Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC SkutečVrchní
rozhodčí:
Zelinka Robert
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32290:433TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štantejský Ondřej
Netolický Lukáš
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
6-9-49103210
2.Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
-6-9108-42311
3.Štantejský OndřejJanák Martin-2-7-6  0312
4.Bezdíček BohumilČopián Štefan-7-5-7  0313
5.Zelinka RobertKantorek Jiří-8-5-2  0314
6.Netolický LukášProcházka Jiří10-10-2-9 1315
7.Bezdíček BohumilJanák Martin-3-6-2  0316
8.Zelinka RobertČopián Štefan-7-8-9  0317
9.Netolický LukášKantorek Jiří9-4-3-8 1318
10.Štantejský OndřejProcházka Jiří10-7-98-52319
11.Zelinka RobertJanák Martin-7-3-4  03110
12.Netolický LukášČopián Štefan         
13.Štantejský OndřejKantorek Jiří         
14.Bezdíček BohumilProcházka Jiří         
15.Netolický LukášJanák Martin         
16.Štantejský OndřejČopián Štefan         
17.Bezdíček BohumilKantorek Jiří         
18.Zelinka RobertProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štantejský Ondřej02Janák Martin30
Bezdíček Bohumil02Čopián Štefan20
Zelinka Robert03Kantorek Jiří20
Netolický Lukáš02Procházka Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:Honzálek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Radiměřská Marie
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19533:462TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janča Miroslav
Dalecký Petr
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
1098  3010
2.Merta Jakub
Štrofová Tereza
 
 
Soukup Jan
Wávra Pavel
 
 
10-12-6843220
3.Janča MiroslavPatka Václav6158  3030
4.Štrofová TerezaWávra Pavel-8-69-5 1331
5.Dalecký PetrHýbl Tomáš962  3041
6.Merta JakubSoukup Jan-12764 3151
7.Štrofová TerezaPatka Václav-138-9-6 1352
8.Dalecký PetrWávra Pavel-10886 3162
9.Merta JakubHýbl Tomáš78-42 3172
10.Janča MiroslavSoukup Jan33-36 3182
11.Dalecký PetrPatka Václav-88-81083292
12.Merta JakubWávra Pavel-66-107-82393
13.Janča MiroslavHýbl Tomáš-574-101032103
14.Štrofová TerezaSoukup Jan         
15.Merta JakubPatka Václav         
16.Janča MiroslavWávra Pavel         
17.Štrofová TerezaHýbl Tomáš         
18.Dalecký PetrSoukup Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janča Miroslav30Patka Václav12
Štrofová Tereza02Wávra Pavel21
Dalecký Petr30Hýbl Tomáš03
Merta Jakub21Soukup Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KST Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:34 TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Charvát Ondřej
Šindelář Pavel
 
 
     1301
2.Netolický Jan
Steiner Petr
 
 
Rubeš Michal
Hanousek Ondřej
 
 
     2302
3.Malinský TomášRubeš Michal     3212
4.Netolický JanŠindelář Pavel     1313
5.Steiner PetrCharvát Ondřej     0314
6.Netolický TomášHanousek Ondřej     2315
7.Netolický JanRubeš Michal     1316
8.Dočekal Tomᚊindelář Pavel     1317
9.Netolický TomášCharvát Ondřej     1318
10.Malinský TomášHanousek Ondřej     3228
11.Dočekal TomášRubeš Michal     0329
12.Netolický Tomᚊindelář Pavel     03210
13.Malinský TomášCharvát Ondřej         
14.Netolický JanHanousek Ondřej         
15.Netolický TomášRubeš Michal         
16.Malinský Tomᚊindelář Pavel         
17.Netolický JanCharvát Ondřej         
18.Dočekal TomášHanousek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malinský Tomáš20Rubeš Michal21
Netolický Jan02Šindelář Pavel30
Steiner Petr01Charvát Ondřej20
Netolický Tomáš03Hanousek Ondřej11
Dočekal Tomáš02   
v 8. utkání střídání za hráče Steinera nastoupil Dočekal Tomáš



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:31372:430TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Milan
Rulík Jiří
 
 
Pytlík Jiří
Kudýn Petr
 
 
-8-9-10  0301
2.Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
-77-2-9 1302
3.Steklý TiborPytlík Jiří6-10-8-7 1303
4.Stehlík MilanKadleček Radomír-9-9-9  0304
5.Rulík JiříKudýn Petr9-696 3114
6.Bureš JaroslavKudýn Vladimír-106-79-82315
7.Stehlík MilanPytlík Jiří-6-84-6 1316
8.Rulík JiříKadleček Radomír-5-86-12 1317
9.Bureš JaroslavKudýn Petr510-9-9-92318
10.Steklý TiborKudýn Vladimír-8-7-6  0319
11.Rulík JiříPytlík Jiří-56-8-5 13110
12.Bureš JaroslavKadleček Radomír5-649 31  
13.Steklý TiborKudýn Petr         
14.Stehlík MilanKudýn Vladimír         
15.Bureš JaroslavPytlík Jiří         
16.Steklý TiborKadleček Radomír         
17.Stehlík MilanKudýn Petr         
18.Rulík JiříKudýn Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Steklý Tibor02Pytlík Jiří30
Stehlík Milan02Kadleček Radomír20
Rulík Jiří12Kudýn Petr11
Bureš Jaroslav02Kudýn Vladimír20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Frolík Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:30634:608TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Štieber Břetislav
Bako Adam
 
 
10-99-793210
2.Socha Zdeněk
Švec Jan
 
 
Chládek Pavel
Langr Lukáš
 
 
71-95 3120
3.Vraštil Lukᚊtieber Břetislav-109-97-72321
4.Frolík TomášBako Adam-2-7-7  0322
5.Švec JanLangr Lukáš-119-91033232
6.Socha ZdeněkChládek Pavel1097  3042
7.Frolík Tomᚊtieber Břetislav9-4-7-7 1343
8.Švec JanBako Adam-139-5-6 1344
9.Socha ZdeněkLangr Lukáš779  3054
10.Vraštil LukášChládek Pavel74-57 3164
11.Švec JanŠtieber Břetislav-9-9-7  0365
12.Socha ZdeněkBako Adam-11-9-7  0366
13.Vraštil LukášLangr Lukáš66-99 3176
14.Frolík TomášChládek Pavel547  3086
15.Socha ZdeněkŠtieber Břetislav9-77-6-82387
16.Vraštil LukášBako Adam7-7129 3197
17.Frolík TomášLangr Lukáš9-978 31107
18.Švec JanChládek Pavel846  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Lukáš31Štieber Břetislav40
Frolík Tomáš22Bako Adam31
Švec Jan12Langr Lukáš04
Socha Zdeněk22Chládek Pavel03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Hodas David
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:27 TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Doležal Tomáš
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
     0301
2.Motl Daniel
Hodas David
 
 
Riemer Tomáš
Vykydal Lubomír
 
 
     2302
3.Doležal TomášZítka Patrik     0303
4.Motl DanielMaděra Jaroslav     1304
5.Doležal JanRiemer Tomáš     3014
6.Hodas DavidVykydal Lubomír     3024
7.Motl DanielZítka Patrik     3034
8.Doležal JanMaděra Jaroslav     3144
9.Hodas DavidRiemer Tomáš     3054
10.Doležal TomášVykydal Lubomír     2355
11.Doležal JanZítka Patrik     3165
12.Hodas DavidMaděra Jaroslav     3275
13.Doležal TomášRiemer Tomáš     2376
14.Motl DanielVykydal Lubomír     3186
15.Hodas DavidZítka Patrik     3196
16.Doležal TomášMaděra Jaroslav     0397
17.Motl DanielRiemer Tomáš     30107
18.Doležal JanVykydal Lubomír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Tomáš04Zítka Patrik13
Motl Daniel31Maděra Jaroslav22
Doležal Jan30Riemer Tomáš13
Hodas David40Vykydal Lubomír12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy