Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:Radiměřská Marie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Radiměřský Jakub
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:23598:525TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vrba Jan
Štrofová Tereza
 
 
Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
4-7-9673210
2.Merta Jakub
Langr Lukáš
 
 
Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
9-966 3120
3.Langr LukášCharvát Ondřej810-5-9-72321
4.Štrofová TerezaŠindelář Pavel66-4-7-62322
5.Vrba JanRubeš Michal278  3032
6.Merta JakubHanousek Ondřej54-68 3142
7.Štrofová TerezaCharvát Ondřej-610-81093252
8.Vrba JanŠindelář Pavel1169  3062
9.Merta JakubRubeš Michal975  3072
10.Langr LukášHanousek Ondřej-7-5-6  0373
11.Vrba JanCharvát Ondřej475  3083
12.Merta JakubŠindelář Pavel1085  3093
13.Langr LukášRubeš Michal-64-98-62394
14.Štrofová TerezaHanousek Ondřej9-126-10-122395
15.Merta JakubCharvát Ondřej48-8-10832105
16.Langr Lukᚊindelář Pavel         
17.Štrofová TerezaRubeš Michal         
18.Vrba JanHanousek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Langr Lukáš03Charvát Ondřej13
Štrofová Tereza12Šindelář Pavel12
Vrba Jan30Rubeš Michal12
Merta Jakub40Hanousek Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC SkutečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:18517:450TTC Skuteč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
9813  3010
2.Bezdíček Bohumil
Netolický Lukáš
 
 
Lukeš Marek
Kudýn Petr
 
 
6-10-85-62311
3.Štantejský OndřejKadleček Radomír-8-7-8  0312
4.Netolický LukášKudýn Petr7-889 3122
5.Bezdíček BohumilLukeš Marek-898-7103232
6.Kaplan ZdeněkKudýn Vladimír65-9-983242
7.Netolický LukášKadleček Radomír956  3052
8.Bezdíček BohumilKudýn Petr8-7-88-102353
9.Kaplan ZdeněkLukeš Marek87-67 3163
10.Štantejský OndřejKudýn Vladimír988  3073
11.Bezdíček BohumilKadleček Radomír675  3083
12.Kaplan ZdeněkKudýn Petr48-7-653293
13.Štantejský OndřejLukeš Marek6-696 31103
14.Netolický LukášKudýn Vladimír         
15.Kaplan ZdeněkKadleček Radomír         
16.Štantejský OndřejKudýn Petr         
17.Netolický LukášLukeš Marek         
18.Bezdíček BohumilKudýn Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štantejský Ondřej21Kadleček Radomír12
Netolický Lukáš20Kudýn Petr12
Bezdíček Bohumil21Lukeš Marek03
Kaplan Zdeněk30Kudýn Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2016 20:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Jányš Ondřej
Mynář Vojtěch
 
 
     1301
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Štieber Břetislav
Bako Radim
 
 
     1302
3.Čopián ŠtefanBako Radim     2303
4.Procházka JiříŠtieber Břetislav     1304
5.Kantorek JiříMynář Vojtěch     2305
6.Janák MartinBako Adam     3115
7.Procházka JiříBako Radim     1316
8.Kantorek JiříŠtieber Břetislav     2317
9.Janák MartinMynář Vojtěch     3227
10.Čopián ŠtefanBako Adam     3037
11.Kantorek JiříBako Radim     2338
12.Janák MartinŠtieber Břetislav     3148
13.Čopián ŠtefanMynář Vojtěch     3158
14.Procházka JiříBako Adam     3168
15.Janák MartinBako Radim     0369
16.Čopián ŠtefanŠtieber Břetislav     3179
17.Procházka JiříMynář Vojtěch     3189
18.Kantorek JiříBako Adam     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Čopián Štefan31Bako Radim40
Procházka Jiří22Štieber Břetislav22
Kantorek Jiří13Mynář Vojtěch13
Janák Martin31Bako Adam04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Hýbl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:Patka Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Skále Č. TřebováRozhodčí:Pavel Jan
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Soukup Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:39 TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Maděra Jaroslav
Kalandra Miloslav ml.
 
 
     1301
2.Pavel Jan
Rybka Martin
 
 
Zítka Patrik
Mrva Milan
 
 
     0302
3.Hýbl TomášKalandra Miloslav ml.     2303
4.Pavel JanZítka Patrik     3113
5.Rybka MartinMaděra Jaroslav     0314
6.Patka VáclavMrva Milan     3024
7.Pavel JanKalandra Miloslav ml.     3234
8.Rybka MartinZítka Patrik     0335
9.Patka VáclavMaděra Jaroslav     3145
10.Hýbl TomášMrva Milan     3155
11.Rybka MartinKalandra Miloslav ml.     0356
12.Patka VáclavZítka Patrik     3266
13.Hýbl TomášMaděra Jaroslav     1367
14.Pavel JanMrva Milan     3177
15.Patka VáclavKalandra Miloslav ml.     2378
16.Hýbl TomášZítka Patrik     3188
17.Pavel JanMaděra Jaroslav     1389
18.Rybka MartinMrva Milan     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hýbl Tomáš22Kalandra Miloslav ml.31
Pavel Jan31Zítka Patrik13
Rybka Martin04Maděra Jaroslav31
Patka Václav31Mrva Milan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Hanousek Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:Jelínek Michal
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13470:385TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Hodas David
Doležal Tomáš
 
 
-7776 3110
2.Joska Vojtěch
Bureš Jaroslav
 
 
Doležal Jan
Motl Daniel
 
 
8-1158 3120
3.Rulík JiříHodas David57-5-4-72321
4.Bureš JaroslavDoležal Jan-84-79103231
5.Stehlík MilanMotl Daniel-9-88-8 1332
6.Joska VojtěchDoležal Tomáš-119-99113242
7.Bureš JaroslavHodas David787  3052
8.Stehlík MilanDoležal Jan1045  3062
9.Joska VojtěchMotl Daniel894  3072
10.Rulík JiříDoležal Tomáš665  3082
11.Stehlík MilanHodas David1087  3092
12.Joska VojtěchDoležal Jan84-89 31102
13.Rulík JiříMotl Daniel         
14.Bureš JaroslavDoležal Tomáš         
15.Joska VojtěchHodas David         
16.Rulík JiříDoležal Jan         
17.Bureš JaroslavMotl Daniel         
18.Stehlík MilanDoležal Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rulík Jiří11Hodas David12
Bureš Jaroslav20Doležal Jan03
Stehlík Milan21Motl Daniel11
Joska Vojtěch30Doležal Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KST Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:17 KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Frolík Tomáš
Vraštil Lukáš
 
 
     3010
2.Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
Hladík Miroslav
Theodor Jiří
 
 
     0311
3.Malinský TomášVraštil Lukáš     3021
4.Netolický JanTheodor Jiří     3131
5.Dočekal TomášFrolík Tomáš     0332
6.Netolický TomášHladík Miroslav     0333
7.Netolický JanVraštil Lukáš     1334
8.Dočekal TomášTheodor Jiří     3044
9.Netolický TomášFrolík Tomáš     3054
10.Malinský TomášHladík Miroslav     3164
11.Dočekal TomášVraštil Lukáš     3274
12.Netolický TomášTheodor Jiří     3084
13.Malinský TomášFrolík Tomáš     3194
14.Netolický JanHladík Miroslav     30104
15.Netolický TomášVraštil Lukáš         
16.Malinský TomášTheodor Jiří         
17.Netolický JanFrolík Tomáš         
18.Dočekal TomášHladík Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš30Vraštil Lukáš12
Netolický Jan21Theodor Jiří03
Dočekal Tomáš21Frolík Tomáš12
Netolický Tomáš21Hladík Miroslav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy