Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kaplan Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Motl Daniel
Doležal Jan
 
 
Štrofová Tereza
Merta Jakub
 
 
     3210
2.Kaplan Vojtěch
Hodas David
 
 
Dalecký Petr
Langr Lukáš
 
 
     3120
3.Kaplan VojtěchMerta Jakub     2321
4.Motl DanielDalecký Petr     1322
5.Doležal JanLangr Lukáš     2323
6.Hodas DavidŠtrofová Tereza     3133
7.Motl DanielMerta Jakub     0334
8.Doležal JanDalecký Petr     3244
9.Hodas DavidLangr Lukáš     3154
10.Kaplan VojtěchŠtrofová Tereza     3164
11.Doležal JanMerta Jakub     2365
12.Hodas DavidDalecký Petr     3275
13.Kaplan VojtěchLangr Lukáš     3085
14.Motl DanielŠtrofová Tereza     1386
15.Hodas DavidMerta Jakub     1387
16.Kaplan VojtěchDalecký Petr     1388
17.Motl DanielLangr Lukáš     2389
18.Doležal JanŠtrofová Tereza     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kaplan Vojtěch22Merta Jakub40
Motl Daniel04Dalecký Petr22
Doležal Jan22Langr Lukáš22
Hodas David31Štrofová Tereza13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC SkutečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:35546:609TTC Skuteč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Štantejský Ondřej
Kaplan Zdeněk
 
 
1113-69 3110
2.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Bohumil
 
 
6108  3020
3.Vraštil Lukᚊtantejský Ondřej98-3-763230
4.Hladík MiroslavKaplan Zdeněk-108-6-6 1331
5.Frolík TomášNetolický Lukáš-613-6-5 1332
6.Socha ZdeněkBezdíček Bohumil3-129-8-82333
7.Hladík MiroslavŠtantejský Ondřej1557  3043
8.Frolík TomášKaplan Zdeněk-9-7-8  0344
9.Socha ZdeněkNetolický Lukáš667  3054
10.Vraštil LukášBezdíček Bohumil-10-8-8  0355
11.Frolík Tomᚊtantejský Ondřej-8-69593265
12.Socha ZdeněkKaplan Zdeněk-2-3-10  0366
13.Vraštil LukášNetolický Lukáš-6-898-42367
14.Hladík MiroslavBezdíček Bohumil10-76-11-82368
15.Socha ZdeněkŠtantejský Ondřej-10-9-9  0369
16.Vraštil LukášKaplan Zdeněk-6-1-1  03610
17.Hladík MiroslavNetolický Lukáš         
18.Frolík TomášBezdíček Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vraštil Lukáš13Štantejský Ondřej13
Hladík Miroslav12Kaplan Zdeněk40
Frolík Tomáš12Netolický Lukáš21
Socha Zdeněk13Bezdíček Bohumil30
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:34 TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Pavel
Jányš Ondřej
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
     1301
2.Štieber Břetislav
Bako Adam
 
 
Bureš Jaroslav
Joska Vojtěch
 
 
     2302
3.Chládek PavelRulík Jiří     0303
4.Bako AdamStehlík Milan     3113
5.Jányš OndřejBureš Jaroslav     0314
6.Štieber BřetislavJoska Vojtěch     3124
7.Bako AdamRulík Jiří     0325
8.Langr LukášStehlík Milan     0326
9.Štieber BřetislavBureš Jaroslav     3136
10.Chládek PavelJoska Vojtěch     2337
11.Langr LukášRulík Jiří     0338
12.Štieber BřetislavStehlík Milan     3148
13.Chládek PavelBureš Jaroslav     0349
14.Bako AdamJoska Vojtěch     03410
15.Štieber BřetislavRulík Jiří         
16.Chládek PavelStehlík Milan         
17.Bako AdamBureš Jaroslav         
18.Langr LukášJoska Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chládek Pavel03Rulík Jiří30
Bako Adam12Stehlík Milan12
Jányš Ondřej01Bureš Jaroslav21
Štieber Břetislav30Joska Vojtěch21
Langr Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32323:420KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riemer Tomáš
Zítka Patrik
 
 
Dočekal Tomáš
Steiner Petr
 
 
-8-10-8  0301
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
10-9-38-82302
3.Mrva MilanNetolický Tomáš-8-6-7  0303
4.Zítka PatrikMalinský Tomáš-49-7-2 1304
5.Riemer TomášDočekal Tomáš-9-6-11  0305
6.Kalandra Miloslav ml.Steiner Petr10-7-8-9 1306
7.Zítka PatrikNetolický Tomáš-8-10-9  0307
8.Riemer TomášMalinský Tomáš-4-8-6  0308
9.Kalandra Miloslav ml.Dočekal Tomáš5-86-773218
10.Mrva MilanSteiner Petr-10-58-7 1319
11.Riemer TomášNetolický Tomáš-8-6-7  03110
12.Kalandra Miloslav ml.Malinský Tomáš         
13.Mrva MilanDočekal Tomáš         
14.Zítka PatrikSteiner Petr         
15.Kalandra Miloslav ml.Netolický Tomáš         
16.Mrva MilanMalinský Tomáš         
17.Zítka PatrikDočekal Tomáš         
18.Riemer TomášSteiner Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mrva Milan02Netolický Tomáš30
Zítka Patrik02Malinský Tomáš20
Riemer Tomáš03Dočekal Tomáš11
Kalandra Miloslav ml.11Steiner Petr20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Šindelář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:38540:622TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rubeš Michal
Hanousek Ondřej
 
 
Janák Martin
Čopián Štefan
 
 
-6-59-7 1301
2.Šindelář Pavel
Stehlík Vojtěch
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
-395-773211
3.Rubeš MichalJanák Martin77-2-293221
4.Hanousek OndřejČopián Štefan-12-998-32322
5.Stehlík VojtěchKantorek Jiří8-3-5-11 1323
6.Šindelář PavelProcházka Jiří7-79-993233
7.Hanousek OndřejJanák Martin-7-6-7  0334
8.Stehlík VojtěchČopián Štefan-8-2-4  0335
9.Šindelář PavelKantorek Jiří-1073-9-62336
10.Rubeš MichalProcházka Jiří6-7511 3146
11.Stehlík VojtěchJanák Martin-6-9-6  0347
12.Šindelář PavelČopián Štefan5810  3057
13.Rubeš MichalKantorek Jiří8-9-5-8 1358
14.Hanousek OndřejProcházka Jiří-10-6-6  0359
15.Šindelář PavelJanák Martin88-56 3169
16.Rubeš MichalČopián Štefan-8-68-10 13610
17.Hanousek OndřejKantorek Jiří         
18.Stehlík VojtěchProcházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rubeš Michal22Janák Martin22
Hanousek Ondřej03Čopián Štefan31
Stehlík Vojtěch03Kantorek Jiří30
Šindelář Pavel31Procházka Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29644:603TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Kudýn Petr
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
899  3010
2.Kadleček Radomír
Lukeš Marek
 
 
Soukup Jan
Pavel Jan
 
 
-8-2-14  0311
3.Lukeš MarekHýbl Tomáš-5-119-5 1312
4.Kudýn PetrPatka Václav-499-993222
5.Kadleček RadomírPavel Jan68-9-7-62323
6.Pytlík JiříSoukup Jan1035  3033
7.Kudýn PetrHýbl Tomáš810-86 3143
8.Kadleček RadomírPatka Václav66-117 3153
9.Pytlík JiříPavel Jan3115  3063
10.Lukeš MarekSoukup Jan-4-12-12  0364
11.Kadleček RadomírHýbl Tomáš-6387 3174
12.Pytlík JiříPatka Václav66-122 3184
13.Lukeš MarekPavel Jan9-7-7-9 1385
14.Kudýn PetrSoukup Jan-69-144-82386
15.Pytlík JiříHýbl Tomáš11-56-473296
16.Lukeš MarekPatka Václav-96-8-9 1397
17.Kudýn PetrPavel Jan786  30107
18.Kadleček RadomírSoukup Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukeš Marek04Hýbl Tomáš13
Kudýn Petr31Patka Václav13
Kadleček Radomír21Pavel Jan22
Pytlík Jiří40Soukup Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy