Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna LineaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:108:32 TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Petr
Michek Jakub
 
 
Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
     1301
2.Netolický Tomáš
Netolický Jan
 
 
Řezníček David
Kosek Petr
 
 
     2302
3.Michek JakubRybenský Dušan     0303
4.Netolický JanŘezníček David     1304
5.Procházka PetrPolanský Jiří     0305
6.Netolický TomášKosek Petr     3215
7.Netolický JanRybenský Dušan     0316
8.Procházka PetrŘezníček DavidWO    0317
9.Netolický TomášPolanský JiříWO    0318
10.Michek JakubKosek Petr     1319
11.Procházka PetrRybenský DušanWO    03110
12.Netolický TomášŘezníček David         
13.Michek JakubPolanský Jiří         
14.Netolický JanKosek Petr         
15.Netolický TomášRybenský Dušan         
16.Michek JakubŘezníček David         
17.Netolický JanPolanský Jiří         
18.Procházka PetrKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Michek Jakub02Rybenský Dušan20
Netolický Jan02Řezníček David10
Procházka Petr01Polanský Jiří10
Netolický Tomáš10Kosek Petr11
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:40 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karcol Martin
Lukeš Marek
 
 
Foltýn Lukáš
Jirka Lukáš
 
 
     1301
2.Lacina Martin
Bubeník Michal
 
 
Joska Vojtěch
Sedláčková Tereza
 
 
     2302
3.Lukeš MarekSedláčková Tereza     3112
4.Karcol MartinJoska Vojtěch     2313
5.Lacina MartinJirka Lukáš     3223
6.Bubeník MichalFoltýn Lukáš     0324
7.Karcol MartinSedláčková Tereza     2325
8.Lacina MartinJoska Vojtěch     0326
9.Bubeník MichalJirka Lukáš     3236
10.Lukeš MarekFoltýn Lukáš     3146
11.Lacina MartinSedláčková Tereza     0347
12.Bubeník MichalJoska Vojtěch     3157
13.Lukeš MarekJirka Lukáš     3167
14.Karcol MartinFoltýn Lukáš     3277
15.Bubeník MichalSedláčková Tereza     3187
16.Lukeš MarekJoska Vojtěch     2388
17.Karcol MartinJirka Lukáš     3298
18.Lacina MartinFoltýn Lukáš     0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lukeš Marek31Sedláčková Tereza22
Karcol Martin22Joska Vojtěch31
Lacina Martin13Jirka Lukáš04
Bubeník Michal31Foltýn Lukáš22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TrojoviceVrchní
rozhodčí:
Dian Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:34602:617nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Buchal Dušan
Joska Miloš
 
 
959  3010
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Kadlec Zdeněk
Charvát Jaroslav
 
 
4814  3020
3.Michalec RomanBuchal Dušan4-6-10983230
4.Kopecký PavelJoska Miloš-2-2-6  0331
5.Malinský MartinCharvát Jaroslav-9-10-13  0332
6.Tesner TomášKadlec Zdeněk7119  3042
7.Kopecký PavelBuchal Dušan-5-671583252
8.Malinský MartinJoska Miloš-9-9-5  0353
9.Tesner TomášCharvát Jaroslav-10-91-8 1354
10.Michalec RomanKadlec Zdeněk454  3064
11.Malinský MartinBuchal Dušan-6-7-6  0365
12.Tesner TomášJoska Miloš8-810-523275
13.Michalec RomanCharvát Jaroslav45-98 3185
14.Kopecký PavelKadlec Zdeněk-578-11-22386
15.Tesner TomášBuchal Dušan-6-5-3  0387
16.Michalec RomanJoska Miloš777  3097
17.Kopecký PavelCharvát Jaroslav-9-811-6 1398
18.Malinský MartinKadlec Zdeněk9-8-5-6 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michalec Roman40Buchal Dušan22
Kopecký Pavel13Joska Miloš22
Malinský Martin04Charvát Jaroslav31
Tesner Tomáš22Kadlec Zdeněk22



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
Černý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšiny 383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:37609:618TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Stanislav
Škarvada Vladimír
 
 
Ecler Michal
Licek Radim
 
 
954  3010
2.Bříza Martin
Saifr Vladimír
 
 
Špaňůr Josef
Kolář Michal
 
 
-7-896-72311
3.Saifr VladimírŠpaňůr Josef-5-89-12 1312
4.Bříza MartinLicek Radim8-7-8993222
5.Škarvada VladimírEcler Michal-8-8-9  0323
6.Černý StanislavKolář Michal-6-8-3  0324
7.Bříza MartinŠpaňůr Josef8-77-933234
8.Škarvada VladimírLicek Radim-8-85-9 1335
9.Černý StanislavEcler Michal-4-6-7  0336
10.Saifr VladimírKolář Michal983  3046
11.Škarvada VladimírŠpaňůr Josef-97-3-10 1347
12.Černý StanislavLicek Radim5-78-9-92348
13.Saifr VladimírEcler Michal56-53 3158
14.Bříza MartinKolář Michal5-997 3168
15.Černý StanislavŠpaňůr Josef-3-87-9 1369
16.Saifr VladimírLicek Radim-71084 3179
17.Bříza MartinEcler Michal-9-912-7 13710
18.Škarvada VladimírKolář Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Saifr Vladimír31Špaňůr Josef31
Bříza Martin31Licek Radim22
Škarvada Vladimír03Ecler Michal31
Černý Stanislav04Kolář Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:40439:639TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hort Miloš
Tajovský Václav
 
 
Pánek Libor
Herudek Miroslav
 
 
-7-67-9 1301
2.
 
 
Loudil Jan
Petřík Tomáš
 
 
WO    0302
3.Pánek LiborWO    0303
4.Hort MilošHerudek Miroslav-9-9-10  0304
5.Krejčí VladimírLoudil Jan7-899 3114
6.Tajovský VáclavPetřík Tomáš-987-10173224
7.Hort MilošPánek Libor-8-8-3  0325
8.Krejčí VladimírHerudek Miroslav-67-710123235
9.Tajovský VáclavLoudil Jan-78910 3145
10.Petřík TomášWO    0346
11.Krejčí VladimírPánek Libor-879-463256
12.Tajovský VáclavHerudek Miroslav9-810-9103266
13.Loudil JanWO    0367
14.Hort MilošPetřík Tomáš-8-38-5 1368
15.Tajovský VáclavPánek Libor11-57-6-82369
16.Herudek MiroslavWO    03610
17.Hort MilošLoudil Jan         
18.Krejčí VladimírPetřík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Hort Miloš03Pánek Libor21
Krejčí Vladimír30Herudek Miroslav12
Tajovský Václav31Loudil Jan02
   Petřík Tomáš11
WO05WO50

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy