Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:Češka František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Radiměřský Jakub
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:30613:585TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Štrofová Tereza
 
 
Štieber Břetislav
Bako Adam
 
 
658  3010
2.Dalecký Petr
Stránský Matěj
 
 
Jányš Ondřej
Mynář Vojtěch
 
 
-15-65-3 1311
3.Dalecký PetrMynář Vojtěch-12-5-9  0312
4.Stránský MatějŠtieber Břetislav-9-4-7  0313
5.Štrofová TerezaJányš Ondřej-75-9-6 1314
6.Merta JakubBako Adam-87815 3124
7.Stránský MatějMynář Vojtěch-31439 3134
8.Štrofová TerezaŠtieber Břetislav-9-3-2  0335
9.Merta JakubJányš Ondřej9-536 3145
10.Dalecký PetrBako Adam-85-172-92346
11.Štrofová TerezaMynář Vojtěch78-7-943256
12.Merta JakubŠtieber Břetislav7-9-6773266
13.Dalecký PetrJányš Ondřej1083  3076
14.Stránský MatějBako Adam588  3086
15.Merta JakubMynář Vojtěch910-510 3196
16.Dalecký PetrŠtieber Břetislav-9-9-8  0397
17.Stránský MatějJányš Ondřej-7467 31107
18.Štrofová TerezaBako Adam-8-9   02  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dalecký Petr13Mynář Vojtěch13
Stránský Matěj31Štieber Břetislav31
Štrofová Tereza12Jányš Ondřej13
Merta Jakub40Bako Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC SkutečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5374:216TTC Skuteč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štantejský Ondřej
Kaplan Zdeněk
 
 
Zítka Patrik
Riemer Tomáš
 
 
965  3010
2.Netolický Lukáš
Zelinka Robert
 
 
Maděra Jaroslav
 
 
WO    3020
3.Kaplan ZdeněkMaděra Jaroslav9-9812 3130
4.Štantejský OndřejZítka Patrik101010  3040
5.Netolický LukášRiemer Tomáš654  3050
6.Zelinka RobertWO    3060
7.Štantejský OndřejMaděra Jaroslav-6-510843270
8.Netolický LukášZítka Patrik11-84-6103280
9.Zelinka RobertRiemer Tomáš668  3090
10.Kaplan ZdeněkWO    30100
11.Netolický LukášMaděra Jaroslav         
12.Zelinka RobertZítka Patrik         
13.Kaplan ZdeněkRiemer Tomáš         
14.Štantejský Ondřej         
15.Zelinka RobertMaděra Jaroslav         
16.Kaplan ZdeněkZítka Patrik         
17.Štantejský OndřejRiemer Tomáš         
18.Netolický Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaplan Zdeněk10Maděra Jaroslav02
Štantejský Ondřej20Zítka Patrik02
Netolický Lukáš20Riemer Tomáš02
Zelinka Robert10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Šindelář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:21 TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
Hodas David
Kaplan Vojtěch
 
 
     3110
2.Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
Doležal Jan
Motl Daniel
 
 
     3120
3.Rubeš MichalKaplan Vojtěch     0321
4.Hanousek OndřejHodas David     3131
5.Charvát OndřejDoležal Jan     3041
6.Šindelář PavelMotl Daniel     3051
7.Hanousek OndřejKaplan Vojtěch     3061
8.Charvát OndřejHodas David     3171
9.Šindelář PavelDoležal Jan     3181
10.Rubeš MichalMotl Daniel     3291
11.Charvát OndřejKaplan Vojtěch     1392
12.Šindelář PavelHodas David     1393
13.Rubeš MichalDoležal Jan     2394
14.Hanousek OndřejMotl Daniel     32104
15.Šindelář PavelKaplan Vojtěch         
16.Rubeš MichalHodas David         
17.Hanousek OndřejDoležal Jan         
18.Charvát OndřejMotl Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rubeš Michal12Kaplan Vojtěch21
Hanousek Ondřej30Hodas David12
Charvát Ondřej21Doležal Jan12
Šindelář Pavel21Motl Daniel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:10408:320TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
-8958 3110
2.Lukeš Marek
Kudýn Petr
 
 
Zajíček Miroslav
Socha Zdeněk
 
 
1213-910 3120
3.Kadleček RadomírZajíček Miroslav35-910 3130
4.Kudýn PetrFrolík Tomáš756  3040
5.Kudýn VladimírVraštil Lukáš12-8105 3150
6.Lukeš MarekSocha Zdeněk-46-9823260
7.Kudýn PetrZajíček Miroslav838  3070
8.Kudýn VladimírFrolík Tomáš545  3080
9.Lukeš MarekVraštil Lukáš77-58 3190
10.Kadleček RadomírSocha Zdeněk-8-1-3  0391
11.Kudýn VladimírZajíček Miroslav8101  30101
12.Lukeš MarekFrolík Tomáš         
13.Kadleček RadomírVraštil Lukáš         
14.Kudýn PetrSocha Zdeněk         
15.Lukeš MarekZajíček Miroslav         
16.Kadleček RadomírFrolík Tomáš         
17.Kudýn PetrVraštil Lukáš         
18.Kudýn VladimírSocha Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kadleček Radomír11Zajíček Miroslav03
Kudýn Petr20Frolík Tomáš02
Kudýn Vladimír30Vraštil Lukáš02
Lukeš Marek20Socha Zdeněk11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:21 TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janák Martin
Svojanovský Radim
 
 
Bureš Jaroslav
Joska Vojtěch
 
 
     3010
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
     3220
3.Svojanovský RadimRulík Jiří     2321
4.Procházka JiříBureš Jaroslav     3131
5.Kantorek JiříJoska Vojtěch     3041
6.Janák MartinStehlík Milan     3151
7.Procházka JiříRulík Jiří     2352
8.Kantorek JiříBureš Jaroslav     3062
9.Janák MartinJoska Vojtěch     3072
10.Svojanovský RadimStehlík Milan     0373
11.Kantorek JiříRulík Jiří     3083
12.Janák MartinBureš Jaroslav     3293
13.Svojanovský RadimJoska Vojtěch     1394
14.Procházka JiříStehlík Milan     2395
15.Janák MartinRulík Jiří     30105
16.Svojanovský RadimBureš Jaroslav         
17.Procházka JiříJoska Vojtěch         
18.Kantorek JiříStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Svojanovský Radim03Rulík Jiří22
Procházka Jiří12Bureš Jaroslav03
Kantorek Jiří30Joska Vojtěch12
Janák Martin40Stehlík Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Hýbl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu - Na skále - Č.TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:438:22 TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Tomáš
Malina Milan
 
 
Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
     3110
2.Patka Václav
Pavel Jan
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
     3020
3.Pavel JanMalinský Tomáš     3230
4.Hýbl TomášDočekal Tomáš     2331
5.Malina MilanNetolický Tomáš     2332
6.Patka VáclavNetolický Jan     3042
7.Hýbl TomášMalinský Tomáš     3252
8.Malina MilanDočekal Tomáš     3262
9.Patka VáclavNetolický Tomáš     3172
10.Pavel JanNetolický Jan     3182
11.Malina MilanMalinský Tomáš     2383
12.Patka VáclavDočekal Tomáš     3193
13.Pavel JanNetolický Tomáš     2394
14.Hýbl TomášNetolický Jan     30104
15.Patka VáclavMalinský Tomáš         
16.Pavel JanDočekal Tomáš         
17.Hýbl TomášNetolický Tomáš         
18.Malina MilanNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavel Jan21Malinský Tomáš12
Hýbl Tomáš21Dočekal Tomáš12
Malina Milan12Netolický Tomáš21
Patka Václav30Netolický Jan03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline