděra Jaroslav11Janča Miroslav30
Vykydal Lubomír02Dalecký Petr30
Mrva Milan03Štrofová Tereza11
Zítka Patrik12Langr Lukáš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:36531:589TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Motl Daniel
 
 
Lukeš Marek
Pytlík Jiří
 
 
-78-9-6 1301
2.Hodas David
Kaplan Vojtěch
 
 
Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
-9-8-8  0302
3.Kaplan VojtěchPytlík Jiří-7-4-2  0303
4.Motl DanielKadleček Radomír7-12-5-6 1304
5.Doležal JanLukeš Marek1262  3014
6.Hodas DavidKudýn Vladimír99-108 3124
7.Motl DanielPytlík Jiří-6-108-8 1325
8.Doležal JanKadleček Radomír10-3-55-102326
9.Hodas DavidLukeš Marek84-9-893236
10.Kaplan VojtěchKudýn Vladimír-6-1-8  0337
11.Doležal JanPytlík Jiří9-7-106-62338
12.Hodas DavidKadleček Radomír-11965 3148
13.Kaplan VojtěchLukeš Marek645  3058
14.Motl DanielKudýn Vladimír-5-6-4  0359
15.Hodas DavidPytlík Jiří-89-121073269
16.Kaplan VojtěchKadleček Radomír-8-6-1  03610
17.Motl DanielLukeš Marek         
18.Doležal JanKudýn Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kaplan Vojtěch13Pytlík Jiří31
Motl Daniel03Kadleček Radomír31
Doležal Jan12Lukeš Marek03
Hodas David40Kudýn Vladimír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32416:480TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Charvát Ondřej
Šindelář Pavel
 
 
211-15-7-132301
2.Socha Zdeněk
Švec Jan
 
 
Rubeš Michal
Hanousek Ondřej
 
 
-55-56103211
3.Vraštil LukášRubeš Michal789  3021
4.Frolík Tomᚊindelář Pavel-73-5-5 1322
5.Švec JanCharvát Ondřej-7-3-8  0323
6.Socha ZdeněkHanousek Ondřej7-9-9-8 1324
7.Frolík TomášRubeš Michal-67-85-22325
8.Švec JanŠindelář Pavel-9-9-9  0326
9.Murdych TomášCharvát Ondřej-6-6-9  0327
10.Vraštil LukášHanousek Ondřej134-9-6-102328
11.Švec JanRubeš Michal11-49-9-82329
12.Murdych Tomᚊindelář Pavel-5-3-7  03210
13.Vraštil LukášCharvát Ondřej         
14.Frolík TomášHanousek Ondřej         
15.Murdych TomášRubeš Michal         
16.Vraštil Lukᚊindelář Pavel         
17.Frolík TomášCharvát Ondřej         
18.Švec JanHanousek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraštil Lukáš11Rubeš Michal21
Frolík Tomáš02Šindelář Pavel30
Švec Jan03Charvát Ondřej20
Socha Zdeněk01Hanousek Ondřej20
Murdych Tomáš02   
v 9. kole střídání domácích: Za Sochu nastoupil Murdych Tomáš



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1012:34376:462TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
-87-9-12 1301
2.Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
Wávra Pavel
Steinmetz Roman
 
 
-11110-6-92302
3.Steklý TiborPatka Václav-8-44-3 1303
4.Bureš JaroslavHýbl Tomáš-9-98-7 1304
5.Rulík JiříWávra Pavel-9-99-7 1305
6.Stehlík MilanSteinmetz Roman-8-9-9  0306
7.Bureš JaroslavPatka Václav-59-4183216
8.Rulík JiříHýbl Tomáš-6-3-9  0317
9.Stehlík MilanWávra Pavel-6-6-4  0318
10.Steklý TiborSteinmetz Roman-1-3-9  0319
11.Rulík JiříPatka Václav-9-87893229
12.Stehlík MilanHýbl Tomáš-5-11-8  03210
13.Steklý TiborWávra Pavel         
14.Bureš JaroslavSteinmetz Roman         
15.Stehlík MilanPatka Václav         
16.Steklý TiborHýbl Tomáš         
17.Bureš JaroslavWávra Pavel         
18.Rulík JiříSteinmetz Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Steklý Tibor02Patka Václav12
Bureš Jaroslav11Hýbl Tomáš30
Rulík Jiří12Wávra Pavel20
Stehlík Milan03Steinmetz Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KST Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30 TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
     1301
2.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
     1302
3.Malinský TomášJanák Martin     0303
4.Netolický JanČopián Štefan     0304
5.Netolický TomášKantorek Jiří     1305
6.Dočekal TomášProcházka Jiří     2306
7.Netolický JanJanák Martin     0307
8.Netolický TomášČopián Štefan     1308
9.Dočekal TomášKantorek Jiří     0309
10.Malinský TomášProcházka Jiří     23010
11.Netolický TomášJanák Martin         
12.Dočekal TomášČopián Štefan         
13.Malinský TomášKantorek Jiří         
14.Netolický JanProcházka Jiří         
15.Dočekal TomášJanák Martin         
16.Malinský TomášČopián Štefan         
17.Netolický JanKantorek Jiří         
18.Netolický TomášProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malinský Tomáš02Janák Martin20
Netolický Jan02Čopián Štefan20
Netolický Tomáš02Kantorek Jiří20
Dočekal Tomáš02Procházka Jiří20

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy