Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC SkutečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:33428:486TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Beránek Michal
 
 
Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
-9-3-9  0301
2.Netolický Lukáš
Štantejský Ondřej
 
 
Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
964  3011
3.Bezdíček BohumilRubeš Michal7-687 3121
4.Beránek MichalŠindelář Pavel-5-4-5  0322
5.Štantejský OndřejCharvát Ondřej-13-9-8  0323
6.Netolický LukášHanousek Ondřej-3766 3133
7.Beránek MichalRubeš Michal-10-94-7 1334
8.Štantejský OndřejŠindelář Pavel-8-8-6  0335
9.Netolický LukášCharvát Ondřej8-13-11-6 1336
10.Bezdíček BohumilHanousek Ondřej-5-99-11 1337
11.Štantejský OndřejRubeš Michal-9-646-52338
12.Netolický Lukᚊindelář Pavel73-68 3148
13.Bezdíček BohumilCharvát Ondřej-4-4-4  0349
14.Beránek MichalHanousek Ondřej-8-8-10  03410
15.Netolický LukášRubeš Michal         
16.Bezdíček BohumilŠindelář Pavel         
17.Beránek MichalCharvát Ondřej         
18.Štantejský OndřejHanousek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bezdíček Bohumil12Rubeš Michal21
Beránek Michal03Šindelář Pavel21
Štantejský Ondřej03Charvát Ondřej30
Netolický Lukáš21Hanousek Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:Honzálek Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1038:38695:707TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štrofová Tereza
Štrof Jaroslav
 
 
Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
-96-9-9 1301
2.Merta Jakub
Langr Lukáš
 
 
Lukeš Marek
Kudýn Petr
 
 
95-6-1063211
3.Langr LukášKudýn Petr6125  3021
4.Štrofová TerezaKadleček Radomír-689-11-72322
5.Štrof JaroslavLukeš Marek-94-8-7 1323
6.Merta JakubKudýn Vladimír348  3033
7.Štrofová TerezaKudýn Petr11-997 3143
8.Češka RomanKadleček Radomír-9-79-6 1344
9.Merta JakubLukeš Marek-7-10107113254
10.Langr LukášKudýn Vladimír-71168 3164
11.Češka RomanKudýn Petr-5-898-42365
12.Merta JakubKadleček Radomír8-867 3175
13.Langr LukášLukeš Marek-48-9-6 1376
14.Štrofová TerezaKudýn Vladimír8-86-4-72377
15.Merta JakubKudýn Petr8-629 3187
16.Langr LukášKadleček Radomír-7-879-102388
17.Štrofová TerezaLukeš Marek6-3-3-5 1389
18.Češka RomanKudýn Vladimír-89-5-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Langr Lukáš22Kudýn Petr13
Štrofová Tereza13Kadleček Radomír31
Štrof Jaroslav01Lukeš Marek31
Merta Jakub40Kudýn Vladimír22
Češka Roman03   
LANGR Lukáš přiznal za stavu 2:2 a 10:11 v 5 setu míček, který nebyl vidět, že by škrtl hranu ale jen slyšet.!



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Hýbl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:Patka Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Skále Č. TřebováRozhodčí:Pavel Jan
Datum dle rozpisu19. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Soukup Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1023:34 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Štieber Břetislav
Bako Radim
 
 
     1301
2.Pavel Jan
Soukup Jan
 
 
Mynář Vojtěch
Bako Adam
 
 
     2302
3.Hýbl TomášBako Radim     2303
4.Pavel JanŠtieber Břetislav     1304
5.Soukup JanMynář Vojtěch     1305
6.Patka VáclavBako Adam     3215
7.Pavel JanBako Radim     0316
8.Soukup JanŠtieber Břetislav     2317
9.Patka VáclavMynář Vojtěch     3027
10.Hýbl TomášBako Adam     3237
11.Soukup JanBako Radim     1338
12.Patka VáclavŠtieber Břetislav     2339
13.Hýbl TomášMynář Vojtěch     23310
14.Pavel JanBako Adam         
15.Patka VáclavBako Radim         
16.Hýbl Tomᚊtieber Břetislav         
17.Pavel JanMynář Vojtěch         
18.Soukup JanBako Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hýbl Tomáš12Bako Radim30
Pavel Jan02Štieber Břetislav30
Soukup Jan03Mynář Vojtěch21
Patka Václav21Bako Adam02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14 TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Riemer Tomáš
Zítka Patrik
 
 
     3010
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Maděra Jaroslav
Mrva Milan
 
 
     3220
3.Čopián ŠtefanMrva Milan     1321
4.Procházka JiříMaděra Jaroslav     3031
5.Kantorek JiříZítka Patrik     2332
6.Janák MartinRiemer Tomáš     3242
7.Procházka JiříMrva Milan     2343
8.Kantorek JiříMaděra Jaroslav     3053
9.Janák MartinZítka Patrik     3163
10.Čopián ŠtefanRiemer Tomáš     3073
11.Kantorek JiříMrva Milan     3083
12.Janák MartinMaděra Jaroslav     3093
13.Čopián ŠtefanZítka Patrik     30103
14.Procházka JiříRiemer Tomáš         
15.Janák MartinMrva Milan         
16.Čopián ŠtefanMaděra Jaroslav         
17.Procházka JiříZítka Patrik         
18.Kantorek JiříRiemer Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čopián Štefan21Mrva Milan21
Procházka Jiří11Maděra Jaroslav03
Kantorek Jiří21Zítka Patrik12
Janák Martin30Riemer Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KST Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:27 KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Doležal Jan
Motl Daniel
 
 
     3010
2.Dočekal Tomáš
Polach Miroslav
 
 
Hodas David
Doležal Tomáš
 
 
     3120
3.Malinský TomášDoležal Jan     3230
4.Polach MiroslavHodas David     0331
5.Dočekal TomášDoležal Tomáš     3041
6.Netolický TomášMotl Daniel     2342
7.Polach MiroslavDoležal Jan     0343
8.Dočekal TomášHodas David     1344
9.Netolický TomášDoležal Tomáš     3154
10.Malinský TomášMotl Daniel     3264
11.Dočekal TomášDoležal Jan     3074
12.Netolický TomášHodas David     1375
13.Malinský TomášDoležal Tomáš     3285
14.Polach MiroslavMotl Daniel     3295
15.Netolický TomášDoležal Jan     32105
16.Malinský TomášHodas David         
17.Polach MiroslavDoležal Tomáš         
18.Dočekal TomášMotl Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš30Doležal Jan13
Polach Miroslav12Hodas David30
Dočekal Tomáš21Doležal Tomáš03
Netolický Tomáš22Motl Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:Hanousek Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:Jelínek Michal
Datum dle rozpisu27. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:18537:457TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Theodor Jiří
Hladík Miroslav
 
 
-8-73-12 1301
2.Bureš Jaroslav
Joska Vojtěch
 
 
Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
9-9-8-7 1302
3.Rulík JiříVraštil Lukáš72-7-883212
4.Bureš JaroslavFrolík Tomáš5714  3022
5.Stehlík MilanHladík Miroslav339  3032
6.Joska VojtěchTheodor Jiří9-784 3142
7.Bureš JaroslavVraštil Lukáš498  3052
8.Stehlík MilanFrolík Tomáš896  3062
9.Joska VojtěchHladík Miroslav-9810-993272
10.Rulík JiříTheodor Jiří10-573 3182
11.Stehlík MilanVraštil Lukáš-76-74-112383
12.Joska VojtěchFrolík Tomáš10-6-8-7 1384
13.Rulík JiříHladík Miroslav989  3094
14.Bureš JaroslavTheodor Jiří1196  30104
15.Joska VojtěchVraštil Lukáš         
16.Rulík JiříFrolík Tomáš         
17.Bureš JaroslavHladík Miroslav         
18.Stehlík MilanTheodor Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rulík Jiří30Vraštil Lukáš12
Bureš Jaroslav30Frolík Tomáš12
Stehlík Milan21Hladík Miroslav03
Joska Vojtěch21Theodor Jiří03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy