Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Chadima Bedřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:20485:456TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Janča Miroslav
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
12-66-863210
2.Merta Jakub
Štrofová Tereza
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
-8-10-6  0311
3.Langr LukášJanák Martin-4-6-14  0312
4.Janča MiroslavČopián Štefan947  3022
5.Dalecký PetrKantorek Jiří-8-5-3  0323
6.Merta JakubProcházka Jiří1269  3033
7.Janča MiroslavJanák Martin5102  3043
8.Dalecký PetrČopián Štefan10-76-563253
9.Merta JakubKantorek Jiří778  3063
10.Langr LukášProcházka Jiří-9-381163273
11.Dalecký PetrJanák Martin57-89 3183
12.Merta JakubČopián Štefan-12-4-9  0384
13.Langr LukášKantorek Jiří-9899 3194
14.Janča MiroslavProcházka Jiří9410  30104
15.Merta JakubJanák Martin         
16.Langr LukášČopián Štefan         
17.Janča MiroslavKantorek Jiří         
18.Dalecký PetrProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš21Janák Martin12
Janča Miroslav30Čopián Štefan12
Dalecký Petr21Kantorek Jiří12
Merta Jakub21Procházka Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC SkutečVrchní
rozhodčí:
Zelinka Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:25615:565TTC Skuteč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
7-88-9143210
2.Netolický Lukáš
Zelinka Robert
 
 
Soukup Jan
Wávra Pavel
 
 
79-6-973220
3.Štantejský OndřejPatka Václav-58-5-13 1321
4.Netolický LukášSoukup Jan225  3031
5.Zelinka RobertWávra Pavel-6-8-7  0332
6.Kaplan ZdeněkHýbl Tomáš-3-33693242
7.Netolický LukášPatka Václav789  3052
8.Zelinka RobertSoukup Jan5-69-4-102353
9.Kaplan ZdeněkWávra Pavel51010  3063
10.Štantejský OndřejHýbl Tomáš68-810 3173
11.Zelinka RobertPatka Václav-86-49-92374
12.Kaplan ZdeněkSoukup Jan5610  3084
13.Štantejský OndřejWávra Pavel10-114-6-62385
14.Netolický LukášHýbl Tomáš-8-777-62386
15.Kaplan ZdeněkPatka Václav689  3096
16.Štantejský OndřejSoukup Jan5107  30106
17.Netolický LukášWávra Pavel         
18.Zelinka RobertHýbl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štantejský Ondřej22Patka Václav22
Netolický Lukáš21Soukup Jan13
Zelinka Robert03Wávra Pavel21
Kaplan Zdeněk40Hýbl Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
16:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1017:33436:503TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Šindelář Pavel
Rubeš Michal
 
 
-1010-55-72301
2.Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
Hanousek Ondřej
Charvát Ondřej
 
 
887  3011
3.Steklý TiborRubeš Michal-10-10-5  0312
4.Stehlík MilanHanousek Ondřej8-8-99103222
5.Rulík JiříŠindelář Pavel-55-99-62323
6.Bureš JaroslavCharvát Ondřej-87-9-8 1324
7.Stehlík MilanRubeš Michal7-899 3134
8.Rulík JiříHanousek Ondřej8-77-8-72335
9.Bureš JaroslavŠindelář Pavel-4-5-9  0336
10.Steklý TiborCharvát Ondřej-7-8-9  0337
11.Rulík JiříRubeš Michal-8-9-9  0338
12.Bureš JaroslavHanousek Ondřej-5-6-7  0339
13.Steklý TiborŠindelář Pavel-8-711-5 13310
14.Stehlík MilanCharvát Ondřej-10-9-9  03  
15.Bureš JaroslavRubeš Michal         
16.Steklý TiborHanousek Ondřej         
17.Stehlík MilanŠindelář Pavel         
18.Rulík JiříCharvát Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Steklý Tibor03Rubeš Michal21
Stehlík Milan20Hanousek Ondřej21
Rulík Jiří03Šindelář Pavel30
Bureš Jaroslav03Charvát Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:34660:656KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
68-710 3110
2.Steiner Petr
Dočekal Tomáš
 
 
Pytlík Jiří
Kudýn Petr
 
 
-9-10-8  0311
3.Malinský TomášPytlík Jiří8-98-693221
4.Steiner PetrKadleček Radomír-967-5-62322
5.Dočekal TomášKudýn Petr10-136-993232
6.Netolický TomášKudýn Vladimír11-857 3142
7.Steiner PetrPytlík Jiří11-3-2-7 1343
8.Dočekal TomášKadleček Radomír12-1397 3153
9.Netolický TomášKudýn Petr9-996 3163
10.Malinský TomášKudýn Vladimír-9-6-9  0364
11.Dočekal TomášPytlík Jiří-7-6-10  0365
12.Netolický TomášKadleček Radomír-12375 3175
13.Malinský TomášKudýn Petr-8-5-9  0376
14.Steiner PetrKudýn Vladimír7-10-89-82377
15.Netolický TomášPytlík Jiří9-59-993287
16.Malinský TomášKadleček Radomír77-54 3197
17.Steiner PetrKudýn Petr86-75 31107
18.Dočekal TomášKudýn Vladimír78   20  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš22Pytlík Jiří22
Steiner Petr13Kadleček Radomír13
Dočekal Tomáš21Kudýn Petr13
Netolický Tomáš40Kudýn Vladimír21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Hodas David
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:19 TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Daniel
Doležal Jan
 
 
Štieber Břetislav
Bako Adam
 
 
     1301
2.Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
Langr Lukáš
Chládek Pavel
 
 
     3111
3.Motl DanielŠtieber Břetislav     1312
4.Hájek LadislavBako Adam     3222
5.Doležal JanLangr Lukáš     3032
6.Hodas DavidChládek Pavel     3142
7.Hájek LadislavŠtieber Břetislav     1343
8.Doležal JanBako Adam     3253
9.Hodas DavidLangr Lukáš     3063
10.Motl DanielChládek Pavel     3173
11.Doležal JanŠtieber Břetislav     3283
12.Hodas DavidBako Adam     3093
13.Motl DanielLangr Lukáš     31103
14.Hájek LadislavChládek Pavel         
15.Hodas DavidŠtieber Břetislav         
16.Motl DanielBako Adam         
17.Hájek LadislavLangr Lukáš         
18.Doležal JanChládek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Motl Daniel21Štieber Břetislav21
Hájek Ladislav11Bako Adam03
Doležal Jan30Langr Lukáš03
Hodas David30Chládek Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18470:443TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Murdych Tomáš
 
 
Zítka Patrik
Maděra Jaroslav
 
 
-8-7-5  0301
2.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Riemer Tomáš
Vykydal Lubomír
 
 
967  3011
3.Vraštil LukášZítka Patrik10-897 3121
4.Murdych TomášMaděra Jaroslav-6-5-8  0322
5.Frolík TomášRiemer Tomáš5-8-9973232
6.Socha ZdeněkVykydal Lubomír1089  3042
7.Murdych TomášZítka Patrik-4-6-7  0343
8.Frolík TomášMaděra Jaroslav-881010 3153
9.Socha ZdeněkRiemer Tomáš89-107 3163
10.Vraštil LukášVykydal Lubomír4810  3073
11.Frolík TomášZítka Patrik9-87-10113283
12.Socha ZdeněkMaděra Jaroslav-8710-6103293
13.Vraštil LukášRiemer Tomáš649  30103
14.Murdych TomášVykydal Lubomír         
15.Socha ZdeněkZítka Patrik         
16.Vraštil LukášMaděra Jaroslav         
17.Murdych TomášRiemer Tomáš         
18.Frolík TomášVykydal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraštil Lukáš30Zítka Patrik12
Murdych Tomáš02Maděra Jaroslav12
Frolík Tomáš30Riemer Tomáš03
Socha Zdeněk30Vykydal Lubomír02
bez přípomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy