Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko BVrchní
rozhodčí:
Klinecký Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Starý MateřovRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšiny 383, HlinskoRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1022:32478:531SK Starý Mateřov

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Saifr Vladimír
Pospíšil Jaroslav
 
 
Mudruňka Karel
Houdek Roman
 
 
-79-5-10 1301
2.Černý Stanislav
Bříza Martin
 
 
Moder Jiří
Volhejn Jan
 
 
16-83-8-102302
3.Pospíšil JaroslavMudruňka Karel6-8-7-9 1303
4.Saifr VladimírVolhejn Jan-9-86-4 1304
5.Bříza MartinHoudek Roman997  3014
6.Černý StanislavModer Jiří-10-751493224
7.Saifr VladimírMudruňka Karel-8-4-7  0325
8.Bříza MartinVolhejn Jan-5-5-9  0326
9.Černý StanislavHoudek Roman459  3036
10.Pospíšil JaroslavModer Jiří-5-4-5  0337
11.Bříza MartinMudruňka Karel5810  3047
12.Černý StanislavVolhejn Jan-4-9-4  0348
13.Pospíšil JaroslavHoudek Roman-9-5-7  0349
14.Saifr VladimírModer Jiří7107  3059
15.Černý StanislavMudruňka Karel-398-10-923510
16.Pospíšil JaroslavVolhejn Jan9-4-7-8 13  
17.Saifr VladimírHoudek Roman         
18.Bříza MartinModer Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pospíšil Jaroslav03Mudruňka Karel31
Saifr Vladimír12Volhejn Jan30
Bříza Martin21Houdek Roman12
Černý Stanislav22Moder Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ TrojoviceVrchní
rozhodčí:
Dian Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Trojovice 77, 538 33, Budova bývalé školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:20536:436TJ Trojovice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tesner Tomáš
Malinský Martin
 
 
Petřík Tomáš
Marel David
 
 
-10456 3110
2.Michalec Roman
Kopecký Pavel
 
 
Pánek Libor
Herudek Miroslav
 
 
855  3020
3.Michalec RomanPetřík Tomáš-7645 3130
4.Kopecký PavelMarel David-7-8-9  0331
5.Malinský MartinHerudek Miroslav67-8-1093241
6.Tesner TomášPánek Libor3810  3051
7.Kopecký PavelPetřík Tomáš-9-54-5 1352
8.Malinský MartinMarel David-7-88-14 1353
9.Tesner TomášHerudek Miroslav7109  3063
10.Michalec RomanPánek Libor454  3073
11.Malinský MartinPetřík Tomáš-88-88-82374
12.Tesner TomášMarel David-5-8-5  0375
13.Michalec RomanHerudek Miroslav7610  3085
14.Kopecký PavelPánek LiborWO    3095
15.Tesner TomášPetřík Tomáš-89118 31105
16.Michalec RomanMarel David         
17.Kopecký PavelHerudek Miroslav         
18.Malinský MartinPánek Libor         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Michalec Roman30Petřík Tomáš22
Kopecký Pavel02Marel David30
Malinský Martin12Herudek Miroslav03
Tesner Tomáš31Pánek Libor02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Heřmanův MěstecVrchní
rozhodčí:
Kadlec Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim DRozhodčí:Buchal Dušan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna sportovní haly Heřmanův MěstecRozhodčí:Charvát Jaroslav
Datum dle rozpisu16. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:Joska Miloš
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:10 TJ Jiskra Heřmanův Městec

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buchal Dušan
Joska Miloš
 
 
Sourada Petr
Tajovský Václav
 
 
     2301
2.Charvát Jaroslav
Kadlec Zdeněk
 
 
Hort Miloš
Krejčí Vladimír
 
 
     3011
3.Joska MilošTajovský Václav     3121
4.Kadlec ZdeněkSourada Petr     3231
5.Charvát JaroslavHort Miloš     3041
6.Buchal DušanKrejčí Vladimír     3051
7.Kadlec ZdeněkTajovský Václav     3161
8.Charvát JaroslavSourada Petr     3071
9.Buchal DušanHort Miloš     3081
10.Joska MilošKrejčí Vladimír     3091
11.Charvát JaroslavTajovský Václav     1392
12.Buchal DušanSourada Petr     30102
13.Joska MilošHort Miloš         
14.Kadlec ZdeněkKrejčí Vladimír         
15.Buchal DušanTajovský Václav         
16.Joska MilošSourada Petr         
17.Kadlec ZdeněkHort Miloš         
18.Charvát JaroslavKrejčí Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Joska Miloš20Tajovský Václav12
Kadlec Zdeněk20Sourada Petr03
Charvát Jaroslav21Hort Miloš02
Buchal Dušan30Krejčí Vladimír02
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pod VinicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1010:31 TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lacina Martin
Bubeník Michal
 
 
Rybenský Dušan
Polanský Jiří
 
 
     0301
2.Lukeš Marek
Karcol Martin
 
 
Řezníček David
Kosek Petr
 
 
     1302
3.Lukeš MarekRybenský Dušan     0303
4.Karcol MartinPolanský Jiří     3113
5.Lacina MartinŘezníček David     1314
6.Bubeník MichalKosek Petr     1315
7.Karcol MartinRybenský Dušan     0316
8.Lacina MartinPolanský Jiří     1317
9.Bubeník MichalŘezníček David     0318
10.Lukeš MarekKosek Petr     3028
11.Lacina MartinRybenský Dušan     0329
12.Bubeník MichalPolanský Jiří     03210
13.Lukeš MarekŘezníček David         
14.Karcol MartinKosek Petr         
15.Bubeník MichalRybenský Dušan         
16.Lukeš MarekPolanský Jiří         
17.Karcol MartinŘezníček David         
18.Lacina MartinKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Lukeš Marek11Rybenský Dušan30
Karcol Martin11Polanský Jiří21
Lacina Martin03Řezníček David20
Bubeník Michal03Kosek Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž A Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 01. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:36488:539KST Linea Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Polach Miroslav
Chlebeček Marek
 
 
9-9-9-6 1301
2.Sedláčková Tereza
Jirka Lukáš
 
 
Netolický Tomáš
Netolický Jan
 
 
9-8-6-8 1302
3.Jirka LukášNetolický Tomáš9-6-9-8 1303
4.Foltýn MichalNetolický Jan-9-6-8  0304
5.Foltýn LukášPolach Miroslav33-66 3114
6.Sedláčková TerezaChlebeček Marek8-10-9893224
7.Foltýn MichalNetolický Tomáš-8-4-6  0325
8.Foltýn LukášNetolický Jan7-9-5973235
9.Sedláčková TerezaPolach Miroslav-65-7-7 1336
10.Jirka LukášChlebeček Marek4-986 3146
11.Foltýn LukášNetolický Tomáš-9-9-9  0347
12.Sedláčková TerezaNetolický Jan9-9-6-6 1348
13.Jirka LukášPolach Miroslav-9-68-7 1349
14.Foltýn MichalChlebeček Marek6-14-13-4 13410
15.Sedláčková TerezaNetolický Tomáš         
16.Jirka LukášNetolický Jan         
17.Foltýn MichalPolach Miroslav         
18.Foltýn LukášChlebeček Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jirka Lukáš12Netolický Tomáš30
Foltýn Michal03Netolický Jan21
Foltýn Lukáš21Polach Miroslav21
Sedláčková Tereza12Chlebeček Marek12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy