Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Borová BVrchní
rozhodčí:
Koutná Blanka
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:Radiměřská Marie
Hráno v místnosti
přesná adresa
Borová 90, Borová 56982, Sokolovna u obecního uřaduRozhodčí:Štrof Jaroslav
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4363:257TJ Sokol Borová B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Merta Jakub
Štrofová Tereza
 
 
Netolický Jan
Malinský Tomáš
 
 
74-105 3110
2.Dalecký Petr
Stránský Matěj
 
 
Dočekal Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
688  3020
3.Stránský MatějMalinský Tomáš9610  3030
4.Štrofová TerezaNetolický Tomáš764  3040
5.Dalecký PetrDočekal Tomáš966  3050
6.Merta JakubNetolický Jan793  3060
7.Štrofová TerezaMalinský Tomáš8-857 3170
8.Dalecký PetrNetolický Tomáš9123  3080
9.Merta JakubDočekal Tomáš-6499 3190
10.Stránský MatějNetolický Jan9-589 31100
11.Dalecký PetrMalinský Tomáš         
12.Merta JakubNetolický Tomáš         
13.Stránský MatějDočekal Tomáš         
14.Štrofová TerezaNetolický Jan         
15.Merta JakubMalinský Tomáš         
16.Stránský MatějNetolický Tomáš         
17.Štrofová TerezaDočekal Tomáš         
18.Dalecký PetrNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Matěj20Malinský Tomáš02
Štrofová Tereza20Netolický Tomáš02
Dalecký Petr20Dočekal Tomáš02
Merta Jakub20Netolický Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC SkutečVrchní
rozhodčí:
Zelinka Robert
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:22556:507TTC Skuteč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bezdíček Bohumil
Netolický Lukáš
 
 
Stehlík Milan
Rulík Jiří
 
 
-6-8-10  0301
2.Štantejský Ondřej
Kaplan Zdeněk
 
 
Bureš Jaroslav
Steklý Tibor
 
 
-788-973211
3.Štantejský OndřejStehlík Milan879  3021
4.Netolický LukášRulík Jiří-9-87-8 1322
5.Bezdíček BohumilBureš Jaroslav-7-912-6 1323
6.Kaplan ZdeněkSteklý Tibor556  3033
7.Netolický LukášStehlík Milan-97910 3143
8.Bezdíček BohumilRulík Jiří9-1249 3153
9.Kaplan ZdeněkBureš Jaroslav3-857 3163
10.Štantejský OndřejSteklý Tibor114-69 3173
11.Bezdíček BohumilStehlík Milan9-613-2-52374
12.Kaplan ZdeněkRulík Jiří-46129 3184
13.Štantejský OndřejBureš Jaroslav6-11117 3194
14.Netolický LukášSteklý Tibor2-96-8932104
15.Kaplan ZdeněkStehlík Milan         
16.Štantejský OndřejRulík Jiří         
17.Netolický LukášBureš Jaroslav         
18.Bezdíček BohumilSteklý Tibor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štantejský Ondřej30Stehlík Milan12
Netolický Lukáš21Rulík Jiří12
Bezdíček Bohumil12Bureš Jaroslav12
Kaplan Zdeněk30Steklý Tibor03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:8 TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Vraštil Lukáš
Frolík Tomáš
 
 
     2301
2.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 

 
 
WO    3011
3.Čopián ŠtefanVraštil Lukáš     3121
4.Kantorek JiříSocha Zdeněk     3131
5.Procházka JiříFrolík Tomáš     3041
6.Janák MartinWO    3051
7.Kantorek JiříVraštil Lukáš     3061
8.Procházka JiříSocha Zdeněk     3171
9.Janák MartinFrolík Tomáš     3281
10.Čopián ŠtefanWO    3091
11.Procházka JiříVraštil Lukáš     30101
12.Janák MartinSocha Zdeněk         
13.Čopián ŠtefanFrolík Tomáš         
14.Kantorek Jiří         
15.Janák MartinVraštil Lukáš         
16.Čopián ŠtefanSocha Zdeněk         
17.Kantorek JiříFrolík Tomáš         
18.Procházka Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čopián Štefan10Vraštil Lukáš03
Kantorek Jiří20Socha Zdeněk02
Procházka Jiří30Frolík Tomáš02
Janák Martin10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Beneš Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Gregor Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na SkáleRozhodčí:Geldner Josef
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:Horský Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:23 TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Hodas David
Kaplan Vojtěch
 
 
     2301
2.Pavel Jan
Soukup Jan
 
 
Motl Daniel
Doležal Jan
 
 
     1302
3.Soukup JanKaplan Vojtěch     3112
4.Pavel JanHodas David     3022
5.Hýbl TomášDoležal Jan     3232
6.Patka VáclavMotl Daniel     3042
7.Pavel JanKaplan Vojtěch     3152
8.Hýbl TomášHodas David     3162
9.Patka VáclavDoležal Jan     3272
10.Soukup JanMotl Daniel     1373
11.Hýbl TomášKaplan Vojtěch     0374
12.Patka VáclavHodas David     3084
13.Soukup JanDoležal Jan     1385
14.Pavel JanMotl Daniel     3195
15.Patka VáclavKaplan Vojtěch     30105
16.Soukup JanHodas David         
17.Pavel JanDoležal Jan         
18.Hýbl TomášMotl Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Soukup Jan12Kaplan Vojtěch13
Pavel Jan30Hodas David03
Hýbl Tomáš21Doležal Jan12
Patka Václav40Motl Daniel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim AVrchní
rozhodčí:
Šindelář Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská TřebováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10442:292TJ Sokol Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hanousek Ondřej
Rubeš Michal
 
 
Riemer Tomáš
Vykydal Lubomír
 
 
89-9-6103210
2.Šindelář Pavel
Charvát Ondřej
 
 
Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
98-5-9-102311
3.Rubeš MichalVykydal Lubomír-9-136383221
4.Hanousek OndřejRiemer Tomáš53-66 3131
5.Charvát OndřejMaděra Jaroslav7-1148 3141
6.Šindelář PavelZítka Patrik1084  3051
7.Hanousek OndřejVykydal Lubomír294  3061
8.Charvát OndřejRiemer Tomáš347  3071
9.Šindelář PavelMaděra Jaroslav723  3081
10.Rubeš MichalZítka PatrikWO    3091
11.Charvát OndřejVykydal Lubomír6-1056 31101
12.Šindelář PavelRiemer Tomáš2118  30  
13.Rubeš MichalMaděra Jaroslav         
14.Hanousek OndřejZítka Patrik         
15.Šindelář PavelVykydal Lubomír         
16.Rubeš MichalRiemer Tomáš         
17.Hanousek OndřejMaděra Jaroslav         
18.Charvát OndřejZítka Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rubeš Michal10Vykydal Lubomír03
Hanousek Ondřej20Riemer Tomáš02
Charvát Ondřej30Maděra Jaroslav02
Šindelář Pavel20Zítka Patrik01
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 11. 2015 13:30 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31662:637TJ Tesla Pardubice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Pytlík Jiří
 
 
Vybíral Filip
Bako Radim
 
 
8-9-79103210
2.Kudýn Vladimír
Kadleček Radomír
 
 
Bako Adam
Štieber Břetislav
 
 
-12854 3120
3.Kudýn VladimírBako Radim6-8-109-52321
4.Lukeš MarekŠtieber Břetislav9-20-9-7 1322
5.Kadleček RadomírBako Adam784  3032
6.Pytlík JiříVybíral Filip12-10912 3142
7.Lukeš MarekBako Radim-5-9-5  0343
8.Kadleček RadomírŠtieber Břetislav-59-11-8 1344
9.Pytlík JiříBako Adam6-1158 3154
10.Kudýn VladimírVybíral Filip-98713 3164
11.Kadleček RadomírBako Radim-10777 3174
12.Pytlík JiříŠtieber Břetislav76-99 3184
13.Kudýn VladimírBako Adam1-4-8-6 1385
14.Lukeš MarekVybíral Filip-9-96-6 1386
15.Pytlík JiříBako Radim-10-6-6  0387
16.Kudýn VladimírŠtieber Břetislav79-109 3197
17.Lukeš MarekBako Adam88-26 31107
18.Kadleček RadomírVybíral Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kudýn Vladimír22Bako Radim31
Lukeš Marek13Štieber Břetislav22
Kadleček Radomír21Bako Adam13
Pytlík Jiří31Vybíral Filip12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy