Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC SkutečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:33447:490TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Robert
Vyčichl Michal
 
 
Štieber Břetislav
Bako Adam
 
 
-8-6-6  0301
2.Netolický Lukáš
Štantejský Ondřej
 
 
Jányš Ondřej
Mynář Vojtěch
 
 
-8754 3111
3.Štantejský OndřejMynář Vojtěch9-10-87-82312
4.Zelinka RobertŠtieber Břetislav-3-8-5  0313
5.Vyčichl MichalChládek Pavel55-9-653223
6.Netolický LukášBako Adam-5-6-8  0324
7.Zelinka RobertMynář Vojtěch-6-7-11  0325
8.Vyčichl MichalŠtieber Břetislav7-6-63-72326
9.Netolický LukášChládek Pavel1077  3036
10.Štantejský OndřejBako Adam-4-129-10 1337
11.Vyčichl MichalMynář Vojtěch-1-7-6  0338
12.Netolický Lukᚊtieber Břetislav-10-75-10 1339
13.Štantejský OndřejChládek Pavel176  3049
14.Zelinka RobertBako Adam-8-89-7 13410
15.Netolický LukášMynář Vojtěch         
16.Štantejský OndřejŠtieber Břetislav         
17.Zelinka RobertChládek Pavel         
18.Vyčichl MichalBako Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štantejský Ondřej12Mynář Vojtěch30
Zelinka Robert03Štieber Břetislav30
Vyčichl Michal12Chládek Pavel03
Netolický Lukáš12Bako Adam30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:Kučera Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Pokorný Jiří
Datum dle rozpisu20. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5365:169TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Štrofová Tereza
 
 
Zítka Patrik
Riemer Tomáš
 
 
656  3010
2.Dalecký Petr
Češka Roman
 
 

 
 
WO    3020
3.Dalecký PetrMaděra Jaroslav444  3030
4.Štrofová TerezaZítka Patrik-55910 3140
5.Štrofová LenkaRiemer Tomáš-9-810923250
6.Merta JakubWO    3060
7.Štrofová TerezaMaděra Jaroslav9105  3070
8.Štrofová LenkaZítka Patrik-5-53333280
9.Merta JakubRiemer Tomáš214  3090
10.Dalecký PetrWO    30100
11.Štrofová LenkaMaděra Jaroslav4915  30  
12.Merta JakubZítka Patrik111  30  
13.Dalecký PetrRiemer Tomáš456  30  
14.Štrofová Tereza         
15.Merta JakubMaděra Jaroslav         
16.Dalecký PetrZítka Patrik         
17.Štrofová TerezaRiemer Tomáš         
18.Štrofová Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Dalecký Petr10Maděra Jaroslav02
Štrofová Tereza20Zítka Patrik02
Štrofová Lenka20Riemer Tomáš02
Merta Jakub10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1025:36 TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
Motl Daniel
Doležal Jan
 
 
96-86 3110
2.Lukeš Marek
Karcol Martin
 
 
Hodas David
Kaplan Vojtěch
 
 
-8-91012-52311
3.Lukeš MarekMotl Daniel8-105-893221
4.Kudýn PetrDoležal Jan4-11-33-92322
5.Karcol MartinKaplan Vojtěch-8-8-9  0323
6.Kadleček RadomírHodas David10-10-5-8 1324
7.Kudýn PetrMotl Daniel-8-8-8  0325
8.Karcol MartinDoležal Jan910-8-733235
9.Kadleček RadomírKaplan Vojtěch87-65 3145
10.Lukeš MarekHodas David-68-9-7 1346
11.Karcol MartinMotl Daniel-810-10-15 1347
12.Kadleček RadomírDoležal Jan-58-109-52348
13.Lukeš MarekKaplan Vojtěch117-9-7-52349
14.Kudýn PetrHodas David     23410
15.Kadleček RadomírMotl Daniel         
16.Lukeš MarekDoležal Jan         
17.Kudýn PetrKaplan Vojtěch         
18.Karcol MartinHodas David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lukeš Marek12Motl Daniel21
Kudýn Petr03Doležal Jan21
Karcol Martin12Kaplan Vojtěch21
Kadleček Radomír12Hodas David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Šindelář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7 TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
Zajíček Miroslav
Košťál Jiří
 
 
     3210
2.Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
Murdych Tomáš
Theodor Jiří
 
 
     3120
3.Rubeš MichalZajíček Miroslav     3030
4.Hanousek OndřejKošťál Jiří     3140
5.Charvát OndřejMurdych Tomáš     3050
6.Šindelář PavelTheodor Jiří     3060
7.Hanousek OndřejZajíček Miroslav     3270
8.Charvát OndřejKošťál Jiří     3080
9.Šindelář PavelMurdych Tomáš     3090
10.Rubeš MichalTheodor Jiří     31100
11.Charvát OndřejZajíček Miroslav         
12.Šindelář PavelKošťál Jiří         
13.Rubeš MichalMurdych Tomáš         
14.Hanousek OndřejTheodor Jiří         
15.Šindelář PavelZajíček Miroslav         
16.Rubeš MichalKošťál Jiří         
17.Hanousek OndřejMurdych Tomáš         
18.Charvát OndřejTheodor Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rubeš Michal20Zajíček Miroslav02
Hanousek Ondřej20Košťál Jiří02
Charvát Ondřej20Murdych Tomáš02
Šindelář Pavel20Theodor Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Hýbl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna st. tenisu - Na skále - Č.TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:432:20 TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Tomáš
Malina Milan
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
     0301
2.Patka Václav
Pavel Jan
 
 
Bureš Jaroslav
Joska Vojtěch
 
 
     3111
3.Pavel JanJoska Vojtěch     3021
4.Hýbl TomášRulík Jiří     3031
5.Malina MilanBureš Jaroslav     0332
6.Patka VáclavStehlík Milan     3242
7.Hýbl TomášJoska Vojtěch     3152
8.Malina MilanRulík Jiří     1353
9.Patka VáclavBureš Jaroslav     3163
10.Pavel JanStehlík Milan     3073
11.Malina MilanJoska Vojtěch     3183
12.Patka VáclavRulík Jiří     3193
13.Pavel JanBureš Jaroslav     1394
14.Hýbl TomášStehlík Milan     31104
15.Patka VáclavJoska Vojtěch         
16.Pavel JanRulík Jiří         
17.Hýbl TomášBureš Jaroslav         
18.Malina MilanStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel Jan21Joska Vojtěch03
Hýbl Tomáš30Rulík Jiří12
Malina Milan12Bureš Jaroslav21
Patka Václav30Stehlík Milan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 03. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28 TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janák Martin
Svojanovský Radim
 
 
Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
     1301
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
     1302
3.Svojanovský RadimMalinský Tomáš     1303
4.Procházka JiříDočekal Tomáš     3213
5.Kantorek JiříNetolický Tomáš     1314
6.Janák MartinNetolický Jan     3124
7.Procházka JiříMalinský Tomáš     3234
8.Kantorek JiříDočekal Tomáš     3044
9.Janák MartinNetolický Tomáš     3254
10.Svojanovský RadimNetolický Jan     0355
11.Kantorek JiříMalinský Tomáš     3065
12.Janák MartinDočekal Tomáš     3175
13.Svojanovský RadimNetolický Tomáš     2376
14.Procházka JiříNetolický Jan     3086
15.Janák MartinMalinský Tomáš     3096
16.Svojanovský RadimDočekal Tomáš     32106
17.Procházka JiříNetolický Tomáš         
18.Kantorek JiříNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Svojanovský Radim13Malinský Tomáš13
Procházka Jiří30Dočekal Tomáš04
Kantorek Jiří21Netolický Tomáš21
Janák Martin40Netolický Jan12

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline