Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Starý MateřovVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:30 TJ Lokomotiva Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Volhejn Jan
Moder Jiří
 
 
Špaňůr Josef
Horáková Eva
 
 
     3010
2.Houdek Roman
Mudruňka Karel
 
 
Kolář Michal
Ecler Michal
 
 
     2311
3.Volhejn JanKolář Michal     0312
4.Moder JiříŠpaňůr Josef     2313
5.Mudruňka KarelHoráková Eva     3023
6.Houdek RomanEcler Michal     0324
7.Moder JiříKolář Michal     0325
8.Mudruňka KarelŠpaňůr Josef     0326
9.Houdek RomanHoráková Eva     2327
10.Volhejn JanEcler Michal     1328
11.Mudruňka KarelKolář Michal     1329
12.Houdek RomanŠpaňůr Josef     03210
13.Volhejn JanHoráková Eva         
14.Moder JiříEcler Michal         
15.Houdek RomanKolář Michal         
16.Volhejn JanŠpaňůr Josef         
17.Moder JiříHoráková Eva         
18.Mudruňka KarelEcler Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Volhejn Jan02Kolář Michal30
Moder Jiří02Špaňůr Josef30
Mudruňka Karel12Horáková Eva11
Houdek Roman03Ecler Michal20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Kadlec Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:Charvát Jaroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala Heřmanův MěstecRozhodčí:Joska Miloš
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:35Rozhodčí:Buchal Dušan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:26 TJ Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchal Dušan
Joska Miloš
 
 
Novotný Luboš
Pánek Libor
 
 
     3010
2.Charvát Jaroslav
Kadlec Zdeněk
 
 
Petřík Tomáš
Marel David
 
 
     3220
3.Joska MilošPánek Libor     0321
4.Charvát JaroslavNovotný Luboš     3131
5.Kadlec ZdeněkPetřík Tomáš     2332
6.Buchal DušanMarel David     3042
7.Charvát JaroslavPánek Libor     1343
8.Kadlec ZdeněkNovotný Luboš     0344
9.Buchal DušanPetřík Tomáš     3054
10.Joska MilošMarel David     3164
11.Kadlec ZdeněkPánek Libor     2365
12.Buchal DušanNovotný Luboš     1366
13.Joska MilošPetřík Tomáš     3076
14.Charvát JaroslavMarel David     3286
15.Buchal DušanPánek Libor     3296
16.Joska MilošNovotný Luboš     30106
17.Charvát JaroslavPetřík Tomáš         
18.Kadlec ZdeněkMarel David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Joska Miloš31Pánek Libor31
Charvát Jaroslav21Novotný Luboš22
Kadlec Zdeněk03Petřík Tomáš12
Buchal Dušan31Marel David03
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TrojoviceVrchní
rozhodčí:
Dian Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:331:15455:374TJ Trojovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Hort Miloš
Tajovský Václav
 
 
7510  3010
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Krejčí Vladimír
Sourada Petr
 
 
587  3020
3.Michalec RomanTajovský Václav5510  3030
4.Kopecký PavelSourada Petr-3-4-11  0331
5.Malinský MartinKrejčí Vladimír5-587 3141
6.Tesner TomášHort Miloš-9-6-9  0342
7.Kopecký PavelTajovský Václav-14-94-4 1343
8.Malinský MartinSourada Petr5-664 3153
9.Tesner TomášKrejčí Vladimír995  3063
10.Michalec RomanHort Miloš6-861 3173
11.Malinský MartinTajovský Václav79-95 3183
12.Tesner TomášSourada Petr88-84 3193
13.Michalec RomanKrejčí Vladimír10-5104 31103
14.Kopecký PavelHort Miloš         
15.Tesner TomášTajovský Václav         
16.Michalec RomanSourada Petr         
17.Kopecký PavelKrejčí Vladimír         
18.Malinský MartinHort Miloš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michalec Roman30Tajovský Václav12
Kopecký Pavel02Sourada Petr12
Malinský Martin30Krejčí Vladimír03
Tesner Tomáš21Hort Miloš11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:32340:449TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Foltýn Lukáš
Foltýn Michal
 
 
Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
-4-5-4  0301
2.Sedláčková Tereza
Jirka Lukáš
 
 
Kosek Petr
Řezníček David
 
 
910-75 3111
3.Jirka LukášRybenský Dušan-14-5-6  0312
4.Foltýn MichalKosek Petr-4-4-8  0313
5.Foltýn LukášPolanský Jiří9-675 3123
6.Sedláčková TerezaŘezníček David-10-9-8  0324
7.Foltýn MichalRybenský Dušan-4-6-3  0325
8.Foltýn LukášKosek Petr1329  3035
9.Sedláčková TerezaPolanský Jiří-7-6-8  0336
10.Jirka LukášŘezníček David-6-1-7  0337
11.Foltýn LukášRybenský Dušan4-11-2-5 1338
12.Sedláčková TerezaKosek Petr76-7-12-82339
13.Jirka LukášPolanský Jiří-8-4-4  03310
14.Foltýn MichalŘezníček David-5-4-14  03  
15.Sedláčková TerezaRybenský Dušan         
16.Jirka LukášKosek Petr         
17.Foltýn MichalPolanský Jiří         
18.Foltýn LukášŘezníček David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jirka Lukáš03Rybenský Dušan30
Foltýn Michal02Kosek Petr21
Foltýn Lukáš21Polanský Jiří21
Sedláčková Tereza03Řezníček David20



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:33 KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Karcol Martin
Lacina Martin
 
 
Netolický Jan
Netolický Tomáš
 
 
     0301
2.
 
 
Michek Jakub
Polach Miroslav
 
 
WO    0302
3.Lukeš MarekNetolický Tomáš     0303
4.Karcol MartinPolach Miroslav     3213
5.Lacina MartinMichek Jakub     3023
6.Netolický JanWO    0324
7.Karcol MartinNetolický Tomáš     1325
8.Lacina MartinPolach Miroslav     2326
9.Michek JakubWO    0327
10.Lukeš MarekNetolický Jan     3137
11.Lacina MartinNetolický Tomáš     1338
12.Polach MiroslavWO    0339
13.Lukeš MarekMichek Jakub     3049
14.Karcol MartinNetolický Jan     03410
15.Netolický Tomáš         
16.Lukeš MarekPolach Miroslav         
17.Karcol MartinMichek Jakub         
18.Lacina MartinNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Lukeš Marek21Netolický Tomáš30
Karcol Martin12Polach Miroslav11
Lacina Martin12Michek Jakub02
   Netolický Jan11
WO04WO40

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy