Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Štrof Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:Střítežský Vlastimil
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Chadima Tomáš
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15476:390TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Štrofová Tereza
 
 
Frolík Tomáš
Vraštil Lukáš
 
 
8-898 3110
2.Dalecký Petr
Langr Lukáš
 
 
Zajíček Miroslav
Socha Zdeněk
 
 
6-93-263220
3.Langr LukášVraštil Lukáš-99-8-7 1321
4.Štrofová TerezaZajíček Miroslav-6-5-6  0322
5.Merta JakubSocha Zdeněk777  3032
6.Dalecký PetrFrolík Tomáš6125  3042
7.Štrofová TerezaVraštil Lukáš155-10-9-82343
8.Merta JakubZajíček Miroslav9-367 3153
9.Dalecký PetrSocha Zdeněk6105  3063
10.Langr LukášFrolík Tomáš-7847 3173
11.Merta JakubVraštil Lukáš899  3083
12.Dalecký PetrZajíček Miroslav8-678 3193
13.Langr LukášSocha ZdeněkWO    30103
14.Štrofová TerezaFrolík Tomáš         
15.Dalecký PetrVraštil Lukáš         
16.Langr LukášZajíček Miroslav         
17.Štrofová TerezaSocha Zdeněk         
18.Merta JakubFrolík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Langr Lukáš11Vraštil Lukáš21
Štrofová Tereza02Zajíček Miroslav12
Merta Jakub30Socha Zdeněk02
Dalecký Petr30Frolík Tomáš02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC SkutečVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 10. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:37634:667TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štantejský Ondřej
Netolický Lukáš
 
 
Doležal Jan
Motl Daniel
 
 
89-59 3110
2.Bezdíček Bohumil
Beránek Michal
 
 
Hodas David
Kaplan Vojtěch
 
 
8-3-9-4 1311
3.Štantejský OndřejDoležal Jan-6-781163221
4.Bezdíček BohumilHodas David8-12-10-8 1322
5.Beránek MichalKaplan Vojtěch-5-5-6  0323
6.Netolický LukášMotl Daniel7-1389 3133
7.Bezdíček BohumilDoležal Jan-7-18-8 1334
8.Beránek MichalHodas David-98-8-8 1335
9.Netolický LukášKaplan Vojtěch-10-7-8  0336
10.Štantejský OndřejMotl Daniel497  3046
11.Beránek MichalDoležal Jan-8-3-10  0347
12.Netolický LukášHodas David-8-10113-122348
13.Štantejský OndřejKaplan Vojtěch836  3058
14.Bezdíček BohumilMotl Daniel3-6811 3168
15.Netolický LukášDoležal Jan787  3078
16.Štantejský OndřejHodas David-798-9103288
17.Bezdíček BohumilKaplan Vojtěch4-7-12-8 1389
18.Beránek MichalMotl Daniel-810-4-3 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štantejský Ondřej40Doležal Jan22
Bezdíček Bohumil13Hodas David31
Beránek Michal04Kaplan Vojtěch31
Netolický Lukáš22Motl Daniel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Steklý Tibor
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5401:304TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Zítka Patrik
Vykydal Lubomír
 
 
11711  3010
2.Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
Maděra Jaroslav
Riemer Tomáš
 
 
886  3020
3.Steklý TiborZítka Patrik789  3030
4.Stehlík MilanVykydal Lubomír7413  3040
5.Rulík JiříMaděra Jaroslav3712  3050
6.Bureš JaroslavRiemer Tomáš697  3060
7.Stehlík MilanZítka Patrik711-87 3170
8.Rulík JiříVykydal Lubomír-96711 3180
9.Bureš JaroslavMaděra Jaroslav-717-16113290
10.Steklý TiborRiemer Tomáš-812712 31100
11.Rulík JiříZítka Patrik         
12.Bureš JaroslavVykydal Lubomír         
13.Steklý TiborMaděra Jaroslav         
14.Stehlík MilanRiemer Tomáš         
15.Bureš JaroslavZítka Patrik         
16.Steklý TiborVykydal Lubomír         
17.Stehlík MilanMaděra Jaroslav         
18.Rulík JiříRiemer Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Steklý Tibor20Zítka Patrik02
Stehlík Milan20Vykydal Lubomír02
Rulík Jiří20Maděra Jaroslav02
Bureš Jaroslav20Riemer Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KST Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:34 TJ Lanškroun A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Jányš Ondřej
Mynář Vojtěch
 
 
     0301
2.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Bako Radim
Štieber Břetislav
 
 
     3011
3.Malinský TomášBako Radim     1312
4.Netolický JanŠtieber Břetislav     0313
5.Dočekal TomášMynář Vojtěch     1314
6.Netolický TomášChládek Pavel     3124
7.Netolický JanBako Radim     0325
8.Dočekal Tomᚊtieber Břetislav     0326
9.Netolický TomášMynář Vojtěch     3236
10.Malinský TomášJányš Ondřej     3046
11.Dočekal TomášBako Radim     1347
12.Netolický Tomᚊtieber Břetislav     2348
13.Malinský TomášMynář Vojtěch     3158
14.Netolický JanJányš Ondřej     2359
15.Netolický TomášBako Radim     13510
16.Malinský Tomᚊtieber Břetislav         
17.Netolický JanMynář Vojtěch         
18.Dočekal TomášJányš Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš21Bako Radim40
Netolický Jan03Štieber Břetislav30
Dočekal Tomáš03Mynář Vojtěch12
Netolický Tomáš22Chládek Pavel01
   Jányš Ondřej11
V 10.utkání střídal hráč Jányš hráče Chládka



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:20539:454TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Karcol Martin
Lukeš Marek
 
 
-8-97973210
2.Procházka Jiří
Čopián Štefan
 
 
Kadleček Radomír
Kudýn Vladimír
 
 
4-4-56-102311
3.Janák MartinLukeš Marek78-9-1063221
4.Čopián ŠtefanKadleček Radomír-4755 3131
5.Kantorek JiříKarcol Martin854  3041
6.Procházka JiříKudýn Vladimír-6896 3151
7.Čopián ŠtefanLukeš Marek-6687 3161
8.Kantorek JiříKadleček Radomír-7-65343271
9.Procházka JiříKarcol Martin687  3081
10.Janák MartinKudýn Vladimír-76-1016-52382
11.Kantorek JiříLukeš Marek75-79 3192
12.Procházka JiříKadleček Radomír-15-9-8  0393
13.Janák MartinKarcol Martin36-134 31103
14.Čopián ŠtefanKudýn Vladimír         
15.Procházka JiříLukeš Marek         
16.Janák MartinKadleček Radomír         
17.Čopián ŠtefanKarcol Martin         
18.Kantorek JiříKudýn Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janák Martin21Lukeš Marek03
Čopián Štefan20Kadleček Radomír12
Kantorek Jiří30Karcol Martin03
Procházka Jiří21Kudýn Vladimír11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Hýbl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim ARozhodčí:Pavel Jan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Č. Třebová, Na SkáleRozhodčí:Wávra Pavel
Datum dle rozpisu10. 10. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:35Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Patka Václav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:37 TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
     3010
2.Pavel Jan
Wávra Pavel
 
 
Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
     3120
3.Wávra PavelRubeš Michal     0321
4.Pavel JanŠindelář Pavel     3131
5.Hýbl TomášHanousek Ondřej     3241
6.Patka VáclavCharvát Ondřej     1342
7.Pavel JanRubeš Michal     3252
8.Hýbl Tomᚊindelář Pavel     0353
9.Patka VáclavHanousek Ondřej     3063
10.Wávra PavelCharvát Ondřej     0364
11.Hýbl TomášRubeš Michal     2365
12.Patka VáclavŠindelář Pavel     3075
13.Wávra PavelHanousek Ondřej     3185
14.Pavel JanCharvát Ondřej     0386
15.Patka VáclavRubeš Michal     0387
16.Wávra PavelŠindelář Pavel     1388
17.Pavel JanHanousek Ondřej     0389
18.Hýbl TomášCharvát Ondřej     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Wávra Pavel13Rubeš Michal31
Pavel Jan22Šindelář Pavel22
Hýbl Tomáš13Hanousek Ondřej13
Patka Václav22Charvát Ondřej40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy