Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:33476:524TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Štrofová Tereza
Merta Jakub
 
 
12-989 3110
2.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Vrba Jan
Dalecký Petr
 
 
-1-9-4  0311
3.Vraštil LukášVrba Jan-75-53-42312
4.Frolík TomášDalecký Petr6-5-6-6 1313
5.Hladík MiroslavMerta Jakub6-8-8-7 1314
6.Socha ZdeněkŠtrofová Tereza645  3024
7.Frolík TomášVrba Jan-9-5-10  0325
8.Hladík MiroslavDalecký Petr834  3035
9.Socha ZdeněkMerta Jakub-7-878-102336
10.Vraštil Lukᚊtrofová Tereza6-9-7933246
11.Hladík MiroslavVrba Jan-4-3-9  0347
12.Socha ZdeněkDalecký Petr109-4-10-72348
13.Vraštil LukášMerta Jakub-8-109-2 1349
14.Frolík Tomᚊtrofová Tereza-6-589-723410
15.Socha ZdeněkVrba Jan         
16.Vraštil LukášDalecký Petr         
17.Frolík TomášMerta Jakub         
18.Hladík MiroslavŠtrofová Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vraštil Lukáš12Vrba Jan30
Frolík Tomáš03Dalecký Petr21
Hladík Miroslav12Merta Jakub30
Socha Zdeněk12Štrofová Tereza12
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kaplan Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TTC SkutečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20 TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Doležal Jan
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
     2301
2.Kaplan Vojtěch
Hájek Ladislav
 
 
Bezdíček Bohumil
Netolický Lukáš
 
 
     3211
3.Kaplan VojtěchKaplan Zdeněk     3221
4.Hájek LadislavŠtantejský Ondřej     1322
5.Doležal JanNetolický Lukáš     3132
6.Hodas DavidBezdíček Bohumil     3042
7.Hájek LadislavKaplan Zdeněk     1343
8.Doležal JanŠtantejský Ondřej     3053
9.Hodas DavidNetolický Lukáš     3263
10.Kaplan VojtěchBezdíček Bohumil     3073
11.Doležal JanKaplan Zdeněk     3183
12.Hodas DavidŠtantejský Ondřej     0384
13.Kaplan VojtěchNetolický Lukáš     3094
14.Hájek LadislavBezdíček Bohumil     30104
15.Hodas DavidKaplan Zdeněk         
16.Kaplan VojtěchŠtantejský Ondřej         
17.Hájek LadislavNetolický Lukáš         
18.Doležal JanBezdíček Bohumil         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaplan Vojtěch30Kaplan Zdeněk12
Hájek Ladislav12Štantejský Ondřej21
Doležal Jan30Netolický Lukáš03
Hodas David21Bezdíček Bohumil03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:19478:451TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riemer Tomáš
Zítka Patrik
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
129-7-793210
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Bureš Jaroslav
Joska Vojtěch
 
 
-6-7-1  0311
3.Mrva MilanRulík Jiří710-7-753221
4.Zítka PatrikStehlík Milan611-99 3131
5.Riemer TomášBureš Jaroslav-7-6-5  0332
6.Kalandra Miloslav ml.Joska Vojtěch949  3042
7.Zítka PatrikRulík Jiří-67-8-7 1343
8.Riemer TomášStehlík Milan99-89 3153
9.Kalandra Miloslav ml.Bureš Jaroslav556  3063
10.Mrva MilanJoska Vojtěch879  3073
11.Riemer TomášRulík Jiří-9-16-5 1374
12.Kalandra Miloslav ml.Stehlík Milan8107  3084
13.Mrva MilanBureš Jaroslav-6468 3194
14.Zítka PatrikJoska Vojtěch874  30104
15.Kalandra Miloslav ml.Rulík Jiří         
16.Mrva MilanStehlík Milan         
17.Zítka PatrikBureš Jaroslav         
18.Riemer TomášJoska Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrva Milan30Rulík Jiří21
Zítka Patrik21Stehlík Milan03
Riemer Tomáš12Bureš Jaroslav12
Kalandra Miloslav ml.30Joska Vojtěch03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:35 KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Pavel
Langr Lukáš
 
 
Dočekal Tomáš
Steiner Petr
 
 
     1301
2.Štieber Břetislav
Bako Adam
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
     0302
3.Chládek PavelNetolický Tomáš     1303
4.Bako AdamMalinský Tomáš     1304
5.Langr LukášDočekal Tomáš     3214
6.Štieber BřetislavSteiner Petr     3124
7.Bako AdamNetolický Tomáš     1325
8.Langr LukášMalinský Tomáš     0326
9.Štieber BřetislavDočekal Tomáš     3236
10.Chládek PavelSteiner Petr     2337
11.Langr LukášNetolický Tomáš     0338
12.Štieber BřetislavMalinský Tomáš     0339
13.Chládek PavelDočekal Tomáš     13310
14.Bako AdamSteiner Petr         
15.Štieber BřetislavNetolický Tomáš         
16.Chládek PavelMalinský Tomáš         
17.Bako AdamDočekal Tomáš         
18.Langr LukášSteiner Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Chládek Pavel03Netolický Tomáš30
Bako Adam02Malinský Tomáš30
Langr Lukáš12Dočekal Tomáš12
Štieber Břetislav21Steiner Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:33639:663TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Kudýn Petr
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
-65-7-4 1301
2.Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
Procházka Jiří
Kantorek Jiří
 
 
887  3011
3.Lukeš MarekJanák Martin-4-3-6  0312
4.Kudýn PetrČopián Štefan-1039-9-92313
5.Kadleček RadomírKantorek Jiří-6-69-4 1314
6.Pytlík JiříProcházka Jiří10-677 3124
7.Kudýn PetrJanák Martin7-7610 3134
8.Kadleček RadomírČopián Štefan15-477 3144
9.Pytlík JiříKantorek Jiří96-33 3154
10.Lukeš MarekProcházka Jiří-38-9-8 1355
11.Kadleček RadomírJanák Martin1087  3065
12.Pytlík JiříČopián Štefan7-3107 3175
13.Kudýn VladimírKantorek Jiří-977-673285
14.Kudýn PetrProcházka Jiří-68-610-82386
15.Pytlík JiříJanák Martin9-4-67-72387
16.Kudýn VladimírČopián Štefan-5-6-3  0388
17.Kudýn PetrKantorek Jiří88-96 3198
18.Kadleček RadomírProcházka Jiří39-610 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukeš Marek02Janák Martin22
Kudýn Petr22Čopián Štefan22
Kadleček Radomír31Kantorek Jiří13
Pytlík Jiří31Procházka Jiří22
Kudýn Vladimír11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Šindelář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:40631:681TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
9-9107 3110
2.Šindelář Pavel
Stehlík Vojtěch
 
 
Soukup Jan
Pavel Jan
 
 
-9-9-6  0311
3.Rubeš MichalHýbl Tomáš-69-511133221
4.Hanousek OndřejPatka Václav4-94-873231
5.Stehlík VojtěchPavel Jan-54-11-5 1332
6.Šindelář PavelSoukup Jan-111-83173242
7.Hanousek OndřejHýbl Tomáš-410-12-4 1343
8.Stehlík VojtěchPatka Václav-6-7-13  0344
9.Šindelář PavelPavel Jan-68-8-7 1345
10.Rubeš MichalSoukup Jan578  3055
11.Stehlík VojtěchHýbl Tomáš-8-4-3  0356
12.Šindelář PavelPatka Václav-8-66-7 1357
13.Rubeš MichalPavel Jan99-4-983267
14.Hanousek OndřejSoukup Jan-10-8-5  0368
15.Šindelář PavelHýbl Tomáš998  3078
16.Rubeš MichalPatka Václav7-6-77-72379
17.Hanousek OndřejPavel Jan-7857 3189
18.Stehlík VojtěchSoukup Jan-8-5-5  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rubeš Michal31Hýbl Tomáš22
Hanousek Ondřej22Patka Václav31
Stehlík Vojtěch04Pavel Jan22
Šindelář Pavel22Soukup Jan22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy