Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Hýbl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na SkáleRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:40 TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
     3110
2.Soukup Jan
Pavel Jan
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
     3220
3.Hýbl TomášJanák Martin     1321
4.Pavel JanČopián Štefan     3231
5.Soukup JanKantorek Jiří     0332
6.Patka VáclavProcházka Jiří     3242
7.Pavel JanJanák Martin     1343
8.Soukup JanČopián Štefan     1344
9.Patka VáclavKantorek Jiří     3254
10.Hýbl TomášProcházka Jiří     3164
11.Soukup JanJanák Martin     0365
12.Patka VáclavČopián Štefan     2366
13.Hýbl TomášKantorek Jiří     1367
14.Pavel JanProcházka Jiří     1368
15.Patka VáclavJanák Martin     2369
16.Hýbl TomášČopián Štefan     13610
17.Pavel JanKantorek Jiří         
18.Soukup JanProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýbl Tomáš13Janák Martin40
Pavel Jan12Čopián Štefan31
Soukup Jan03Kantorek Jiří21
Patka Václav22Procházka Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:33594:565TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Kudýn Petr
 
 
Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
899  3010
2.Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
Šindelář Pavel
Foltýn Lukáš
 
 
83-89 3120
3.Kadleček RadomírŠindelář Pavel85-11-8-62321
4.Lukeš MarekRubeš Michal-10-7-9  0322
5.Kudýn PetrHanousek Ondřej6-6-9-5 1323
6.Pytlík JiříFoltýn Lukáš288  3033
7.Lukeš MarekŠindelář Pavel-8-10-6  0334
8.Kudýn PetrRubeš Michal-6-6-9  0335
9.Pytlík JiříHanousek Ondřej7-9-44-102336
10.Kadleček RadomírFoltýn Lukáš2-734 3146
11.Kudýn PetrŠindelář Pavel-6-9-3  0347
12.Pytlík JiříRubeš Michal7-9-8-10 1348
13.Kadleček RadomírHanousek Ondřej7-71010 3158
14.Lukeš MarekFoltýn LukášWO    3068
15.Pytlík JiříŠindelář Pavel6109  3078
16.Kadleček RadomírRubeš Michal8-7-116-92379
17.Lukeš MarekHanousek Ondřej10-58-6-523710
18.Kudýn PetrFoltýn LukášWO    30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadleček Radomír22Šindelář Pavel31
Lukeš Marek03Rubeš Michal40
Kudýn Petr03Hanousek Ondřej31
Pytlík Jiří22Foltýn Lukáš02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38596:623TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riemer Tomáš
Zítka Patrik
 
 
Mynář Vojtěch
Chládek Pavel
 
 
-6-10-10  0301
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Štieber Břetislav
Bako Adam
 
 
-7-8-4  0302
3.Zítka PatrikŠtieber Břetislav-11-9-10  0303
4.Mrva MilanMynář Vojtěch-64-8493213
5.Riemer TomášBako Adam-7-8-6  0314
6.Kalandra Miloslav ml.Chládek Pavel-10673 3124
7.Mrva MilanŠtieber Břetislav-810-76-92325
8.Riemer TomášMynář Vojtěch-711-7-7 1326
9.Kalandra Miloslav ml.Bako Adam-9-85983236
10.Zítka PatrikChládek Pavel13410  3046
11.Riemer Tomᚊtieber Břetislav-109-3-12 1347
12.Kalandra Miloslav ml.Mynář Vojtěch12-7-8993257
13.Zítka PatrikBako Adam6-5-5-6 1358
14.Mrva MilanChládek Pavel1-796 3168
15.Kalandra Miloslav ml.Štieber Břetislav7-10-75-52369
16.Zítka PatrikMynář Vojtěch7-9-13-10 13610
17.Mrva MilanBako Adam         
18.Riemer TomášChládek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítka Patrik13Štieber Břetislav40
Mrva Milan21Mynář Vojtěch22
Riemer Tomáš03Bako Adam21
Kalandra Miloslav ml.31Chládek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21 TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Kaplan Vojtěch
 
 
Frolík Tomáš
Vraštil Lukáš
 
 
     2301
2.Doležal Jan
Motl Daniel
 
 
Hladík Miroslav
Socha Zdeněk
 
 
     3111
3.Hodas DavidHladík Miroslav     3121
4.Motl DanielVraštil Lukáš     0322
5.Doležal JanSocha Zdeněk     1323
6.Kaplan VojtěchFrolík Tomáš     3033
7.Motl DanielHladík Miroslav     3043
8.Doležal JanVraštil Lukáš     3053
9.Kaplan VojtěchSocha Zdeněk     3263
10.Hodas DavidFrolík Tomáš     3173
11.Doležal JanHladík Miroslav     3083
12.Kaplan VojtěchVraštil Lukáš     0384
13.Hodas DavidSocha Zdeněk     3194
14.Motl DanielFrolík Tomáš     0395
15.Kaplan VojtěchHladík Miroslav     30105
16.Hodas DavidVraštil Lukáš         
17.Motl DanielSocha Zdeněk         
18.Doležal JanFrolík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hodas David30Hladík Miroslav04
Motl Daniel12Vraštil Lukáš21
Doležal Jan21Socha Zdeněk12
Kaplan Vojtěch31Frolík Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:30375:458KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
8-6-11-8 1301
2.Bureš Jaroslav
Joska Vojtěch
 
 
Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
-9-5-8  0302
3.Rulík JiříNetolický Tomáš-610-6-11 1303
4.Joska VojtěchMalinský Tomáš14-9-7-7 1304
5.Bureš JaroslavDočekal Tomáš-10-78-8 1305
6.Stehlík MilanNetolický Jan899  3015
7.Joska VojtěchNetolický Tomáš-4-69-7 1316
8.Bureš JaroslavMalinský Tomáš-7-3-5  0317
9.Stehlík MilanDočekal Tomáš89-6-8-92318
10.Rulík JiříNetolický Jan-10-7912-122319
11.Bureš JaroslavNetolický Tomáš-76-7-7 13110
12.Stehlík MilanMalinský Tomáš         
13.Rulík JiříDočekal Tomáš         
14.Joska VojtěchNetolický Jan         
15.Stehlík MilanNetolický Tomáš         
16.Rulík JiříMalinský Tomáš         
17.Joska VojtěchDočekal Tomáš         
18.Bureš JaroslavNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rulík Jiří02Netolický Tomáš30
Joska Vojtěch02Malinský Tomáš20
Bureš Jaroslav03Dočekal Tomáš20
Stehlík Milan11Netolický Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TTC SkutečRozhodčí:Honzálek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33698:662nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Stránský Matěj
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Bohumil
 
 
-9-83-8 1301
2.Vrba Jan
Štrofová Tereza
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
1010-89 3111
3.Stránský MatějŠtantejský Ondřej-10-10-10  0312
4.Štrofová TerezaKaplan Zdeněk9-610-12-122313
5.Dalecký PetrNetolický Lukáš-68-99-82314
6.Vrba JanBezdíček Bohumil465  3024
7.Štrofová TerezaŠtantejský Ondřej-96-5-8 1325
8.Dalecký PetrKaplan Zdeněk-28-119-142326
9.Vrba JanNetolický Lukáš893  3036
10.Stránský MatějBezdíček Bohumil749  3046
11.Dalecký PetrŠtantejský Ondřej11-69-6-72347
12.Vrba JanKaplan Zdeněk7610  3057
13.Stránský MatějNetolický Lukáš-8-941153267
14.Štrofová TerezaBezdíček Bohumil-8-106853277
15.Vrba JanŠtantejský Ondřej511-97 3187
16.Stránský MatějKaplan Zdeněk-10-58-9 1388
17.Štrofová TerezaNetolický Lukáš-7-6-5  0389
18.Dalecký PetrBezdíček Bohumil967  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Stránský Matěj22Štantejský Ondřej31
Štrofová Tereza13Kaplan Zdeněk31
Dalecký Petr13Netolický Lukáš22
Vrba Jan40Bezdíček Bohumil04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy