Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TTC SkutečRozhodčí:Janák Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:Kantorek Jiří
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
Rozhodčí:Hortlík Tomáš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:15496:393TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Netolický Lukáš
Beránek Michal
 
 
910-10-9-92301
2.Kantorek Jiří
Hrdina Lukáš
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
8-8-6-5 1302
3.Janák MartinKaplan Zdeněk57-811 3112
4.Čopián ŠtefanŠtantejský Ondřej-89105 3122
5.Kantorek JiříNetolický Lukáš7-814 3132
6.Procházka JiříBeránek Michal744  3042
7.Čopián ŠtefanKaplan Zdeněk411-7-6103252
8.Kantorek JiříŠtantejský Ondřej10112  3062
9.Procházka JiříNetolický Lukáš-8-108843272
10.Janák MartinBeránek Michal109 4 3082
11.Kantorek JiříKaplan Zdeněk82-106 3192
12.Procházka JiříŠtantejský Ondřej4-976 31102
13.Janák MartinNetolický Lukáš         
14.Čopián ŠtefanBeránek Michal         
15.Procházka JiříKaplan Zdeněk         
16.Janák MartinŠtantejský Ondřej         
17.Čopián ŠtefanNetolický Lukáš         
18.Kantorek JiříBeránek Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Janák Martin20Kaplan Zdeněk03
Čopián Štefan20Štantejský Ondřej03
Kantorek Jiří30Netolický Lukáš02
Procházka Jiří30Beránek Michal02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokol Česká Třebová- Sokol Borová BRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:37 TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Pavel Jan
 
 
Dalecký Petr
Merta Jakub
 
 
     3210
2.Soukup Jan
Plíva Roman
 
 
Vrba Jan
Štrofová Tereza
 
 
     1311
3.Pavel JanVrba Jan     2312
4.Soukup JanMerta Jakub     0313
5.Plíva RomanDalecký Petr     0314
6.Patka VáclavŠtrofová Tereza     3124
7.Soukup JanVrba Jan     0325
8.Plíva RomanMerta Jakub     2326
9.Patka VáclavDalecký Petr     3136
10.Pavel JanŠtrofová Tereza     1337
11.Plíva RomanVrba Jan     0338
12.Patka VáclavMerta Jakub     3148
13.Pavel JanDalecký Petr     0349
14.Soukup JanŠtrofová Tereza     3259
15.Patka VáclavVrba Jan     03510
16.Pavel JanMerta Jakub         
17.Soukup JanDalecký Petr         
18.Plíva RomanŠtrofová Tereza         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pavel Jan03Vrba Jan40
Soukup Jan12Merta Jakub21
Plíva Roman03Dalecký Petr21
Patka Václav31Štrofová Tereza12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 09. 2015 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20545:478TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
88-98 3110
2.Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
Dočekal Tomáš
Budinský Petr
 
 
10612  3020
3.Rubeš MichalMalinský Tomáš7-6-10-8 1321
4.Hanousek OndřejDočekal Tomáš-812-58-62322
5.Charvát OndřejNetolický Tomáš45-58 3132
6.Šindelář PavelProcházka Petr355  3042
7.Hanousek OndřejMalinský Tomáš-89-9-2 1343
8.Charvát OndřejDočekal Tomáš897  3053
9.Šindelář PavelNetolický Tomáš1168  3063
10.Rubeš MichalProcházka Petr-121-7763273
11.Charvát OndřejMalinský Tomáš9-1027 3183
12.Šindelář PavelDočekal Tomáš-6-7-9  0384
13.Rubeš MichalNetolický Tomáš-6-77-9 1385
14.Hanousek OndřejProcházka Petr1177  3095
15.Šindelář PavelMalinský Tomáš877  30105
16.Rubeš MichalDočekal Tomáš         
17.Hanousek OndřejNetolický Tomáš         
18.Charvát OndřejProcházka Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rubeš Michal12Malinský Tomáš22
Hanousek Ondřej12Dočekal Tomáš21
Charvát Ondřej30Netolický Tomáš12
Šindelář Pavel31Procházka Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:231:11434:347TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pytlík Jiří
Lukeš Marek
 
 
Bureš Jaroslav
Joska Vojtěch
 
 
5210  3010
2.Kudýn Vladimír
Kudýn Petr
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
676  3020
3.Lukeš MarekJoska Vojtěch5-5910 3130
4.Kudýn PetrRulík Jiří-69-8-12 1331
5.Kudýn VladimírStehlík Milan68-9-663241
6.Pytlík JiříBureš Jaroslav7-10115 3151
7.Kudýn PetrJoska Vojtěch995  3061
8.Kudýn VladimírRulík Jiří10109  3071
9.Pytlík JiříStehlík Milan-9-6-7  0372
10.Lukeš MarekBureš Jaroslav998  3082
11.Kudýn VladimírJoska Vojtěch748  3092
12.Pytlík JiříRulík Jiří52-96 31102
13.Lukeš MarekStehlík Milan         
14.Kudýn PetrBureš Jaroslav         
15.Pytlík JiříJoska Vojtěch         
16.Lukeš MarekRulík Jiří         
17.Kudýn PetrStehlík Milan         
18.Kudýn VladimírBureš Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lukeš Marek20Joska Vojtěch03
Kudýn Petr11Rulík Jiří12
Kudýn Vladimír30Stehlík Milan11
Pytlík Jiří21Bureš Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Vybíral Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dělnický dům LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:27 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Mynář Vojtěch
 
 
Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
     3110
2.Štieber Břetislav
Bako Radim
 
 
Zajíček Miroslav
Hladík Miroslav
 
 
     2311
3.Bako RadimZajíček Miroslav     2312
4.Mynář VojtěchHladík Miroslav     3022
5.Jányš OndřejVraštil Lukáš     0323
6.Štieber BřetislavFrolík Tomáš     3233
7.Mynář VojtěchZajíček Miroslav     0334
8.Jányš OndřejHladík Miroslav     3044
9.Štieber BřetislavVraštil Lukáš     3054
10.Bako RadimFrolík Tomáš     3264
11.Jányš OndřejZajíček Miroslav     0365
12.Štieber BřetislavHladík Miroslav     3075
13.Bako RadimVraštil Lukáš     3185
14.Mynář VojtěchFrolík Tomáš     3195
15.Štieber BřetislavZajíček Miroslav     2396
16.Bako RadimHladík Miroslav     32106
17.Mynář VojtěchVraštil Lukáš         
18.Jányš OndřejFrolík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bako Radim31Zajíček Miroslav40
Mynář Vojtěch21Hladík Miroslav04
Jányš Ondřej12Vraštil Lukáš12
Štieber Břetislav31Frolík Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:33674:666TJ Slovan Moravská Třebová

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Kaplan Vojtěch
Doležal Jan
 
 
-869-10-52301
2.Riemer Tomáš
Vykydal Lubomír
 
 
Hájek Ladislav
Motl Daniel
 
 
5-7-78-62302
3.Maděra JaroslavKaplan Vojtěch-6-986-22303
4.Vykydal LubomírDoležal Jan65-98 3113
5.Riemer TomášMotl Daniel4-9-6-7 1314
6.Zítka PatrikHájek Ladislav10910  3024
7.Vykydal LubomírKaplan Vojtěch7-7-7-9 1325
8.Riemer TomášDoležal Jan119-8-583235
9.Zítka PatrikMotl Daniel-4765 3145
10.Maděra JaroslavHájek Ladislav69-810 3155
11.Riemer TomášKaplan Vojtěch109-6-9103265
12.Zítka PatrikDoležal Jan-59-6-5 1366
13.Maděra JaroslavMotl Daniel998  3076
14.Vykydal LubomírHájek Ladislav-6-9-10  0377
15.Zítka PatrikKaplan Vojtěch119-9-6103287
16.Maděra JaroslavDoležal Jan59-9-863297
17.Vykydal LubomírMotl Daniel73-85 31107
18.Riemer TomášHájek Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Maděra Jaroslav31Kaplan Vojtěch22
Vykydal Lubomír22Doležal Jan13
Riemer Tomáš21Motl Daniel13
Zítka Patrik31Hájek Ladislav12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy