Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna LineaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:34 TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Langr Lukáš
Dalecký Petr
 
 
     3010
2.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Stránský Matěj
Merta Jakub
 
 
     0311
3.Malinský TomášMerta Jakub     3121
4.Netolický JanLangr Lukáš     3231
5.Dočekal TomášStránský Matěj     2332
6.Netolický TomášDalecký Petr     0333
7.Netolický JanMerta Jakub     2334
8.Dočekal TomášLangr Lukáš     1335
9.Netolický TomášStránský Matěj     3145
10.Malinský TomášDalecký Petr     2346
11.Dočekal TomášMerta Jakub     1347
12.Netolický TomášLangr Lukáš     3057
13.Malinský TomášStránský Matěj     1358
14.Netolický JanDalecký Petr     1359
15.Netolický TomášMerta Jakub     23510
16.Malinský TomášLangr Lukáš         
17.Netolický JanStránský Matěj         
18.Dočekal TomášDalecký Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš12Merta Jakub31
Netolický Jan12Langr Lukáš12
Dočekal Tomáš03Stránský Matěj21
Netolický Tomáš22Dalecký Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC SkutečRozhodčí:Jelínek Michal
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:Šnor Karel
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:843:30722:673TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Štantejský Ondřej
Netolický Lukáš
 
 
7-78-893210
2.Bureš Jaroslav
Joska Vojtěch
 
 
Zelinka Robert
Bezdíček Bohumil
 
 
6-59-793220
3.Rulík JiříNetolický Lukáš-76-8-8 1321
4.Bureš JaroslavŠtantejský Ondřej-73-114-92322
5.Stehlík MilanZelinka Robert4-912-4-122323
6.Joska VojtěchBezdíček Bohumil798  3033
7.Bureš JaroslavNetolický Lukáš-8-1012-11 1334
8.Stehlík MilanŠtantejský Ondřej12-5-75-32335
9.Joska VojtěchZelinka Robert8-6-9-9 1336
10.Rulík JiříBezdíček Bohumil7128  3046
11.Stehlík MilanNetolický Lukáš-81344 3156
12.Joska VojtěchŠtantejský Ondřej4115  3066
13.Rulík JiříZelinka Robert4-857 3176
14.Bureš JaroslavBezdíček Bohumil949  3086
15.Joska VojtěchNetolický Lukáš-79-59-82387
16.Rulík JiříŠtantejský Ondřej9610  3097
17.Bureš JaroslavZelinka Robert1310-2-7-72398
18.Stehlík MilanBezdíček Bohumil9124  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rulík Jiří31Netolický Lukáš31
Bureš Jaroslav13Štantejský Ondřej22
Stehlík Milan22Zelinka Robert31
Joska Vojtěch22Bezdíček Bohumil04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1029:33548:491TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zajíček Miroslav
Socha Zdeněk
 
 
Procházka Jiří
Kantorek Jiří
 
 
-6-59-4 1301
2.Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
Janák Martin
 
 
WO    3011
3.Socha ZdeněkJanák Martin-76-7-8 1312
4.Frolík TomášKantorek Jiří57-99 3122
5.Zajíček MiroslavProcházka Jiří-25-9-5 1323
6.Vraštil LukášWO    3033
7.Frolík TomášJanák Martin-8-87-7 1334
8.Zajíček MiroslavKantorek Jiří598  3044
9.Vraštil LukášProcházka Jiří-310-6-10 1345
10.Socha ZdeněkWO    3055
11.Zajíček MiroslavJanák Martin5-2-5-9 1356
12.Vraštil LukášKantorek Jiří-9-5-3  0357
13.Socha ZdeněkProcházka Jiří8-85-1293267
14.Frolík TomášWO    3077
15.Vraštil LukášJanák Martin-9-88-11 1378
16.Socha ZdeněkKantorek Jiří6-10-9-6 1379
17.Frolík TomášProcházka Jiří-8-6-4  03710
18.Zajíček Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Socha Zdeněk12Janák Martin40
Frolík Tomáš12Kantorek Jiří22
Zajíček Miroslav12Procházka Jiří31
Vraštil Lukáš03   
WO40WO04
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kaplan Vojtěch
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:15 TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Kaplan Vojtěch
 
 
Patka Václav
Wávra Pavel
 
 
     3110
2.Doležal Jan
Motl Daniel
 
 
Pavel Jan
Plíva Roman
 
 
     2311
3.Kaplan VojtěchPatka Václav     3021
4.Motl DanielPavel Jan     3231
5.Doležal JanWávra Pavel     2332
6.Hodas DavidPlíva Roman     3042
7.Motl DanielPatka Václav     0343
8.Doležal JanPavel Jan     3153
9.Hodas DavidWávra Pavel     3163
10.Kaplan VojtěchPlíva Roman     3073
11.Doležal JanPatka Václav     3083
12.Hodas DavidPavel Jan     3193
13.Kaplan VojtěchWávra Pavel     30103
14.Motl DanielPlíva Roman         
15.Hodas DavidPatka Václav         
16.Kaplan VojtěchPavel Jan         
17.Motl DanielWávra Pavel         
18.Doležal JanPlíva Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaplan Vojtěch30Patka Václav12
Motl Daniel11Pavel Jan03
Doležal Jan21Wávra Pavel12
Hodas David30Plíva Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:32381:485TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Riemer Tomáš
Zítka Patrik
 
 
Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
-4-4-4  0301
2.Maděra Jaroslav
Mrva Milan
 
 
Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
-4-8-8  0302
3.Zítka PatrikŠindelář Pavel10-7-4-11 1303
4.Maděra JaroslavCharvát Ondřej108-7-9-72304
5.Riemer TomášRubeš Michal-7-5-7  0305
6.Mrva MilanHanousek Ondřej-81199 3115
7.Maděra JaroslavŠindelář Pavel-3-311-8 1316
8.Riemer TomášCharvát Ondřej9-1-119-62317
9.Mrva MilanRubeš Michal-5-887-82318
10.Zítka PatrikHanousek Ondřej11-577 3128
11.Riemer Tomᚊindelář Pavel-8-7-8  0329
12.Mrva MilanCharvát Ondřej-7-83-8 13210
13.Zítka PatrikRubeš Michal         
14.Maděra JaroslavHanousek Ondřej         
15.Mrva MilanŠindelář Pavel         
16.Zítka PatrikCharvát Ondřej         
17.Maděra JaroslavRubeš Michal         
18.Riemer TomášHanousek Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Zítka Patrik11Šindelář Pavel30
Maděra Jaroslav02Charvát Ondřej30
Riemer Tomáš03Rubeš Michal20
Mrva Milan12Hanousek Ondřej02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Jányš Ondřej
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:35 TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bako Adam
Jányš Ondřej
 
 
Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
     1301
2.Štieber Břetislav
Bako Radim
 
 
Kudýn Petr
Lukeš Marek
 
 
     3011
3.Bako AdamKadleček Radomír     2312
4.Jányš OndřejLukeš Marek     1313
5.Štieber BřetislavKudýn Petr     3223
6.Bako RadimKudýn Vladimír     3133
7.Jányš OndřejKadleček Radomír     0334
8.Štieber BřetislavLukeš Marek     3044
9.Bako RadimKudýn Petr     0345
10.Bako AdamKudýn Vladimír     0346
11.Štieber BřetislavKadleček Radomír     3056
12.Bako RadimLukeš Marek     3266
13.Bako AdamKudýn Petr     2367
14.Jányš OndřejKudýn Vladimír     1368
15.Bako RadimKadleček Radomír     0369
16.Bako AdamLukeš Marek     23610
17.Jányš OndřejKudýn Petr     31  
18.Štieber BřetislavKudýn Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Adam04Kadleček Radomír31
Jányš Ondřej03Lukeš Marek22
Štieber Břetislav30Kudýn Petr21
Bako Radim22Kudýn Vladimír21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy