Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Klinecký Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Starý MateřovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383,HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:18 TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Boháč Milan
Řezníček David
 
 
Moder Jiří
Volhejn Jan
 
 
     1301
2.Polanský Jiří
Kosek Petr
 
 
Budera Jaroslav
Volhejn Dan
 
 
     3011
3.Polanský JiříVolhejn Jan     3121
4.Boháč MilanModer Jiří     2322
5.Kosek PetrBudera Jaroslav     3132
6.Řezníček DavidVolhejn Dan     3042
7.Boháč MilanVolhejn Jan     3252
8.Kosek PetrModer Jiří     3162
9.Řezníček DavidBudera Jaroslav     3072
10.Polanský JiříVolhejn Dan     3082
11.Kosek PetrVolhejn Jan     3292
12.Petrlík MatyášModer Jiří     0393
13.Polanský JiříBudera Jaroslav     32103
14.Boháč MilanVolhejn Dan         
15.Petrlík MatyášVolhejn Jan         
16.Polanský JiříModer Jiří         
17.Boháč MilanBudera Jaroslav         
18.Kosek PetrVolhejn Dan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Jiří30Volhejn Jan03
Boháč Milan11Moder Jiří21
Kosek Petr30Budera Jaroslav03
Řezníček David20Volhejn Dan02
Petrlík Matyáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DVrchní
rozhodčí:
Foltýn Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 09. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1011:31362:436TJ Sokol Chrudim C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Vojtěch
Šnor Karel
 
 
Foltýn Lukáš
Jirka Lukáš
 
 
10-4-4-9 1301
2.Krejčí Vladimír
Hort Miloš
 
 
Joska Vojtěch
Sedláčková Tereza
 
 
-71388 3111
3.Šnor KarelJoska Vojtěch-9-6-9  0312
4.Krejčí VladimírSedláčková Tereza5-6-7-9 1313
5.Hort MilošJirka Lukáš-7-12-3  0314
6.Stehlík VojtěchFoltýn Lukáš9-10-4-5 1315
7.Krejčí VladimírJoska Vojtěch-9-9-9  0316
8.Hort MilošSedláčková Tereza8-7-9-5 1317
9.Stehlík VojtěchJirka Lukáš793  3027
10.Šnor KarelFoltýn Lukáš-9-11-7  0328
11.Hort MilošJoska Vojtěch-7-6-8  0329
12.Stehlík VojtěchSedláčková Tereza-86-9-12 13210
13.Šnor KarelJirka Lukáš         
14.Krejčí VladimírFoltýn Lukáš         
15.Stehlík VojtěchJoska Vojtěch         
16.Šnor KarelSedláčková Tereza         
17.Krejčí VladimírJirka Lukáš         
18.Hort MilošFoltýn Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šnor Karel02Joska Vojtěch30
Krejčí Vladimír02Sedláčková Tereza30
Hort Miloš03Jirka Lukáš11
Stehlík Vojtěch12Foltýn Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna TJ Tesla Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:25634:568TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novotný Luboš
Petřík Tomáš
 
 
Bubeník Michal
Lacina Martin
 
 
-689-6-102301
2.Marel David
Zajíček Martin
 
 
Karcol Martin
Karcol Jaroslav
 
 
76-8-9103211
3.Petřík TomášBubeník Michal5-776 3121
4.Zajíček MartinKarcol Martin8-9-8-11 1322
5.Marel DavidLacina Martin81110  3032
6.Novotný LubošKarcol Jaroslav188  3042
7.Zajíček MartinBubeník Michal-8-687-72343
8.Marel DavidKarcol Martin9-9-4763253
9.Novotný LubošLacina Martin8-7-5-10 1354
10.Petřík TomášKarcol Jaroslav886  3064
11.Marel DavidBubeník Michal9-4-813-92365
12.Novotný LubošKarcol Martin1073  3075
13.Petřík TomášLacina Martin4-1115-883285
14.Zajíček MartinKarcol Jaroslav-109-92133295
15.Novotný LubošBubeník Michal5-854 31105
16.Petřík TomášKarcol Martin         
17.Zajíček MartinLacina Martin         
18.Marel DavidKarcol Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Petřík Tomáš30Bubeník Michal22
Zajíček Martin12Karcol Martin12
Marel David21Lacina Martin12
Novotný Luboš31Karcol Jaroslav03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
Černý Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinky 383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32 TJ Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bříza Martin
Pospíšil Jaroslav
 
 
Buchal Dušan
Joska Miloš
 
 
     0301
2.Černý Stanislav
Kalina Petr
 
 
Charvát Jaroslav
Kadlec Zdeněk
 
 
     3111
3.Pospíšil JaroslavBuchal Dušan     0312
4.Bříza MartinJoska Miloš     0313
5.Kalina PetrKadlec Zdeněk     1314
6.Černý StanislavCharvát Jaroslav     3124
7.Bříza MartinBuchal Dušan     0325
8.Kalina PetrJoska Miloš     2326
9.Černý StanislavKadlec Zdeněk     0327
10.Pospíšil JaroslavCharvát Jaroslav     0328
11.Kalina PetrBuchal Dušan     0329
12.Černý StanislavJoska Miloš     3039
13.Pospíšil JaroslavKadlec Zdeněk     13310
14.Bříza MartinCharvát Jaroslav         
15.Černý StanislavBuchal Dušan         
16.Pospíšil JaroslavJoska Miloš         
17.Bříza MartinKadlec Zdeněk         
18.Kalina PetrCharvát Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pospíšil Jaroslav03Buchal Dušan30
Bříza Martin02Joska Miloš21
Kalina Petr03Kadlec Zdeněk30
Černý Stanislav21Charvát Jaroslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ TrojoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Terezy Novákové 503, Pardubice 530 02, Výpadovka na ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 12. 2015 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1010:31321:415TJ Trojovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bachura Libor
Licek Radim
 
 
Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
-88-88-92301
2.Kolář Michal
Špaňůr Josef
 
 
Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
-9-6-7  0302
3.Licek RadimMichalec Roman-8-5-9  0303
4.Špaňůr JosefTesner Tomáš-5-9-3  0304
5.Kolář MichalMalinský Martin-699-9-52305
6.Bachura LiborKopecký Pavel-95106 3115
7.Špaňůr JosefMichalec Roman-47-8-7 1316
8.Kolář MichalTesner Tomáš-7-6-3  0317
9.Bachura LiborMalinský Martin-9-6-7  0318
10.Licek RadimKopecký Pavel9-82-2-102319
11.Kolář MichalMichalec Roman-3-8-7  03110
12.Bachura LiborTesner Tomáš         
13.Licek RadimMalinský Martin         
14.Špaňůr JosefKopecký Pavel         
15.Bachura LiborMichalec Roman         
16.Licek RadimTesner Tomáš         
17.Špaňůr JosefMalinský Martin         
18.Kolář MichalKopecký Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Licek Radim02Michalec Roman30
Špaňůr Josef02Tesner Tomáš20
Kolář Michal03Malinský Martin20
Bachura Libor11Kopecký Pavel11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy